PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tristan87 Sprawdzali tak samo jak odepchnięcie przez Curvahala kilka min temu xD
0
@SinMistico Po prostu Real ogarnął się z ustawianiem się. Wyczekają kontre i po meczu
0
@tomek8756 A może i by tą sete z kazika zasadziła pod poprzeczkę i byłoby 2:1 dla Chelsea.
0
@mkord Tylko, że chyba po Polsku, z naszym akcentem powinno to brzmieć Pulisić. Na angielskim streamie też słyszę Pulisik, ale brzmi to bardziej naturalnie, a u nas tragicznie.
Tak samo jak jest Rakitić, a nie Rakitik. Może się mylę, ale wg mnie Pulisić u nas jest prawidłowo.
0
Ma ktoś stream bez opóźnienia? Bo stream world ma prawie 3 minuty, masakrycznie sie to oglada i czyta komentarze xd
10
Nic nie graja i gol XD typowo
6
@draxidox Abramowicz kazał pomalować jednego z chłopaków czarną farbą, padło na Kepe.
0
Emocje po golu jak na grzybach, dajcie już kurła tych kibiców na trybuny ehh. Czuje sie jakbym oglądał sparing
1
Nie moge sluchac tej pajacerki po Polsku. Pulisik, skuteczny napastnik, ale marnujący duzo sytuacji, ja pierdole xD
0
@lukaszmatusiewicz
@Songo91 Dzięki bardzo.
0
Posiada ktoś jakąś stronę ze streamami gdzie obejrzę dzisiejszy mecz? Bez lagów i najlepiej z angielskim komentarzem. Wiem, że jest jakaś strona, ale nie pamiętam nazwy :D
8
@TylkoBarca7273 Prawdziwa nauka jazdy czeka Cie dopiero wtedy jak sam wsiądziesz w auto. Szkoła jazdy nie nauczy Cie jeździć. Nauczy Cie zdać egzamin. Ja miałem takie odczucia.
0
@lucca87 289, prawie 2500 zł do wyjęcia.
0
A mógł być taki cudowny poniedziałek...
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTE1MzQ3MjIwMzqO_3CDyL91ZWpgURk%3D
1
@kuz Też na początku się jarałem jak ogrywałem na PC. Niestety potem gra robi się niesamowicie monotonna jak dla mnie.
1
@PatrychoO Głupia teoria. Przecież przegrana Atletico nie daje jeszcze mistrzostwa nikomu i jestem pewny, że piłkarze doskonale o tym wiedzą. Nie mają 10 IQ. Porażka rywali ich jeszcze bardziej podbuduje moim zdaniem i ściągnie trochę presji mimo wszystko, ale nie ma opcji żeby poczuli luz.
0
@LeoMessi1994 Wojny między kartelami narkotykowymi w Meksyku, rządza jak największej władzy na jak największą skalę. To tak ogólnie. Jak chcesz uniknąć spoilerów to też nie czytaj kim dokładnie był El Chapo i ogólnie jego życiorysu :D
0
@LeoMessi1994 El Chapo spoko jest
0
@lukasbarca86 Tu mam jeszcze jeden w grze, tylko ta Aston Villa żeby dała radę.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMTE1NTEwOTEwMDr0bCUc0aon9ytRqSY%3D
1
@blodziakk Fakt :D
1
Masakra, coś czuje, że 2.5k przeszło mi znowu koło nosa :(
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIxMTE1MzQ3MjIwMzqO_3CDyL91ZWpgURk%3D
0
Celta proszę wytrzymajcie..
1
@Nihas No mi w tym meczu zamknął, oby tak dalej to stracę mowę
7
@leonek160 My się jaraliśmy albumami i kartami LM/Euro, kartami Duel Masters, a teraz jarają się papierkami po lodach. Znak czasów.
Aż się boję w jakim towarzystwie będą dorastać moje dzieci..
7
@Chakalaka Cieszy Mingueza w składzie. Mimo sprzeczki z Koemanem i typowego foszka naszego trenera widocznie potrafili jak faceci wyjaśnić sobie wszystko w szatni. Tak się buduje drużynę.
0
@Quavosk Skuteczne? Jakieś dane na ten temat? Bo Niedzielski bodajże stwierdził, że obecne szczepionki mogą być nieskuteczne biorąc pod uwagę nowe mutacje wirusa.
3
@Striker Ale przecież te limity osób nic nie dają. Jak chce sobie sam mecz oglądać czy cokolwiek innego, stadion to tylko przykład to włączę sobie TV. Jak chce się piwa napić sam to nie będę szedł do baru specjalnie żeby się go napić w samotności tylko zrobię to w domu. Zabierają nam całą wolność, rozrywkę, a wielu tu jeszcze broni i stara się argumentować sens tych obostrzeń.
1
@Striker To jak pójdę na mecz ekipą parunastu osób (znajomi, rodzina) to mamy się rozmieścić po całym stadionie? :D Przecież te zakazy zgromadzeń to głupota, jakoś w sklepie nikogo to nie obchodzi
6
Sama prawda. Te wystąpienia Niedzielskiego i Morawieckiego mają taki sam sens jak zakładanie majtek przez panie lekkich obyczajów. Jaki ma sens zamykanie np Dolnegośląska, kiedy Lubuskie jest normalnie otwarte i ludzie z tego zamkniętego województwa mają dosłownie 30-40 minut jazdy drogą ekspresową i mogą sobie tam pojechać do fryzjera czy zrobić cokolwiek innego. Sklepy budowlane, meblowe u mnie są zamknięte, ale jeden jest otwarty (nie wiem na jakiej zasadzie to działa szczerze XD). Jest o wiele mniejszy od Castoramy i uwaga, co tam się dzieje? kolejki po 20-30 osób. Ludzi tyle jak w Lidlu po karpia w grudniu, ale władza ma to w dupie. Kolejna sprawa to szczepionki, które nie wiadomo czy w ogóle działają i czy będą działać.
O restauracjach nawet nie mówię, wystarczyłby limit osób w lokalu i po problemie, ale po co? Niech rosną długi, komornicy będą mieli co robić.
Zamiast sobie uzmysłowić, że lockdown gówno daje, zmienić strategie, nie wiem, dać ludziom to co mieli wcześniej, przykładowo otwarte stadiony. Nawet do 50% miejsc, tak jak to się zaczyna dziać w innych krajach, ALE NIE, u nas twardo lockdown, pół Polski otwarte, pół zamknięte, pod koniec maja zamkną znowu wszystko w pizdu, w lecie otworzą, na jesień kiedy grypa szaleje znowu zamkną i tak w kółko.
Czacha dymi gorzej niż w momencie kiedy człowiek próbuje sobie wyobrazić wielkość i ewentualny koniec kosmosu/wrzechświata.
1
@Colin94 Btts lub bramki bym grał