1

Ale będzie dym jak Polacy nie uklękną na Wembley, oj już widzę ten wysryw angielskich mediów :D

0

@masq Pewnie nieprędko, nie nastawiałbym się szybciej niż pod koniec roku albo na początku 2022. Najpierw zapewne chcą skończyć i puścić wszystkie DLC, a przede wszystkim skończyć naprawę gry, a potem w spokoju pracować nad updatem na nowe konsole.

0

@macio_944 Niestety nawet jeśli bym już nie zarażał to i tak bym nie mógł być na świętach, bo rodzice mają izolacje (tata 10 dni jako nosiciel, mama 14 dni przez kontakt z potwierdzonym zakażonym) i prawdopodobnie od taty to złapałem.

My mamy tą pierwszą, łagodną odmianę, niestety mój tata ma tą gorszą (pewnie z racji wieku o wiele gorzej to przechodzi lub faktycznie jest to ta druga opcja) i jak my możemy normalnie funkcjonować to on jedynie co robi to leży i biega do toalety, bo go przeczyszcza. Ostatnio lekarz mi powiedział, że biegunka, wymioty i ogólnie gorszy roz*****ol jest przy tej drugiej "mutacji".

@Barca1992 przez tydzień leżałem w domu, myśląc, że to zwykła grypa, bo stany podgorączkowe, bóle mięśni itd, ale jak straciłem węch i smak i dodatkowo ojciec dostał pozytywny wynik testu to uświadomiłem sobie, że to jednak covid i po prostu z odpowiedzialności poszedłem zrobić test i to przeżyć. Mogłem mieć to w dupie i iść dzisiaj już do pracy przy okazji zarazić cały zakład w tym ludzi w wieku 50 +, narazić się na ogromne kary finansowe i odpowiedzialność karną, bo mimo objawów typowych dla koronawirusa nie zrobiłem testu i olałem temat. Rozumiem Twoje podejście do wirusa, ale objaw jest objawem i warto temu zapobiegać na większą skale. Nigdy przy grypie czy innej chorobie nie straciłem węchu ani smaku, a tutaj akurat tak. Dodam, że chorowałem na jedną z najgorszych chorób (wg mnie) jakie istnieją i robią z człowieka jeszcze większe gówno niż koronawirus, mianowicie mononukleoza. Polecam poczytać.

1

@macio_944 Mam podobnie... I niestety często o tym zapominam np. zamawiając jakieś dobre jedzenie, dopiero po zamówieniu uświadamiam sobie, że po co, skoro i tak pełni smaku nie poczuje :( Poza tym to będą moje pierwsze w życiu święta bez rodziny i to chyba bardziej boli.

0

@10SzymonBarca10 Wkurwia mnie to sranie o kontuzje Lewego. Przecież to jest normalny człowiek, który jest poddawany ogromnemu wysiłkowi od kilkunastu lat i to normalnie, że czasami zdarzy się jakaś kontuzja, tym bardziej w jego wieku. Wszyscy myślą, że chłop będzie grał 90 minut co kilka dni na pełnych obrotach i najlepiej żeby strzelał po 3 gole w każdym meczu. Z Anglią czy z nim czy bez niego i tak pewnie będzie oklep, wygrana będzie dużą niespodzianką, nawet jak strzelimy gola to powinniśmy się cieszyć patrząc na to co gramy, ale to jest całkowicie normalne, bo jest nowy trener, który dopiero zaczyna tam prace. Ciężko oczekiwać cudów. Szkoda, że wielu nie widzi plusów, chociażby po meczu z Węgrami gdzie potrafiliśmy atakować przy 0:2, odrobić i walczyć do końca, czego u Brzęczka nie zauważyłem. Przede wszystkim zmiany i reakcje Sousy zasługują na duże uznanie i widać, że chłop ma oczy i wiedze.

1

@MaxiLopez_84 Jeśli Niemcy są przeciwni, coraz bardziej zaczynają się sprzeciwiać i przyznawać do błędów (przewinęło mi się, że Merkel wycofała się z twardego lockdownu i przyznała się, że to byłby błąd) to wiedz, że coś się dzieje. Oby tak dalej i oby każde państwo zaczęło iść po rozum do głowy.

1

@LS Wszędzie tak jest, cokolwiek załatwiam to masa pierdu pierdu i męczarnie.

Jak składałem rezygnacje z usług UPC to jasno wpisałem, że zmieniam adres zamieszkania i nie mam możliwości przenieść, bo po prostu nie ma tego podłączenia. Od tego czasu masa telefonów, maili, każdy konsultant sprawdza ten adres czy na pewno nie ma podłączenia jakbym był debilem i sam nie umiał sprawdzić. Męczą bułe niemiłosiernie, ale wiem, że to nie ich wina tylko pewnie taka odgórna zasada żeby za wszelką cenę spróbować klienta utrzymać, tym bardziej takiego co bierze najdroższe pakiety ;__;

1

@Pyziol Chodzi mi o sam sens wprowadzania takich lockdownów. Nie ma w tym żadnej logiki. Wiele restauracji i innych miejsc mogłoby działać na zasadzie zwykłych ograniczeń osób w lokalu przy zachowaniu zasad sanitarnych. Obecnie przy ilości zakażonych widać, że to nie działa i trzeba pójść po rozum do głowy i dać ludziom zacząć odrabiać straty, a nie robić z nich idiotów. Otwieramy, zamykamy i tak w kółko.

I akurat ten fragment o zarażeniu był trochę ironiczny ;p

6

@Barca1992 Każdy trzeźwo myślący człowiek tak uważa, bo to nic nie daje. Jesteśmy pozamykani w domach, a wczoraj mój tata, a dzisiaj ja dostaliśmy wynik pozytywny. Jak? No przecież jest lockdown, nie można się zarazić...

Dopóki rządy państw nie uświadomią sobie, że z tym trzeba nauczyć się żyć i przechorować, ewentualnie wprowadzać jakieś limity i uczyć ludzi odpowiedzialności, a tych co nie chcą tego przestrzegać eliminować ze społeczeństwa (jak ktoś ma problem ze zdezynfekowaniem rąk czy założeniem tej cholernej maseczki na kilka minut to współczuję) to będzie się to ciągnąć latami.

Nigdy nie podważałem istnienia tego wirusa, tym bardziej teraz kiedy tata nie może z łóżka wstać i jest mega słaby, ale wprowadzanie takich lockdownów to jest głupota, bo kto ma się zarazić to się zarazi choćby idąc kupić chleb do sklepu.

4

@Commando XDDDDD

0

Padło i na mnie. Wynik pozytywny :(

0

@robert12181 I zgaduję, że wyszedł pozytywny? :D

0

Jest tu pewnie sporo osób, które przeszły Covida i jak to jest z tym smakiem? Nie ma go w ogóle? Bo ja czuje jak coś jest na przykład słodkie, ale pełni tego smaku nie czuje. Sprawdziłem też na czosnku i czuję tylko, że jest trochę ostry, ale mógłbym go jeść garściami. O zapachu nie mówię, bo nie mam go w ogóle, ale to może przez to, że mam całe zawalone zatoki. Jutro idę na test (tata ma pozytywny, miałem z nim kontakt, ale mieszkamy osobno). Jak to u was było?

PS. Test oczywiście bez skierowania i nie mam gwarancji, że będę miał zrobiony. Tak to super organizacyjnie jest zrobione :)

0

@marcin62 Nie, nie połatali :D Nawet po patchach widziałem te same błędy co 10 grudnia w nocy podczas premiery. Lewitujące postaci, samochody, przenikanie w naszego wspólnika i wiele więcej były widoczne u mnie długi czas po premierze. No i bugowanie się przeciwników, w tym tych najważniejszych podczas misji fabularnych. Jedni powiedzą żeby po prostu wczytać save, ja się śmiałem do monitora strzelając w gościa przez 5 minut, który utknął w ścianie :D

1

@TrzecieOko Uwierz, że wkurza. Kilka razy mi się zdarzyło podczas misji pobocznej niechcąco zaatakować przechodnia (przez ich super sztuczną inteligencję) i w ciągu sekundy miałem na plecach drony i policje.

0

Ta obrona to jest jakiś żart

0

@Transu96 Czekam na remake :D

0

@masq Ograne już

@Homeopata8989 grałem na PS4 :D

@LionelM95 Czekam mocno, wersja na PS4 mi nie podeszła przez sterowanie i dropy klatek, na PC myślę, że będzie spoko pod tym względem.

@Ghazul3293 RPG, RPG/akcji, strzelanki, klimaty I i II wojny światowej, współczesne konflikty. Wiem, że jest Call of Duty czy Battlefield, ale płacić 150~~ zł dla kilku godzin kampanii mija się z celem, a multi w tych grach do mnie nie przemawia.

1

Jakieś ciekawe i warte ogrania gry na PC powiedzmy od 2017 do 2021? Nie chce mi się wracać do Wiedźmina poraz 100, a nie mam w co grać :(

2

https://filmiki.tv/morawiecki-atakuje-prywatna-sluzbe-zdrowia_12879

Przecież ten typ jest tak odklejony, że brak słów XDDD

0

@TheNekro94 W sumie to nie jest zły pomysł. Wszystkie oszczędności co ma się obecnie zainwestować w taką podróż, bo co nam zostało? Tutaj się mogą nie przydać, a tam dać drugie, lepsze życie. Gdyby nie rodzina, narzeczona i praca to sam bym takie coś rozważył :D

0

@capoN Przecież wszystko do tego dąży. Kody QR dla zaszczepionych itd.

26

Klich otrzymał drugi negatywny test :D Piękne te testy, takie wiarygodne.

Oczywiście chłopak jest pozbawiony możliwości gry, bo drużyna już jest w Budapeszcie i pewnie cała lista już zgłoszona.

4

@cules96 Dokładnie, ostatnio byłem zamawiać łóżko i kurde normalnie były 2 osoby na krzyż w takim sklepie, niesamowite ryzyko, dziękujemy Mati, że nas chronisz!

0

@busquets5 Napisałbym to samo co tydzień temu o wyborcach ***, ale no nie chce znowu bana dostać :D

0

@Katalończyk 99 Coś czuję, że po 10 kwietnia będą jeszcze większe jaja, np stan wyjątkowy. Byle tylko karakan mógł przemówienie wygłosić

1

Co zamknęli w końcu?

3

@avanes Jeśli ktoś myśli, że rodziny polityków odczuwają ten lockdown tak samo lub podobnie jak my to jest bardzo naiwny :D Ilość ulg będąc w rodzinie takiego kłamcy jest pewnie niezliczona tylko bardzo dobrze ukryta. Pomijając to, ich rodziny to ich zwolennicy, wątpię, że jest inaczej.

0

To co tym razem? Zamkną fryzjerów, usługi kosmetyczne i zakłady produkcyjne? :D

0

@Gosciuu To pewnie zaczną się protesty, które gówno dadzą jak zwykle xD I tak koło się kręci w tym szambie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?