- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
1
Przedstawiono wzór PASZPORTU COVIDowego niezbędnego przy przekraczaniu granic UE. Państwa żyjące w dużej mierze z turystyki jak Hiszpania i Portugalia są ZA. Natomiast Niemcy i Francja są PRZECIW. Zdaniem Niemiec jest to (tu cytat) „poważne zagrożenie WOLNOŚCI”.
Kto jak kto, ale NIEMCY trochę wiedzą o ograniczaniu wolności.;)
7
@MaxiLopez_84 Ale że Niemcy są przeciwni to jestem w szoku. Pozytywnym. Wprowadzenie czegoś takiego byłoby nie tylko poważnym zagrożeniem wolności, ale i dyskryminacją ludzi którzy nie są zaszczepieni, bo nie mogą/nie chcą.
2
@MaxiLopez_84 Ciekawe co jak wybuchnie następna pandemia. Czy pojawi się Paszport Sarsowy? Potem paszport ebolowy? Wystarczy, że kraj wyda zakaz wpuszczania osób bez szczepienia na covid i tyle. Nie widzę osobiście potrzeby wydawania specjalnego paszportu. :P
1
@MaxiLopez_84 do lata się dogadają i będzie obowiązkowy;)
1
@MaxiLopez_84 Jeśli Niemcy są przeciwni, coraz bardziej zaczynają się sprzeciwiać i przyznawać do błędów (przewinęło mi się, że Merkel wycofała się z twardego lockdownu i przyznała się, że to byłby błąd) to wiedz, że coś się dzieje. Oby tak dalej i oby każde państwo zaczęło iść po rozum do głowy.
0
@Ingiel Dodam jedynie, że oficjalnie to nie będzie nazywało paszportem, choć de facto nim będzie, tylko CERTYFIKATEM zaświadczającym o stanie szczepienia.
Nazwa PASZPORT niby źle się kojarzy, z nazwy sugeruje zgodę bądź nie na przekroczenie granicy... XD
0
@MaxiLopez_84 ło panie, ciekawe czy będzie można dodać do profilu na linkedin
0
@Barca1992 Wątpię. U kogo kraje żyjące z turystyki będą się zadłużać... Albo kto ich będzie po kawałku wykupywać... Pójdą drogą Grecji