3

@norbi77 Sporo piłkarzy oddałoby wiele żeby w ogóle znaleźć się w finale mundialu, zostać najlepszym zawodnikiem turnieju o takiej skali, być 2x w finale Copa America, zdobyć złoto olimpijskie.

Brakuje mu wygrania większego turnieju, ale gdyby nie Leo to Argentyna by z grupy nie wychodziła, więc nie rozumiem ludzi, którzy oceniają go przez pryzmat tego, czego on sam nie zaprzepaścił. Każdy wie jakie nazwisko powinno się tu pojawić jeśli chodzi o głównego winowajce porażki z Niemcami i potem z Chile w CA.

0

@IrekPOL I am back może? ;d

1

@13th Nie jest to błędem, a okazją na poznanie zajebistego serialu, jednego z najlepszych. Tylko Ci zazdrościć, że masz te doznania przed sobą :D

0

@koksik2700 Tamta Barca to nie był tylko Neymar. W obecnej sytuacji nic by nie dał jak dla mnie, bo nie mamy pomocników na miarę takiego ataku jak wtedy. Za Enrique jeszcze grała drużyna, był kolektyw, tam każdy się uzupełniał jak za czasów Guardioli, a obecnie jest tylko piłka do Messiego i niech on coś zrobi. Obawiam się, że za czasów Leo tak świetnej Barcelony już niestety nie zobaczymy.

3

@Messibestplayerintheworld Na Badoo poznałem swoją dziewczynę, także nie do końca taka licha :D

0

@NeroTFP Mi to się marzy, że jak w Polsce się zmieni władza to i życie się zmieni.
Podatki takie jak dochodowy przestaną istnieć, bo to jest jakiś żart żeby ludzie płacili jakiekolwiek pieniądze za swoją pracę, za coś co sami osiągają. Przestaną być wspierane nieroby i madki, które narobią 10 bachorów i ciągną hajs od państwa, a zamiast tego ludzie, których los nie oszczędził w końcu zaczną żyć, niepełnosprawni na przykład.

Ale mam wrażenie, że prędzej meteoryt spadnie na ziemie niż takie marzenia się spełnią xD

7

@BarcaInfo Ehh i zostaje ta kula u nogi. Zerwie dwa razy na skrzydle czy tam na treningu, naciągnie albo zerwie mięsień i znowu przerwa kilka miesięcy.

5

@JackH I weź tu próbuj ich nie obrażać XD Szkoda mi bana w sumie, pewnie perma, bo czarnoskórego nie można obrażać, ale białych już tak :v Co za pokurwiony świat

1

@MichalZZZ The Last of Us, Wiedźmin 3, RDR2, Hitman, seria Tomb Raider, Watch Dogs 2

1

@Jaca27 Od czasu do czasu lubię się podenerwować na tych zdrapkach xD Jest tam jakaś "7" bodajże i kiedyś pierwsze dwie 50 tysięcy i od ciula do odkrycia jeszcze, kto by się spodziewał, że trzeci raz i jednocześnie wygrana 50 tysięcy się nie pojawi XD

0

@Persyfl Dzisiaj się za niego zabiorę :D

1

@Shroud Coś mi się przewinęło o wyciekach i wolę nie patrzeć na nowości z drugiej części. Wolę samemu wszystkiego się dowiedzieć ;p

Edit: Tak jak myślałem, pierwszy komentarz pod gameplayem ostrzega przed spoilerami i żeby nawet nie czytać komentarzy pod filmem xD Nie każdy bohater nosi pelerynę

6

Od czasów Wiedźmina 3 nie czułem pustki po przejściu gry. The Last of Us pozostawia taką pustkę. Fenomenalna gra, oby druga część była tak samo dobra, a nawet lepsza :D Na szczęście tylko niecały miesiąc czekania

1

@Hushovt Najbardziej sprawdzony to twix w toalecie xD

A tak serio to coś na wzdęcia powinno pomóc albo kawę małą sobie walnij żeby pobudzić jelita i pójść do kibelka za jakiś czas :D

2

@hazo428 Kolejny dziadek jest nam zbędny. Trzeba odmłodzić kadrę, a nie kupować zawodników co pograją 2-3 sezony i odejdą za grosze albo za darmo.

0

@BlauGrana1404 Ahh, więc będzie trzeba się przyzwyczaić :c Mogliby dawać na konsolach opcje wyboru grafiki, np średnie w 60 fps lub wysokie/b. wysokie w 30.

0

Jak myślicie, The last of us 2 będzie utrzymane tak jak pierwsza część w świetnej grafice i 60 fps czy jednak nasze mocarne ps4 pro nie pociągnie nowej gry w takiej płynności? :D Ogrywam właśnie pierwszą część i nie wyobrażam sobie przesiadki na toporne 30 klatek :D

Tak czy inaczej piękne miesiące dla graczy się szykują. Druga połowa roku będzie cudna ^^

0

@matirix20 Ta Dembele, prędzej Messi będzie grał do 50tki niż Dembele będzie kiedykolwiek zdrowy przez więcej niż pół miesiąca

4

@MESSIah16 Jako iż uważam, że e-sport to w jakiejś tam części sport, ale zestawianie esportowców ze sportowcami jest idiotyczne xD

0

Komuś też praktycznie nie działa od 2h UPC? Połączenie jest, ale strony się wgl nie ładują

0

@Nolife1899 Polecam iqosa palić, nie wali kiepiem, wygodniejsze i dużo miętowych wkładów

1

@norbi77 Oni od Romy wyciągają wnioski ;d

2

@ArterkHD Messi w każdym topowym klubie by się odnalazł i gdzie by nie grał to by pasował i robił różnice

1

@GeraltzKatalonii Niedługo wybory w kraju, ludzie chcieliby żeby się w końcu coś zmieniło, więc to logiczne, że Polacy będą o tym dyskutować na forach? Poza tym La Rambla nie ma zamysłu dyskutowania tylko i wyłącznie o piłce. Zawsze można kliknąć magiczny przycisk na górze przeglądarki i nie przeglądać. Jestem pewny, że jakby sezon szedł pełną parą to byłoby to samo. Tu chodzi o naszą przyszłość, bo póki co to rządzą nami debile i złodzieje.

0

@Mareeek2050 Spadków w takim wypadku nie ma, ani awansów z niższej ligi chyba

3

@bartoszekkk Powinien się teraz zakończyć i rozpocząć normalnie, z pełnym przygotowaniem, ale bez podróży na drugi koniec świata.

Nie obchodzi mnie kto dostanie mistrza (byle nie Liverpool hehe XD). Po prostu niech skończą tą szopkę z izolacjami, dogrywaniem na siłę.

0

@Pewex Odyssey ma nawet ciekawą fabułę, ale masa zapychaczy, skalowanie lvla, wręcz kazanie graczowi robić zadania poboczne, bo mamy za mały poziom na fabułę to jakiś dramat. Osobiście nie czekam, pewnie kupię na promocji za 2 lata za 80 zl złotą edycję ze wszystkim i być może ogram. W tym roku czekam na Watch Dogs Legion i Cyperpunka, reszta średnio mnie interesuje :D

1

@sebasek99 Mam nadzieję, że to nie będzie RPG jak Odyssey, bo jeśli tak to nawet na to nie spojrzę. Ubisoft nie umie w takie gry, sztuczne zapychanie rozgrywki i zmuszanie gracza do robienia zadań pobocznych żeby mieć odpowiedni poziom na fabułę to błąd. Odyssey ogrywam dlatego, że fabuła jest w miarę spoko i ciekawi mnie co się tam wydarzy. Origins porzuciłem po 5h bo był dramatyczny, a główny bohater po prostu nudny.

Osobiście czekam na Watch Dogs Legion i mam nadzieję, że będzie tak samo dobry jak 1 i 2. No i nie będzie mi wcinał całego procesora, bo w assassinach jest 100% nawet w miejscach graficznych.

2

@Hiacynk I Leicester City :D

1

@Jaca27 Mam i router jest git, ale od kilku dni wieczorem potrafi mnie kickować z gierek, transmisje na żywo zacina, ale strony normalnie się ładują, a na speedteście ping 15 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?