3

Tak sobie myślę, że Leo zatracił w sobie pokorę jaką miał kiedyś, bo nie ma w Barcelonie zawodnika, który będzie miał na niego dobry wpływ. On się tak nie zachowywał jak miał obok siebie Puyola, Xaviego, Inieste. Nie biorąc pod uwagę pojedynczych incydentów jak kopnięcie piłką w kibiców Realu to gość był mega pokorny, skupiony na piłce, nie wchodzący w jakieś durne konflikty. Kiedy zabrakło takich ludzi w Barcelonie to jakby jego charakter zmienił się o 180 stopni.

Źle jest w klubie, źle jest z Messim, który ma już 33 lata. Nikt tam nie ma jaj żeby porozmawiać poważnie z władzami klubu, dojść do porozumienia. Barca staje się czymś gorszym niż Milan czy United, staje się (lub już trwa to od jakiegoś czasu) więźniem jednego zawodnika i debilnego zarządania, transferów gdzie nie ma logiki, postarzania kadry, brakiem stawiania na wychowanków, bo jak ktoś myśli, że Puig w swoim wieku nie powinien grać od 1 minuty tylko nadal takie ogony kosztem Vidala czy Rakiticia to na prawdę nie wiem gdzie ma oczy.

61

O jejku Messiemu i Suarezowi nie podoba się sposób pracy. To niech kończą karierę i zostaną trenerami. Dorośli faceci, a myślenie gorzej niż dzieciak z podstawówki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mankind Może podatek dochodowy?

0

Komentarz usunięty

0

@Kamiloza91 Póki co są bez konkurencji wg mnie. Słabe United, osłabione City, Chelsea, które dopiero się buduje, Arsenal to wiecznie gdzieś poza top 3. Bardziej ich LM będzie weryfikować niż Premier League, która jest chyba najsłabszą swoją wersją od lat. Co nie zmienia faktu, że szacunek im się należy, tam widać ile znaczy charyzmatyczny trener i budowana z głową kadra.

5

@Kettger Barca to niech lepiej się zajmie sobą, bo to my jesteśmy w czarnej dupie. Real ma się dobrze, oni potrafią po słabszym okresie znowu grać swoje.

0

@Cadafaz Gorzej by nie było :v

0

@AlwaysBlaugrana A ja czuję, że w Juve pokaże na co go stać i niestety poraz kolejny okaże się, że to z Barceloną jest coś nie tak jeśli chodzi o nowe nabytki i wdrażanie ich do zespołu

4

@MaTt_BarcaFan Za to dziadzia Pjanić dużo pokaże, już się nie mogę doczekać tego środka pola: Busquets-Vidal-Pjanić lub Busquets-Rakitić-Pjanić, a Puig dostanie 10 minut, w wieku 30 lat zacznie grać regularnie xD

1

@macio_944 Hehe, zobaczymy czy November 19 :D

6

@PatrykBarcelona Testy, która szkoła jazdy daje Ci na płytce

0

@MesQueUnClub_87 Mam nadzieję, że Mafia i Cyberpunk mnie nie zawiodą jak to zrobiło The Last of Us II. Tak strasznie brakowało mi tam opcji wyborów fabularnych...

2

@Jakchcesz Mi to bardziej fabuła przeszkadzała niż te romanse Ellie. Przecież w dodatku Left Behind z pierwszej części można było się domyśleć jaką ona ma orientacje i w jaką stronę to pójdzie.

5

@MesQueUnClub96 O to super, jutro nie trzeba wstawać do pracy

0

@Piorun Miesiąc temu poszedłem na dietę i w sumie ruszając się tylko w pracy po 8h dziennie zrzuciłem jakieś 5-6kg, czuć różnicę sporą. Jem zdrowiej po prostu i w tym cała tajemnica. Dużo warzyw, ciemne pieczywo, twaróg, jogurt naturalny, czasami ryż/kasza i kurczak. Żadnej głodówki, jakieś 1700-2000 kcal dziennie. Jak jest kryzys to biorę jakieś warzywo i tym zagryzam na przykład przed snem ^^ Warzyłem 97 kg przy 180 cm wzrostu, aktualnie jest jakieś 91-92. Chcę zbić do 83-85 na razie, a potem się zobaczy.

0

@LuisSuarez09 Na pewno warto ograć, jestem po 4h gry, ale po mocnym początku to na razie takie meh, nic kompletnie się nie dzieje.

0

@Messibestplayerintheworld Polecasz ogólnie? Uwielbiam rpgi, ale w Elexa pograłem chwilę i coś mi w nim nie pasowało, zmieniło się coś od premiery?

0

@sebasek99 Gameplay jest spoko, fajne nowe mechaniki dodali, grafika na zajebistym poziomie w parze z optymalizacją. Ja póki co oceniam tą grę przez pryzmat tego co do tej pory zobaczyłem, z czasem mam nadzieję, że się to rozkręci i twórcy odkupią winy. Jaram się cholernie i łyknę to w ciągu kilku dni zapewne, a potem wrócę do bawienia się Wiedźminem xD

1

@sebasek99 Wszędzie oceny lecą srogo w dół po premierze i Ci co pograli chociaż chwilę to wiedzą o co chodzi XD

0

@TrzecieOko Dlatego ode mnie po 3h gry max 7/10, za grafike, optymalizację i nowe mechaniki. Może później jeszcze tą fabułą się wybroni, ale będzie ciężko

0

@TrzecieOko SPOILER


Gracze, którzy bardzo mocno przywiązali się do pierwszej części mogą żałować zakupu po kilku godzinach gry. Strasznie mi się nie podoba takie podejście do więzi bohaterów, no ale cóż, zobaczymy co będzie dalej.

1

@MesQueUnClub_87 Zapowiada się super, gram od 2h i na razie nie ma się do czego przyczepić. Graficzne na najwyższym poziomie, dubbing tak samo. W sumie dostaliśmy chyba to na co czekaliśmy, pytanie jak wątek fabularny poprowadzili ;p

0

Nie ma to jak wrócić z pracy i dowiedzieć się, że Cyberpunk przełożony, ehh

2

@Striker No tego to się nie spodziewałem XD

0

@Lola120 Chciałbym żeby u mnie lało do końca tygodnia. Średnio mi się widzi praca na hali produkcyjnej kiedy na dworze jest 30 stopni, a na zakładzie blisko 40 :)

0

@IronSanHybrid We wrześniu znowu wszystko pozamykają xD

3

@macio_944 Kilka dni temu zacząłem od początku na modach, grafika jak w pierwszych trailerach, system walki zmieniony na trudniejszy i inaczej prowadzona linia fabularna i tak to zleci do września zanim Cyberpunk wyjdzie z małą przerwą na TLOU 2 i Mafię :D

Piękne jest to co Redzi stworzyli i ile możliwości dali ludziom lubiącym grzebać w mechanice gry przez co w 2020 roku W3 może wyglądać jak gra, która niedawno wyszła. Oby CP2077 był tak samo idealny na setki albo i tysiące godzin zabawy.

PS. Opowiedzieć Ci fraszkę?

0

@bixmix Mi się akurat podobał do pewnego momentu. Duży minus tego filmu to taki, że jest za długi, w kinie na premierze zaczynałem się już nudzić i liczyłem, że się w końcu skończy. Mogli to zamknąć w max 90-100 minutach, a przeciągnęli do ponad 2h. Poza tym w sumie spoko jak na polski film.

0

@Transu96 Warto aktywować pirackim programem, który generuje klucz tak jakby był oryginalny ;d Chociażby dla pozbycia sie irytujących powiadomień

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?