- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
3
Tak sobie myślę, że Leo zatracił w sobie pokorę jaką miał kiedyś, bo nie ma w Barcelonie zawodnika, który będzie miał na niego dobry wpływ. On się tak nie zachowywał jak miał obok siebie Puyola, Xaviego, Inieste. Nie biorąc pod uwagę pojedynczych incydentów jak kopnięcie piłką w kibiców Realu to gość był mega pokorny, skupiony na piłce, nie wchodzący w jakieś durne konflikty. Kiedy zabrakło takich ludzi w Barcelonie to jakby jego charakter zmienił się o 180 stopni.
Źle jest w klubie, źle jest z Messim, który ma już 33 lata. Nikt tam nie ma jaj żeby porozmawiać poważnie z władzami klubu, dojść do porozumienia. Barca staje się czymś gorszym niż Milan czy United, staje się (lub już trwa to od jakiegoś czasu) więźniem jednego zawodnika i debilnego zarządania, transferów gdzie nie ma logiki, postarzania kadry, brakiem stawiania na wychowanków, bo jak ktoś myśli, że Puig w swoim wieku nie powinien grać od 1 minuty tylko nadal takie ogony kosztem Vidala czy Rakiticia to na prawdę nie wiem gdzie ma oczy.
3
@PawkoFCB Jak można mówić że stajemy się czymś gorszym niż Milan. Rok w rok wygrywamy trofea pomimo że w klubie dzieje się źle. Jeszcze rok i będzie nowy zarząd i będzie przebudowa. Do tego co teraz mamy w Milanie to nam daleko
0
@Cobra303 Brakuje LM, w której Barca odpada po tragicznych meczach na wyjeździe. Rozumiem odpaść po walce, ale nie po 0:4 z Liverpoolem czy wcześniej 0:3 z Romą. Liga w tym roku też ucieka, myślę że Real już tego nie odpuści
0
@PawkoFCB Racja, odpadamy z LM. Ale porównałeś nas do Milanu który nawet w tej LM nie gra