3

@Yanek Ale jak dostaną 60 zwinności i balansu to i tak będą niegrywalni i zwykły Kante, Pogba albo Sissoko z overallem 75 będzie lepszy do gry aż do wyjścia dobrych ifów i innych specjalnych kart. Ale EA się rozkręciło i pewnie od początku fify będzie masa kart gdzie jakiś 15 letni uga buga z ligii australijskiej będzie lepszy od ikon XD Dobrze, że w tym roku raczej nie kupuje tej gry ze względu na mocne jesienne premiery gier wartych uwagi. Szkoda nerwów.

0

@Lordzi wszystko wygrali to po co ma im się chcieć? Widze, ze tylko De Jong coś gra i Semedo no i młodzi, których trener nie wystawia. Czy przegrają czy wygrają to Messi i tak zarobi 100 mln za sezon, uśmiechnie się w szatni i będzie gitarka

0

@mekston Nam wsadzi 3 i potem z górki do rekordu Ronaldo :D

0

@Mario96w Gra wygląda nieźle? XD 0 kontroli, atak nie istnieje, De Jong coś próbuje, reszta to nie wie o co chodzi

2

Bayern nas rozjedzie z taką grą i trenerem z dupy, który nie wie co to zmiany

0

@BarcaInfo To jak dostanie w rękę, którą ma przyklejoną do brzucha i nie zwiększa obwodu ciała to też jest przewinienie? Bo jeśli tak to kompletny bezsens

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Co zapierdolił chłop :o

0

Atmosfera jak na sparingu xD

1

@BarcaInfo Świetny bramkarz. Aż strach pomyśleć co by z nami Niemcy zrobili w 2006 gdyby nie Artur.

1

@NeroTFP Najgorsze jest to, że pewnie jakiś młot podał dane do karty XD

1

@JimMorrisonFCB Nie obstawiam za często, ale ten kuponik skopiuje i zobaczymy co się wydarzy :D

0

@MichVeB Liczę mocno na Bayern w tym roku. Bardzo chciałbym zobaczyć Lewego jak podnosi puchar, chłop po prostu zasługuje na ten zaszczyt jak mało kto

0

@tommyVERceti I co by to zmieniło jakby nie mieli tego prawa? Nadal wygrywałoby tzw mniejsze zło, bo Polacy boją się zmian

0

@hoeniker Może to i lepiej, że nie będzie tej złotej piłki XD

1

@RomanHoffer Coś takiego z automatu się zgłasza do odpowiednich służb, bo to naruszanie prywatności pracowników. Ale niestety sporo zakładów pracy tak wygląda, bo pracownicy boją się walczyć o swoje i są posłusznymi pieskami dyrektorów :D

0

@msmsms Grało się po 15h w cs'a jak była ekipa czy w tibie ;d Jednak to bylo dziecinstwo i czasy kiedy wychodzenie na dwor zostalo wypierane przez gry i caly ten esport zaczal sie u nas krecic. Teraz gram maks po kilka godzin dziennie jak czas mi pozwoli, ale w gry typu single, bo multi kompletnie przestaly mnie bawić, człowiek wyrósł :D

0

@pepulinho Miejmy nadzieję, że zarząd nie wpadnie na super pomysł kupienia jakichś wynalazków i wypożyczenia tej dwójki do jakiegoś średniaka

9

@draxidox Niech się już skończy to gówno. Kto by nie wygrał i tak będzie syf, bo pis i po to jeden pies. Nigdy tu nie będzie dobrze jak Polacy będą głosować na tych śmieciarzy, co tylko patrzą gdzie da się nakraść najwięcej. Oboje mają fałszywe mordy i oddać na nich głos to strzał w kolano. Nienawidzę tego syfu zwanego polityką, pieniędzy też od nich nie dostaję i nawet nie chce, bo to co mam to sam na to pracuje, a nie liczę na zasiłki od państwa...Sorki, pieniędzy od ludzi, którzy płacą chore podatki.

11

@BarcaInfo Się chłop naoglądał bramki Leo z Betisem i pozazdrościł :D

8

@Hushovt Ja częściej scrolluje Ramblę niż fejsa od dłuższego czasu :D

12

Ja to myślałem, że Var będzie po to żeby analizować KAŻDĄ sporną sytuację, że jak kapitan podbiegnie do sędziego i o to poprosi to on zatrzyma grę i sprawdzi. Powinno być coś takiego, że drużyna ma 3 takie możliwości wezwania sędziego do natychmiastowego sprawdzenia. Ale jak widać tam gdzie ogromne pieniądze to nawet najlepsze technologie nie będą dobrze działać. Już nie chodzi o samą ligę hiszpańską, nawet na wielkich turniejach to zawodzi. Wszyscy pamiętamy sytuację z mundialu kiedy to taki Marciniak wiedział wszystko najlepiej i widział sytuację z kilkunastu metrów lepiej od komputera

0

@masq To już może być uszkodzone chłodzenie. Mi w mega upałach przy 100% obciążenia osiąga max 65-70 stopni. Albo krzywą wentylatorów się pobaw w programie msi afterburner

1

@pt9 Gra typu survival horror zawsze charakteryzuje się dużą ilością skradania w świecie po apokalipsie. Nie każdemu się to podoba, kwestia gustu, mi np się nie podobają gry typu slasher, skakanie z mieczem i milionem zdolności ;d 5h TLOU to praktycznie początek gry

1

@RudY Bo Duda daje pieniądze i chce żeby rodziny miały lepiej XD To jedyny argument jaki usłyszałem u wyborców Dudy. Lenistwo w tym kraju jest wtedy jeśli trzeba iść do pracy, bo większość woli siedzieć na dupie i dostawać pieniądze ludzi, którzy ciężko pracują. Odciąć im dopływ tych zasiłków to zaraz by na ogórki do Niemiec zapierdalali, bo żeby u nas pracować i zarabiać są zbyt dużymi idiotami.

1

@Comentateiro Przecież to nie ma żadnego sensu XDDD

I w sumie chciałbym żeby Bayern wygrał LM. Potem Lewandowski złotego buta i złotą piłkę

1

@kamzar Jeśli taktyka nadal będzie "grajmy do Leo, niech coś wyczaruje" to tu nikt nie pomoże. Nie mamy drużyny, kolektywu. Chciałbym żeby Puig zaczął grać regularnie i na nim budowana była pomoc, do tego De Jong jak wróci, a Busquets/Rakitić/Pjanić/Vidal jako trzeci i pod rotacje. Nie przekonuje mnie już gadka, że to młodzi i muszą się jeszcze nauczyć. Kiedy oni mają wejść w drużynę i się pokazać jak nie teraz w dobie takiego kryzysu i zapotrzebowania na odmłodzenie kadry.

0

@Kajtek77 Jestem za, bo ja np na drugą turę nie idę. Nie będę wybierał mniejszego zła. Nie ma mojego kandydata, nie ma mnie na wyborach, proste.

2

@13th Koronawirus, epidemia, paraliż gospodarki, wielu ludzi tracących pracę. 2020 rok można wpisać do księgi największych katastrof w historii świata jeśli takowa istnieje

0

@Cobra303 Brakuje LM, w której Barca odpada po tragicznych meczach na wyjeździe. Rozumiem odpaść po walce, ale nie po 0:4 z Liverpoolem czy wcześniej 0:3 z Romą. Liga w tym roku też ucieka, myślę że Real już tego nie odpuści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?