- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
16
Całym sercem dzisiaj za Robertem choć rozum podpowiada PSG. Jeden z najważniejszych meczów Lewego w życiu. Oby zwycięski!
14
@Janiama Dlaczego rozum podpowiada PSG? Przecież oni z nikim bardzo silnym się jeszcze nie zmierzyli. A Bayern już złoił dupy kilku czołowym drużynom w Europie.
1
@Pawlak1992 Ponieważ Bayern nie ma obrony, a Psg ma. W ataku i pomocy jest mniej więcej po równo.
1
@Wossi61FCB Bocznych mają znakomitych, ale środek kuleje.
0
@Pawlak1992 dokładnie. Choć z PSG i Neymarem to jak z nami i Messim. Nigdy nic nie wiadomo. Obstawiam dużo bramek:)
0
@Wossi61FCB No nie powiedziałbym. PSG ma chyba jeszcze gorszą obronę od Bayernu.
1
@Janiama już nie raz 'rozum' Ci coś podpowiadał, a potem nas Roma powiozła xD
0
@Wossi61FCB Jeśli dobrze przeanalizowali spotkanie z Lyonem to myślę, że zagrają bardziej zachowawczo i bez szaleństw od początku
0
@Wossi61FCB Atak to rozumiem, ale z tym że PSG ma równie mocną pomoc co Bayern to poleciałeś.
2
@Wossi61FCB bayern nie ma obrony? Maja najlepszych bocznych na świecie obok Liverpoolu, do tego doświadczonych środkowych. Grają wysoka linią obrony wiec są podatni na dlugie piłki i kontry, ale to skutek takiej taktyki, a nie braku jakości. Z drugiej strony ta wysoka linia zapewnia brak miejsca dla rywala i duszący pressing. Moze i wbiliśmy im 2 gole po piłkach za linię, ale dzięki tej wysokiej linii nas zmiażdżyli pressingiem. Zreszta bedą wiedzieć, ze PSG ma grozne bronie w kontrze w postaci Mbappe i Neymara, wiec myśle ze się dostosują.