Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Yamal co zamieszał, Robert klasa
1
Lewyyyyyy i pozamiatane pięknie w końcu weszło brawo panie Robercie
0
Feeeerminek hahah teraz powinno być już lżej i spokojniej, ale trzeba się pilnować
0
Brawo Yamalek pewnie
1
Żółta tylko za białą koszulkę
1
Ciągnął go za rękę karny murowany
0
Ale co Yamalek se wstawił posta na IG to jego xDDD no taki mecz no co hahah
1
Cubarsi naczytał się la rambli i wjechał w Urugłajo xD
0
Złoty dzieciak ten Bernal
0
Niestety już widziałem tego gola w momencie podania na skrzydło za łatwo tracimy
3
Raphinha forma mutant goooool jazda z brytolami
17
Co by nie mówić najmocniejszy skład ćwierćfinał jest nasz
45
Nie no, ale żeby być jeszcze głupszym od Viniciusa? XD
1
@ranger3120 to tak jakby za kradzież dostać 2 lata więzienia i 3 lata więzienia naraz xD
2
Dawać już tego karnego dla rządowych i idę się wyspać do roboty
9
3 gole zaliczki to jest nic, real obsrany
2
Sporting chce ocalić Arsenal przed potężnym Bodo
0
Tylko te progi procentowe ilości rozegranych spotkań bym podwyższył i zaczął od 50%, a najwyższy dodatek za jakieś 75-80%. 30% to nie jest jakiś wyczyn zasługujący na dodatek, mimo że on to on i i tak pewnie się nie załapie, ale bądźmy poważni.
2
Widzę, że tu sporo osób przesądnych i wierzących w klątwy i panikarzy, ja powiem ze spokojem, że cieszę się z tej pewności przy jedenastkach Raphinhi i bardzo dobrze, że mamy takiego pewniaka na ten stały fragment na pewno się przyda. Jak kiedyś nie trafi to trudno, ale nie będę się tym teraz przejmował.
0
No przecież jest napisane, że nie zajmuje się zarządzaniem tym, przecież ma sezon i skupia się na grze w klubie. Ale tytuły w portalach zrobią swoje i narobią mu syfu, wystarczy powiązanie. Po drugie poczekałbym na informację z innych źródeł i nie sugerował się jedynie Stanem. Jak faktycznie wina Lewego to poniesie konsekwencje prawne nie trzeba się o to martwić i robić aferę w mediach.
8
Gratulacje Laporta, idziemy w dobrym kierunku, małymi kroczkami, czasem się lekko potkniemy lub cofniemy, ale generalnie do przodu.
12
Różnica między Ferranem, a Lewym jest taka, że jeden jest w swoim prime wieku, a drugi jedną nogą na piłkarskiej emeryturze, a grają na tym samym poziomie, a za Ferrana zapłaciliśmy więcej pieniążków.
0
Jak sobie spojrzałem na premier League to wniosek jest prosty. Michael Carrick > 500 mln funtów. Fakty.
16
Trafił mi się genialny meczyk na wizytę na Camp Nou, manitka, powrót Gaviego szkoda, że Lewemu się nie udało wykorzystać dwóch sytuacji choć przy pierwszej główce już widziałem gola. Ale co miejsca miałem świetne, piwko wypiłem mamy 3 punkty. Rano jak przechadzałem się uliczkami Barcelony zaczepił mnie pewien dziadek i krzyczał cinco!!! I miał uniesione 5 palców. Myślałem, że chce 5 euro na picie, ale poprawił cinco goles, noi wykrakał manite :D
0
@Ryse
2. Girona - Bilbao X/-2,5/1:1
3. Atletico - Getafe 1/-2,5/2:0
4. Oviedo - Valencia 2/+2,5/1:2
5. Real - Elche 1/+2,5/3:0
6. Mallorca - Espanyol 2/-2,5/0:1
7. Barcelona - Sevilla 1/+2,5/3:0
8. Betis - Celta 1/-2,5/2:0
9. Sociedad - Osasuna 1/+2,5/2:1
10. Rayo - Levante X/+2,5/2:2
0
@Gary Zostaje do wtorku tylko i na Seville przyjechałem
1
@agaFCB narazie to ja w Macu siedzę bo jestem fest głodny xd
2
@Gary Pierwszy raz, w końcu mam możliwości
39
Noi wylądowałem na błogosławionej ziemi Barcelońskiej. Ave Laporta i Viva la Rambla.
0
No jak tak dalej pójdzie to coś czuję Arsenal będzie w przyszłym tygodniu bronił honoru angielskiej piłki xd