0

Soler odpowiada i jest meczycho

0

Sorloth potężne wykończenie

1

@Ryse
2. Osasuna - Mallorca 1/+2,5/2:1
3. Levante - Girona 1/-2,5/1:0
4. Atletico - Sociedad 1/+2,5/3:2
5. Athletic - Barcelona 2/+2,5/1:3
6. Villareal - Elche 1/-2,5/2:0
7. Getafe - Betis 2/-2,5/0:1
8. Sevilla - Rayo X/-2,5/1:1
9. Valencia - Alaves 1/-2,5/2:0
10. Espanyol - Oviedo 1/-2,5/1:0

0

Nawet śmiechłem przy tym golu farfocel godny całego madridismo xD

3

@majkiii Ferguson był prawie tak dobry jak on

0

Borja zaczyna strzelanie to teraz hattricka dawaj jak z nami xD

0

@damian16161212 wygrają, wygrają bo odpaliłem, każdy mecz co przewalili w tym sezonie to wolałem iść sobie spać

1

Lepiej, żeby real dzisiaj wygrał, żeby przypadkiem nie zwątpili w Arbeloe zbyt szybko.

0

Szanse Fonta zmalały z 2% do poniżej 1%.

7

Leo więcej zrobił dla Ameryki kopiąc tam piłkę, niż rudy będąc głową państwa xD

1

Ferminator mimo wszystko, gol od słupka zawsze +10 do wyskoczenia z kanapy i wydarcia ryja na całe osiedle.

2

Dokładnie, dlatego zostawić na kolejny sezon z okresem przygotowawczym bo być może to jest ta perełka trenerska Florentino

2

Jest sens rozkładać jego kontrakt, który kończy się za 3 miesiące? W zdrowiu jest świetny, problem taki, że ostatnie dwa lata tego zdrowia nie ma w ogóle, a i wcześniej zdążały mu się kontuzje dość regularnie.

6

Nie czuję urazy, tak naprawdę zrobił prawidłowo, też bym tak zrobił na jego miejscu.

6

Jak będziemy tak grać w lidze mistrzów jak wczoraj to półfinały mamy gwarantowane.

0

Musimy się cieszyć, że taki piękny Bernal nam się buduje obok Pedriego. Dzisiaj przegraliśmy, ale w przyszłości to zaowocuje

1

Genialny mecz, za dużo w czapę w pierwszym, ale pokazaliśmy, że możemy grać na kosmicznym poziomie. VeB

0

To musi wpaść w 95 to jest zapisane w gwiazdach

0

Maldini jak blisko

2

Stoję pod telewizorem zaraz mnie rozerwie normalnie

3

Bez względu jak to się skończy to jestem dumny na maksa panowie

0

Też tak miałem nadzieję, że tylko ręka wystawała

0

Cholo obsrany hahah

0

Jeeeeeeest to się dzieje już tak blisko

1

Dawać Araujo skończył się czas na kalkulację

2

Schodzi Ferran szansę rosną

1

Negreira dziękujemy hahahah

3

Ale bym przyjął teraz karnego z czapy dla nas z pocałowaniem ręki

0

Jeszcze Barca nie zginęła teraz będzie El dorado

1

Nie no nie Balde na taki mecz ja cię Flicku proszę xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?