Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się odwlecze to nie uciecze hehe
4
Dobra dawać ten Liverpool city bo ludzie się przekrzykują czy post trzymać przez dwa dni, a ja dwa tygodnie meczu klubowego nie widziałem
0
No to Lamine by się świetnie odnalazł na polskim osiedlu przełomu lat 90/2000. Chłopak wie co jest pięć.
2
Gavi może obecnie nie był by w stanie tego zrobić, ale nie oszukujmy się Gavi wyjaśniający Atletico to jest coś co każdy by chętnie zobaczył.
3
Czas na trylogię
1. Nowa Nadzieja Barcy
2. Atletico Kontratakuje
3. Powrót Barceloniarza
2
@FcPortoFan1999 koniec posuchy, życie staje się znowu kolorowe.
2
@NeroTFP1 gość, który jest odpowiedzialny za moją miłość do tego sportu.
13
Chłop co się spóźnił z prima aprilis dwa dni xd
3
@A4ron Dokładnie, niby najważniejsze święto katolickie, ale to w Boże Narodzenie można realnie odpocząć i poświętować, a tutaj tylko poniedziałek z łaski.
6
Raczej się nie pali Zibi, bo w repce jak w Barcelonie mimo słabej formy Lewego lepszego na tę pozycję zwyczajnie aktualnie nie ma, więc brak decyzji nie jest problemem bo jakby jakiś godny zastępca był to by z buta wleciał i nikt by się nie zastanawiał nawet, Robert nikogo nie blokuje. Także myślę, że z szacunku do Roberta należy uszanować jego sytuację i dać mu czas bo zasługuje na to.
5
Brawo Panie jesteście inspiracją dla zespołu męskiego jak należy postępować z tym parszywym klubem.
0
@Ryse
1. Vallecano - Elche X/-2,5/0:0
2. Sociedad - Levante 1/+2,5/3:1
3. Mallorca - Real 2/+2,5/1:2
4. Betis - Espanyol 1/-2,5/2:0
5. Atletico - Barcelona 2/+2,5/2:3
6. Getafe - Bilbao X/-2,5/1:1
7. Valencia - Celta 2/+2,5/1:2
8. Oviedo - Sevilla 2/-2,5/0:2
9. Alaves - Osasuna X/-2,5/1:1
10. Girona - Villareal 2/+2,5/1:3
2
@July_6_BcN mój ulubiony sezon rano do roboty zima, a po pracy wychodzisz w kurtce, a tu ci słońce po twarzy praży jakbyś z jaskini wyszedł.
2
Hahaha Grosik jaka parodia xD
1
Kurrrrr 5 razy mogli wybić
10
Gyokeres to tylko do machania łapami się nadaje nic nie robi i narzeka
2
Jeeeeeest jazda z drukarzami
0
Białe było założyć a nie czerwone to by był karny sto pro.
2
Obrona jak w Barcelonie czuję się jak u siebie
3
Pięknie grali i mamy to Nicolaaaaaa dziękujemy
2
Ale sieknął cholera niestety, gramy dalej dziura w obronie straszna
2
Brawo Mati dwie ręce to nie jedna xd
1
Wierzę w chłopaków byle betoniarek nic nie odwalił i będzie dobrze. Do bojuuuuu!!!!!
2
Urbanówka sprytnie nie pokazuje pełni mocy od początku, żeby sprawdzić przeciwnika, gra się zacznie w drugiej połowie, o ile do przerwy nie zgaśnie nam światło
7
Może dzisiaj mecz o wszystko, ale przynajmniej następny nie będzie o honor.
5
No jak ktoś wierzył w bajki o Alvarezie czy innym Kane, to będzie zaskoczony. Ja nie jestem.
3
No wiadomo, że końcówka top 10 dla Leosia bo pierwsze miejsce dla mojego starego gdyby nie kontuzja w 94. drugie dla wujaszka po dwóch flaszkach, a trzecie dla @Kessie. Także top 3 mocne i zaklepane, a i jeszcze paru dobrych wariatów by się znalazło zapewne.
8
Z Bernalem nasza gra się rozwija i idzie do przodu, do tego ma jeszcze spory potencjał by jeszcze bardziej się rozwinąć dlatego powinien się ogrywać, z Frankiem już nigdzie dalej nie zajdziemy.
7
Bernal mega pozytywne zaskoczenie i w środku pola i strzelecko, ale mimo wszystko przy naszych asach w obronie co Joan nas wyratował nie raz to się w pale nie mieści, dlatego Joan.
5
To tak jakbyś komuś rozwalił cały przód auta na parkingu i zostawił stówkę pod wycieraczką.