0

Co się odwlecze to nie uciecze hehe

4

Dobra dawać ten Liverpool city bo ludzie się przekrzykują czy post trzymać przez dwa dni, a ja dwa tygodnie meczu klubowego nie widziałem

0

No to Lamine by się świetnie odnalazł na polskim osiedlu przełomu lat 90/2000. Chłopak wie co jest pięć.

2

Gavi może obecnie nie był by w stanie tego zrobić, ale nie oszukujmy się Gavi wyjaśniający Atletico to jest coś co każdy by chętnie zobaczył.

3

Czas na trylogię
1. Nowa Nadzieja Barcy
2. Atletico Kontratakuje
3. Powrót Barceloniarza

2

@FcPortoFan1999 koniec posuchy, życie staje się znowu kolorowe.

2

@NeroTFP1 gość, który jest odpowiedzialny za moją miłość do tego sportu.

13

Chłop co się spóźnił z prima aprilis dwa dni xd

3

@A4ron Dokładnie, niby najważniejsze święto katolickie, ale to w Boże Narodzenie można realnie odpocząć i poświętować, a tutaj tylko poniedziałek z łaski.

6

Raczej się nie pali Zibi, bo w repce jak w Barcelonie mimo słabej formy Lewego lepszego na tę pozycję zwyczajnie aktualnie nie ma, więc brak decyzji nie jest problemem bo jakby jakiś godny zastępca był to by z buta wleciał i nikt by się nie zastanawiał nawet, Robert nikogo nie blokuje. Także myślę, że z szacunku do Roberta należy uszanować jego sytuację i dać mu czas bo zasługuje na to.

5

Brawo Panie jesteście inspiracją dla zespołu męskiego jak należy postępować z tym parszywym klubem.

0

@Ryse
1. Vallecano - Elche X/-2,5/0:0
2. Sociedad - Levante 1/+2,5/3:1
3. Mallorca - Real 2/+2,5/1:2
4. Betis - Espanyol 1/-2,5/2:0
5. Atletico - Barcelona 2/+2,5/2:3
6. Getafe - Bilbao X/-2,5/1:1
7. Valencia - Celta 2/+2,5/1:2
8. Oviedo - Sevilla 2/-2,5/0:2
9. Alaves - Osasuna X/-2,5/1:1
10. Girona - Villareal 2/+2,5/1:3

2

@July_6_BcN mój ulubiony sezon rano do roboty zima, a po pracy wychodzisz w kurtce, a tu ci słońce po twarzy praży jakbyś z jaskini wyszedł.

2

Hahaha Grosik jaka parodia xD

1

Kurrrrr 5 razy mogli wybić

10

Gyokeres to tylko do machania łapami się nadaje nic nie robi i narzeka

2

Jeeeeeest jazda z drukarzami

0

Białe było założyć a nie czerwone to by był karny sto pro.

2

Obrona jak w Barcelonie czuję się jak u siebie

3

Pięknie grali i mamy to Nicolaaaaaa dziękujemy

2

Ale sieknął cholera niestety, gramy dalej dziura w obronie straszna

2

Brawo Mati dwie ręce to nie jedna xd

1

Wierzę w chłopaków byle betoniarek nic nie odwalił i będzie dobrze. Do bojuuuuu!!!!!

2

Urbanówka sprytnie nie pokazuje pełni mocy od początku, żeby sprawdzić przeciwnika, gra się zacznie w drugiej połowie, o ile do przerwy nie zgaśnie nam światło

7

Może dzisiaj mecz o wszystko, ale przynajmniej następny nie będzie o honor.

5

No jak ktoś wierzył w bajki o Alvarezie czy innym Kane, to będzie zaskoczony. Ja nie jestem.

3

No wiadomo, że końcówka top 10 dla Leosia bo pierwsze miejsce dla mojego starego gdyby nie kontuzja w 94. drugie dla wujaszka po dwóch flaszkach, a trzecie dla @Kessie. Także top 3 mocne i zaklepane, a i jeszcze paru dobrych wariatów by się znalazło zapewne.

8

Z Bernalem nasza gra się rozwija i idzie do przodu, do tego ma jeszcze spory potencjał by jeszcze bardziej się rozwinąć dlatego powinien się ogrywać, z Frankiem już nigdzie dalej nie zajdziemy.

7

Bernal mega pozytywne zaskoczenie i w środku pola i strzelecko, ale mimo wszystko przy naszych asach w obronie co Joan nas wyratował nie raz to się w pale nie mieści, dlatego Joan.

5

To tak jakbyś komuś rozwalił cały przód auta na parkingu i zostawił stówkę pod wycieraczką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?