0

@Karol145 ja mam wątpliwości, ponieważ on wtedy ani zdrowy psychicznie nie był, ani trzeźwy gdyż podtruwał go dentysta różnymi środkami. Oczywiście to nie jest usprawiedliwienie, ale warto znać kontekst i nie oceniać, jakby mówił to w pełni świadomie.

0

@Ryse
1. Bilbao - Osasuna 1/-2,5/1:0
2. Mallorca - Valencia 2/+2,5/1:2
3. Girona - Betis 1/+2,5/2:1
4. Real - Alaves 1/+2,5/3:0
5. Elche - Atletico X/-2;5/1:1
6. Sociedad - Getafe 1/-2,5/1:0
7. Barcelona - Celta 1/+2,5/3:1
8. Levante - Sevilla X/-2,5/1:1
9. Rayo - Espanyol 1/+2,5/2:1
10. Oviedo - Villareal 2/-2,5/0:1

0

Do nas nie trafi bo my mamy inne potrzeby.

0

@turhiay wybrnął pan jak poeta

10

Trzeba się pożegnać w ostatnich meczach sezonu i sobie podziękować, to był piękny czas, ale przyszedł czas na zmiany.

2

Zero zaskoczenia xd

0

@Tasde wiadomo każdy interpretuje profit inaczej. Ja bardziej cenię wyspanie, bo oglądanie realu to nie jest dla mnie najciekawsza rzecz, a jak nie musiałem na to patrzeć i dodatkowo przegrali to jest to mega profit dla mnie.

4

Powinno być zawieszenie na przyszły sezon dla tych neandertali jak Raphinha za zwykłą wypowiedź może dostać.

0

Odpuściłem wczorajszy mecz po 10 minutach, przez co wyspałem się do roboty i rano piękne wiadomości, czyli podwójny profit. Polecam każdemu.

0

To już w końcu Bayern odpada czy real? bo już się pogubiłem

0

@PIWOSZ89 wystarczy, że real nigdy z Arsenalem nie wygrał meczu :)

0

@Aequlibre a niech sobie będą najwięksi, to tak naprawdę bardziej szkodzi niż przynosi korzyści i niech się w cieniu tej wielkości upokarzają, nam to jest niepotrzebne tak naprawdę by być numer 1 ponad wszystkich, ważne że czołówka i każdemu zawsze w teori możemy naklepać.

0

@PIWOSZ89 Arsenal

0

@KibicBarcy84 fascynujące mechanizmy obronne koleżko ;) cóż za ból bije z tej wypowiedzi i od razu rozpoczęcie dyskredytacją bo brak argumentów, ale nie nie pójdę tą drogą bo to nie ma sensu. Lewy może w tym meczu nie zrobił nic, ale przynajmniej nie zawalił również i taki jest mój punkt widzenia czy się to komuś podoba czy też nie. Zamykam temat.

0

@tarantino10 Jeżeli znalazł się w takiej sytuacji, że albo faul na czerwo, albo setka dla rywala to już popełnił błąd, a to oczym piszesz to już tylko nieuniknione konsekwencje.

12

Kocham wasze narzekanie na Lewego, podczas gdy pajacerka w obronie realnie istniała i dwa placki wyłapały czerwo na łeb osłabiając drużynę. Jesteście wspaniali :D

0

@escarabajo Myślę, że i tak i nie. Raczej nie jest to zerojedynkowe. No bo jednak samo to, że możesz nagle odpaść jest sporym utrudnieniem, w lidze możesz się potknąć kilka razy, ale na dystansie całego sezonu i tak wyjść zwycięsko. Z drugiej strony by wygrać ligę musisz być regularny w swojej dobrej grze i utrzymywać to przez cały rok, także myślę nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi i oba trofea są wielkim sukcesem.

2

Też bym nie mówił o kradzieżach bo to dziecinne podejście, prawda jest taka, że sędziowie zwyczajnie nie umieją sumiennie wykonywać swojej pracy. To tak jakby kasjerka na kasie w 90% przypadkach źle ci wydawała resztę bo nie nauczyła nigdy się liczyć. Ja tam nie widzę złych intencji, oni poprostu są nieudolni i zawsze będą podejmować błędne decyzje, a przy meczach na styku jedna z drużyn będzie poszkodowana i tyle, padło na nas, padnie jeszcze nie raz i jeszcze nie raz wyjdzie nam to na minimalną korzyść.

5

Dzisiaj jak jechałem rano do roboty do mega wkurwiało mnie czerwone światło, ciekawe czemu?

0

Te zmiany nas zaorały całkowicie niestety, aaaa żyć się odechciewa co roku to samo

0

U Araujo już się tam instynkty odpaliły xD

1

Oooo Roony wyszedł z zamrażarki xd

1

Spokojnie jeszcze tylko 2 minuty doliczone i kończymy tą pajacerke xD

0

Ogarnijcie się bo nie mogę nawet strony odświeżyć do cholery

1

Witam na oddziale :D

4

Trzeba przyznać umieją materace zabić mecz mam wrażenie, że przez ostatnie 15 minut gry było może z dwie

0

@tarczon w sensie Llorente?

0

Mam dziwne wrażenie, że jakbyśmy pierwszy mecz wygrali to teraz już byśmy się żegnali z liga mistrzów, więc chyba los nam sprzyja mimo wszystko xD

0

Ale pięknie wszedł Gavi, Rekin wykończenie cudo jeeeeeeest

18

Jakby nie patrzeć jesteśmy bliżej półfinału niż przed meczem, doceńmy to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?