Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 ja mam wątpliwości, ponieważ on wtedy ani zdrowy psychicznie nie był, ani trzeźwy gdyż podtruwał go dentysta różnymi środkami. Oczywiście to nie jest usprawiedliwienie, ale warto znać kontekst i nie oceniać, jakby mówił to w pełni świadomie.
0
@Ryse
1. Bilbao - Osasuna 1/-2,5/1:0
2. Mallorca - Valencia 2/+2,5/1:2
3. Girona - Betis 1/+2,5/2:1
4. Real - Alaves 1/+2,5/3:0
5. Elche - Atletico X/-2;5/1:1
6. Sociedad - Getafe 1/-2,5/1:0
7. Barcelona - Celta 1/+2,5/3:1
8. Levante - Sevilla X/-2,5/1:1
9. Rayo - Espanyol 1/+2,5/2:1
10. Oviedo - Villareal 2/-2,5/0:1
0
Do nas nie trafi bo my mamy inne potrzeby.
0
@turhiay wybrnął pan jak poeta
10
Trzeba się pożegnać w ostatnich meczach sezonu i sobie podziękować, to był piękny czas, ale przyszedł czas na zmiany.
2
Zero zaskoczenia xd
0
@Tasde wiadomo każdy interpretuje profit inaczej. Ja bardziej cenię wyspanie, bo oglądanie realu to nie jest dla mnie najciekawsza rzecz, a jak nie musiałem na to patrzeć i dodatkowo przegrali to jest to mega profit dla mnie.
4
Powinno być zawieszenie na przyszły sezon dla tych neandertali jak Raphinha za zwykłą wypowiedź może dostać.
0
Odpuściłem wczorajszy mecz po 10 minutach, przez co wyspałem się do roboty i rano piękne wiadomości, czyli podwójny profit. Polecam każdemu.
0
To już w końcu Bayern odpada czy real? bo już się pogubiłem
0
@PIWOSZ89 wystarczy, że real nigdy z Arsenalem nie wygrał meczu :)
0
@Aequlibre a niech sobie będą najwięksi, to tak naprawdę bardziej szkodzi niż przynosi korzyści i niech się w cieniu tej wielkości upokarzają, nam to jest niepotrzebne tak naprawdę by być numer 1 ponad wszystkich, ważne że czołówka i każdemu zawsze w teori możemy naklepać.
0
@PIWOSZ89 Arsenal
0
@KibicBarcy84 fascynujące mechanizmy obronne koleżko ;) cóż za ból bije z tej wypowiedzi i od razu rozpoczęcie dyskredytacją bo brak argumentów, ale nie nie pójdę tą drogą bo to nie ma sensu. Lewy może w tym meczu nie zrobił nic, ale przynajmniej nie zawalił również i taki jest mój punkt widzenia czy się to komuś podoba czy też nie. Zamykam temat.
0
@tarantino10 Jeżeli znalazł się w takiej sytuacji, że albo faul na czerwo, albo setka dla rywala to już popełnił błąd, a to oczym piszesz to już tylko nieuniknione konsekwencje.
12
Kocham wasze narzekanie na Lewego, podczas gdy pajacerka w obronie realnie istniała i dwa placki wyłapały czerwo na łeb osłabiając drużynę. Jesteście wspaniali :D
0
@escarabajo Myślę, że i tak i nie. Raczej nie jest to zerojedynkowe. No bo jednak samo to, że możesz nagle odpaść jest sporym utrudnieniem, w lidze możesz się potknąć kilka razy, ale na dystansie całego sezonu i tak wyjść zwycięsko. Z drugiej strony by wygrać ligę musisz być regularny w swojej dobrej grze i utrzymywać to przez cały rok, także myślę nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi i oba trofea są wielkim sukcesem.
2
Też bym nie mówił o kradzieżach bo to dziecinne podejście, prawda jest taka, że sędziowie zwyczajnie nie umieją sumiennie wykonywać swojej pracy. To tak jakby kasjerka na kasie w 90% przypadkach źle ci wydawała resztę bo nie nauczyła nigdy się liczyć. Ja tam nie widzę złych intencji, oni poprostu są nieudolni i zawsze będą podejmować błędne decyzje, a przy meczach na styku jedna z drużyn będzie poszkodowana i tyle, padło na nas, padnie jeszcze nie raz i jeszcze nie raz wyjdzie nam to na minimalną korzyść.
5
Dzisiaj jak jechałem rano do roboty do mega wkurwiało mnie czerwone światło, ciekawe czemu?
0
Te zmiany nas zaorały całkowicie niestety, aaaa żyć się odechciewa co roku to samo
0
U Araujo już się tam instynkty odpaliły xD
1
Oooo Roony wyszedł z zamrażarki xd
1
Spokojnie jeszcze tylko 2 minuty doliczone i kończymy tą pajacerke xD
0
Ogarnijcie się bo nie mogę nawet strony odświeżyć do cholery
1
Witam na oddziale :D
4
Trzeba przyznać umieją materace zabić mecz mam wrażenie, że przez ostatnie 15 minut gry było może z dwie
0
@tarczon w sensie Llorente?
0
Mam dziwne wrażenie, że jakbyśmy pierwszy mecz wygrali to teraz już byśmy się żegnali z liga mistrzów, więc chyba los nam sprzyja mimo wszystko xD
0
Ale pięknie wszedł Gavi, Rekin wykończenie cudo jeeeeeeest
18
Jakby nie patrzeć jesteśmy bliżej półfinału niż przed meczem, doceńmy to.