0

Jak u was ze spotify? Działa wam teraz? Bo u mnie jakby jakaś awaria, brak możliwości wyszukania i odtowarzania niezapisanych utworów, a inne aplikacje normalnie odbierają internet.

2

A ja bym nie widział tam młodego z la masii, który by umarł na tej ławie i koniec końców uciekł gdzie indziej bo bramkarza to my mamy na lata, a Wojti nie dość, że z dojrzałością akceptuję swoją rolę i robi świetną atmosferę w szatni to jeszcze w razie potrzeby jest w stanie wskoczyć na pozycję jedynki w bramce i zrobić dobrą robotę. Porównanie do Rudigera to absurd on przywalił koledze z zespołu z liścia i jest zwykłym zerem.

5

Króciutko Gavira tam z męczennikiem i dobrze

0

@Ryse
1. Celta - Levante 1/-2,5/2:0
2. Betis - Elche 1/-2,5/1:0
3. Osasuna - Atletico X/-2,5/1:1
4. Espanyol - Bilbao 1/+2,5/2-1
5. Villareal - Sevilla 1/+2,5/3:0
6. Alaves - Barcelona 2/+2,5/1:2
7. Getafe - Mallorca 1/-2,5/2:0
8. Valencia - Vallecano X/-2,5/1:1
9. Girona - Sociedad 2/+2,5/2:3
10. Real - Oviedo 1/+2,5/3:1

24

Lewy: powiedz ile razy kończyłeś karierę
Wojtek: no od stycznia do kwietnia kończyłem, a teraz stwierdziłem, że nie kończę
Lewy: spuentuje to tak, życie zmiennym jest, a żeby życie … nie jednak nie xD
Było blisko Robercik xDDDDD

2

Anka już dzwoni, żeby Lewy przestał pajacować na dachu xD

0

@Aequlibre abstarchujac już od tego, że jest to zwykła mrzonka to i tak przy 10 zespołach sumarycznie wyjdzie 3 mecze więcej do rozegrania niż jakbyśmy doszli do finału. Także dalej mnie nie przekonałeś xD

5

Wojti i Lewy na dachu przejmują imprezę, pięknie

3

@Aequlibre czyli generalnie jeszcze więcej meczów by wyszło i w połowie byśmy grali bez podstawowych graczy xD dobry pomysł.

3

@Kapitan9 nie, bo z jego pensją i skłonnością do robienia co mu się na dany moment zachce jest ostatnim czego nam trzeba. Gość jest świetnym graczem, ale jeszcze większym szkodnikiem.

37

Ogólnie, to obecna sytuacja w realu jest odzwierciedleniem tego jak sobie ich zawsze wyobrażałem. My się wyklepaliśmy na ryj przez głupotę finansową, a oni przez głupotę własną. Raczej szybko się z tego nie wygrzebią i czeka nas oglądanie w najbliższym czasie jak kopią się po czole.

2

Feta, seta, galareta

0

Noi pięknie teraz lecimy po setkę

8

Jaki karny? Upadł mu na łokieć który miał przy ciele nawet nie wykonał ruchu ręką Eric

0

Realizator najpierw pokazuje Alabe, a potem Czuczumeniego i to ma sens krzesło i stół

1

Dobra 3 goli nam nie strzelą, można otwierać szampana

1

Jazdaaaaaaaaaa z madrylami

0

Rashyyyyyyu gooooooooool

0

Dobra ale ten gwizdek z kamery sędziego jak mi wyjebalo po głośnikach już przesada xd

1

Sami milionerzy na trybunach

1

Sceny, sceny w Londynie

0

Kto wie może gol na wagę mistrzostwa

5

@Eklerek chyba miał właśnie zawał

0

Jak tak dalej pójdzie to ani west ham się nie utrzyma, ani Arsenal nic nie wygra

18

Dzisiaj gramy dla Hansiego i jego taty. Wszyscy jesteśmy z Tobą Hansi i łączymy się w bólu. Niech tata spoczywa w pokoju.

0

Robią co mogą madryle, żeby zwiększyć swoje szanse. Podwójny Hernandez, żółwik zamknięty w domu, trening mma też zrobiony, normalnie grubo, grubo się szykują na dzisiejszy meczyk.

13

XDDDDDDD i takie wbijanie szpilki ze smakiem to ja rozumiem

4

To raczej nie jest tak, że dzisiejszy klasyk nie wywołuje emocji, bardziej nie czuć po prostu stresu bo jakbyśmy jakimś cudem wtopili ten mecz to jedynie trochę przypał, ale zero konsekwencji, także to jest kwestia tego, że u przeciętnego la ramblowicza mierzy się promil krwi w kortyzolu i zawsze człowiek chodzi w nerwach w dniu klasyku a dziś pełen luz i dlatego taki efekt, a poza tym to meczyk się z przyjemnością obejrzy i takie podejście powinno być by na koniec zaśmiać się madrylowi prosto w twarz.

8

@Rastafarnianin wlanie realowi jest zawsze warte więcej niż 3 punkty w ligowej tabeli

0

Jakoś mi się wierzyć nie chce, że Arteta nie wyciągnie jeszcze raz ręki do Pepa i się z raz nie potknie xD ten West Ham walczący o utrzymanie dziwnie śmierdzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?