0

@LukaszFan raczej bardziej mu się opłaca skompromitować niż zostać scancellowanym za masowe ludobójstwo, więc można spać spokojnie.

0

Ja to myślę, że dzisiaj real sie poprostu wyłoży grubo i nie będą mieli po co jechać do Monachium. Ja wiem, że zawsze Bayern z tym realem się błaźni, ale obecny real to jest najgorszy real od lat i nawet sędzia tutaj nie pomoże, oczywiście mogę się mylić, ale takie mam przemyślenia.

1

A tam i tak ligę już mają ustawioną na 3 - 4 miejscu i nic tego nie zmieni to na cholerę tak płakać, szkoda że przy braku spalonego Cubarsiego trzymają mordę w kubeł xD strach pomyśleć co to będzie w LM przy jakiejś stykowej sytuacji.

7

@Encore jakby Yamal miał Kane zamiast Ferrana to luźno 30 asyst by miał xD

1

U siebie powinniśmy wygrać, pytanie jakie jajca są szykowane na rewanż?

2

No niestety efekt tutaj jakby Franiu się w błocie tarzał i koszulka cała do prania.

6

@konajoncek należy mu się za te wszystkie lata w Totkach.

5

Abstrahując już od tego, że mecz był wyrównany i sytuacje były po obu stronach to nikt nigdy nie powiedział, że trzeba być lepszym na boisku by wygrać mecz, także jest to zwykła naiwność przy głoszeniu takich tez.

2

Cancelo mu opowiedział jaka tam lipa jest i żeby nie popełniał jego błędów pewnie.

6

Może na rewanż z Atletico się na styk wyrobi. Zdrowia Marc.

3

Gol Lewego może i był szczęśliwy, ale ten geniusz stwierdził, że zagra w siatkówkę i idealnym siatkarskim przyjęciem tę piłkę Lewemu wyłożył przed nos, więc niech ma pretensje do samego siebie.

0

Liga jest nasza !!!

0

Cholo jaka odklejka

0

Cancelo strzelił gola Lewym brawo

3

Olmo tam jakieś egzorcyzmy odprawił, a i tak nie starczyło by Ferran zdobył gola cholera

3

Jezus jakby to wpadło to by był kosmos, generalnie Yamal występ genialny tylko bramki brakuje

0

Głupi niebezpieczny faul totalnie bez sensu

3

Oho wałek kręcony właśnie xd

0

Rashyyyy gooooooooooool

3

Beka, że Araujo tą piłkę zagrywał xD

0

Wreszcie Olmo na fałszywej tego chciałem od dłuższego czasu, trzeba próbować.

12

Jak on tak jeszcze kilka razy powie to chyba zacznę chcieć, żeby real wygrał mecz, żeby tego jego pierdzielenia nie czytać przecież to jakaś parodia jest xd

0

Kto wie może gol na wagę mistrzostwa brawo

3

Maaaaallorcaaaaaa extasy and Motion ooooo thats Mallorca

2

Ale huknął brama

2

Przykry ten koniec przygody Salaha w Liverpoolu

0

Czyżby City chciało pomścić United i zrobić 7:0?

5

Potężny Norweg niszczy Liverpool

0

Co się odwlecze to nie uciecze hehe

4

Dobra dawać ten Liverpool city bo ludzie się przekrzykują czy post trzymać przez dwa dni, a ja dwa tygodnie meczu klubowego nie widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?