Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Witam na oddziale :D
4
Trzeba przyznać umieją materace zabić mecz mam wrażenie, że przez ostatnie 15 minut gry było może z dwie
0
@tarczon w sensie Llorente?
0
Mam dziwne wrażenie, że jakbyśmy pierwszy mecz wygrali to teraz już byśmy się żegnali z liga mistrzów, więc chyba los nam sprzyja mimo wszystko xD
0
Ale pięknie wszedł Gavi, Rekin wykończenie cudo jeeeeeeest
18
Jakby nie patrzeć jesteśmy bliżej półfinału niż przed meczem, doceńmy to.
0
Już było dobrze, kurwa już było dobrze no… ale nie panikujmy fajnie dzisiaj wyszło chłopaki tylko ta obrona cholerna nigdy tego nie pojmę xd
2
Jezus Fermin jak oberwał
0
Jeeeeeeeest kocham cie Ferranek
0
Hahaha już poszło dojazd teraz
8
Wiara to najtwardszy ku**s w grze, miłego oglądania wszystkim, trzymajcie się na tej la bambie heheh
0
Załóżmy czysto hipotetycznie, że rekin wygrywa nam dzisiaj mecz. Łapiecie do niego szacunek na wieki i obiecujecie nie wyzywać oraz wieszacie jego obrazek nad łóżkiem obok krzyża, mimo że w kolejnym meczu zawali setkę, czy nie XD?
1
Będzie sporo opcji w ofensywie, grunt to atakować pole karne tutaj każdy może odpalić, wiadomo Yamal numero uno, ale tu jakiś Olmo, Fermin czy Cancelo może zaskoczyć i wyskoczyć tam gdzie się go nie spodziewają, grunt to zaskoczyć, żeby byli w szoku od pierwszych minut, tak widzę ten meczyk (tak wiem będzie murowanko)
3
I tego wam życzę dostojni panowie Cholo i spółka, żebyście się nie posrali, gdy Barca zajrzy wam w oczy. Chociaż wątpię.
15
Liga praktycznie wygrana, mam nadzieję, że będą dzisiaj wszyscy zasuwać z ogniem w oczach, a po meczu będzie skakanie w kółeczku z grubasem w szatni i polewanie szampanem. Tak tego oczekuje, a ten kto nie pokaże dziś serca na boisku tego la rambla boleśnie zweryfikuje.
16
@NeroTFP1 jedynie w rodzinie i to najbliższej, tak to nie mam zaufania
14
Wstało mi się dzisiaj do roboty bardzo dobrze, mam dobre przeczucia co do dzisiejszego dnia i wieczoru.
1
Noi to jest dobre podejście narzekamy przed meczem o stan faktyczny, a nie jak już dostaniemy na łeb po meczu.
9
Czuć ten ból w tej wypowiedzi za przegrane finały, niesamowite po tylu latach xD
2
Tak naprawdę wystarczy strzelić pierwszego gola i już się Cholo i materace zaczną sypać, wjechać w nich jak dzik w paśnik taka powinna być taktyka
5
Jutro nie ma co wystawiać, bardziej się przyda na ewentualny półfinał
0
No młody w takich oksach to już nie są przelewki xd
1
Sama obecność tego gościa to wstyd dla UEFA, że takich placków biorą do meczów i to jeszcze w fazie pucharowej.
0
Arsenal już powinien szykować wazelinkę xD
0
City na mistrza
1
Tutaj nie ma co się jakoś głębiej zastanawiać i wybierać tak naprawdę, jeden i drugi mogą dostarczyć nieoczekiwany przebłysk geniuszu lub zagrać cały mecz tragicznie. Tutaj bardziej się rozchodzi o formę dnia i totalną losowość wydarzeń boiskowych, także jakoś mocno się tym nie przejmuje, który zagra co wybierze Hansi ja to akceptuję.
4
Cholo ja ci powiem tak 2:0 niebezpieczny wynik, zrobisz z tym co chcesz.
0
Mecz cudów normalnie
0
Gasimy światełko dla papużek i dowidzenia
4
Chłop wróci do United, a tam wszyscy dobrze grają xD