5

Dzisiaj Ronny gra bo inaczej to sabotaż będzie xd

0

@FcPortoFan1999 a w klubie lepiej im idzie czy też poziom reprezentacyjny? XD

3

Jak patrzę na tego Gyokeresa i pomyślę, że wywalił nas z mudnialu to mam vibe patrzenia na Inter w finale z PSG

1

Prawda jest taka, że prawdziwym mistrzem Anglii w tym sezonie powinien być United Carricka gdyby nie ten Amorim …

0

Kurde nie może się Atletico we wtorek tak zesrac jak Arsenal? No panie Bożu weź

1

Jak tak patrzę ile elektroniki już sędziowie mają na tych głowach i pod koszulkami to w sumie już im tylko mikrofalówki przyczepionej do pleców brakuje

2

@Eklerek Arteta idzie Vabank po ligę mistrzów jak nic

1

@majkiii i do rana ;)

5

Dobry ruch dla obu stron i jemu będzie się lepiej grać w Ligue 1 i nam będzie lżej bez jego pensyjki.

2

Orłowski tego nie przeżyje chyba xd

0

Dobra trzeba odpalić madryla zobaczyć maszynę Arbeloi

2

Nie mają opcji pół miliarda nie dadzą, także temat do zamknięcia.

0

Już w te wakacje, nagranie w sieci, a na nim Julek i Simeone z uśmieszkiem mówiący „Atletico win”

8

Przecież jak przez Marka odejdzie Wojti to chłopa tu zajadą w komentarzach xd Ty się Laporta zastanów dobrze.

0

@Ryse
1. Real - Girona 1/+2,5/2:1
2. Sociedad - Alaves 1/-2,5/2:0
3. Elche - Valencia X/-2,5/1:1
4. Barcelona - Espanyol 1/-2,5/1:0
5. Sevilla - Atletico 2/-2,5/0:2
6. Osasuna - Betis 2/+2,5/1:2
7. Mallorca - Rayo 1/-2,5/1:0
8. Celta - Oviedo 1/-2,5/2:0
9. Bilbao - Villareal X/+2,5/2:2
10. Levante - Getafe 1/-2,5/1:0

0

Arbeloa to npc, któremu wgrano dwie opcje dialogowe.
a) wszystko moja wina, wielka wielka wina
b) temat Negreiry, ale JN tylko na 80% bo się trochę boje
Praktycznie nic innego nie można od tego człowieka usłyszeć. Nudne już się to robi.

0

@RoberDzik Bayern się nie będzie cementował, ale też mają potężne działa w ataku no no ciężkie się wylosowało panie redaktorze.

1

Niestety zabrakło najważniejszego czyli goli, ale mimo wszystko dryblingi Yamala były ozdobą tego meczu.

0

Plusy tego meczu:
- Dryblingi Yamala
- tyle

1

Ferran ma wejść i strzelić czy o co chodzi? XD

2

Dopiero 25% dwumeczu, może i jesteśmy w dupie, ale wiara musi być, biadolenie w niczym nie pomoże taka prawda.

0

Koszmar jakiś normalnie

0

A już mnie to nawet nie rusza za dużo razy tak było

0

Jak widać płakanie przez kilka dni przed meczem o kartki popłaca Koke bezkarny

1

Yamal ostatnio w dryblingu robi cuda

16

Noi klasa, jazda z materacami !!!

0

Trochę przypominają te z sezony 22/23 które były bardzo udane

1

Upamecano i Vini - głupi i głupszy

0

Hurrycaineeeeee

0

@LukaszFan raczej bardziej mu się opłaca skompromitować niż zostać scancellowanym za masowe ludobójstwo, więc można spać spokojnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?