Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dzisiaj Ronny gra bo inaczej to sabotaż będzie xd
0
@FcPortoFan1999 a w klubie lepiej im idzie czy też poziom reprezentacyjny? XD
3
Jak patrzę na tego Gyokeresa i pomyślę, że wywalił nas z mudnialu to mam vibe patrzenia na Inter w finale z PSG
1
Prawda jest taka, że prawdziwym mistrzem Anglii w tym sezonie powinien być United Carricka gdyby nie ten Amorim …
0
Kurde nie może się Atletico we wtorek tak zesrac jak Arsenal? No panie Bożu weź
1
Jak tak patrzę ile elektroniki już sędziowie mają na tych głowach i pod koszulkami to w sumie już im tylko mikrofalówki przyczepionej do pleców brakuje
2
@Eklerek Arteta idzie Vabank po ligę mistrzów jak nic
1
@majkiii i do rana ;)
5
Dobry ruch dla obu stron i jemu będzie się lepiej grać w Ligue 1 i nam będzie lżej bez jego pensyjki.
2
Orłowski tego nie przeżyje chyba xd
0
Dobra trzeba odpalić madryla zobaczyć maszynę Arbeloi
2
Nie mają opcji pół miliarda nie dadzą, także temat do zamknięcia.
0
Już w te wakacje, nagranie w sieci, a na nim Julek i Simeone z uśmieszkiem mówiący „Atletico win”
8
Przecież jak przez Marka odejdzie Wojti to chłopa tu zajadą w komentarzach xd Ty się Laporta zastanów dobrze.
0
@Ryse
1. Real - Girona 1/+2,5/2:1
2. Sociedad - Alaves 1/-2,5/2:0
3. Elche - Valencia X/-2,5/1:1
4. Barcelona - Espanyol 1/-2,5/1:0
5. Sevilla - Atletico 2/-2,5/0:2
6. Osasuna - Betis 2/+2,5/1:2
7. Mallorca - Rayo 1/-2,5/1:0
8. Celta - Oviedo 1/-2,5/2:0
9. Bilbao - Villareal X/+2,5/2:2
10. Levante - Getafe 1/-2,5/1:0
0
Arbeloa to npc, któremu wgrano dwie opcje dialogowe.
a) wszystko moja wina, wielka wielka wina
b) temat Negreiry, ale JN tylko na 80% bo się trochę boje
Praktycznie nic innego nie można od tego człowieka usłyszeć. Nudne już się to robi.
0
@RoberDzik Bayern się nie będzie cementował, ale też mają potężne działa w ataku no no ciężkie się wylosowało panie redaktorze.
1
Niestety zabrakło najważniejszego czyli goli, ale mimo wszystko dryblingi Yamala były ozdobą tego meczu.
0
Plusy tego meczu:
- Dryblingi Yamala
- tyle
1
Ferran ma wejść i strzelić czy o co chodzi? XD
2
Dopiero 25% dwumeczu, może i jesteśmy w dupie, ale wiara musi być, biadolenie w niczym nie pomoże taka prawda.
0
Koszmar jakiś normalnie
0
A już mnie to nawet nie rusza za dużo razy tak było
0
Jak widać płakanie przez kilka dni przed meczem o kartki popłaca Koke bezkarny
1
Yamal ostatnio w dryblingu robi cuda
16
Noi klasa, jazda z materacami !!!
0
Trochę przypominają te z sezony 22/23 które były bardzo udane
1
Upamecano i Vini - głupi i głupszy
0
Hurrycaineeeeee
0
@LukaszFan raczej bardziej mu się opłaca skompromitować niż zostać scancellowanym za masowe ludobójstwo, więc można spać spokojnie.