0

Chłop co się odpalił od tego Ramadanu brawo Yamalek klasa

0

Brawo Yamalek jedziemy z nimi !!!!!!!!!!!!!

0

Rozumiem, że obrońca, ale mimo wszystko xDDDDDD

0

@JacekM Nie chodzi o wady tylko o wczucie się w motywacje Xaviego.

0

Oby Balde jakiegoś kopa motywacyjnego dostał po ostatnim meczu Cancelo i się wziął to będzie przyzwoicie. Trzeba nastrzelać bo pewnie nam coś wpadnie za plecy też, ale wierzę w chłopaków robimy to i nie zostawiamy madrylom złudzeń.

1

@Gregor1899 jak już go tak błagali to co miał zrobić xd

0

Akurat mu się nie dziwię po tym jakie jaja odstawiał Lapek pod koniec kariery trenerskiej Xaviego u nas xD

0

@Kgorecki2500 wolny kraj xd

0

@Kgorecki2500 większość recenzji teraz powstaje przez AI bo taniej i szybciej no takie czasy

0

Dobrze, że odwiedzam Barcelonę jeszcze w marcu.

7

A jednak gol Oskara, a wyglądało jak spalony

1

@FCB_dimiC złapał uraz przy strzale, ale chyba będzie dobrze

0

Bolesna bramka Pietuszewskiego, ale chyba spalony ajaja

0

@Wizz777 Nie to raczej chodzi ile wydaliśmy na transfery na piłkarzy, którzy znajdowali się w kadrze w tym sezonie. Ja to tak rozumiem.

4

Kurde półfinał z Arsenałem w zasięgu, ale i tak lekko nie będzie, wręcz przeciwnie spodziewam się ciężarów z Newcastle i Atletico, ale źle nie jest.

0

@Ryse
1. Levante - Alaves 2/+2,5/1:2
2. Vallecano - Bilbao 2/-2,5/0:1
3. Barcelona - Villareal 1/+2,5/2:1
4. Mallorca - Sociedad 2/-2,5/0:2
5. Oviedo - Atletico 2/-2,5//0:2
6. Elche - Espanyol X/-2,5/1:1
7. Valencia - Osasuna 1/-2,5/2:0
8. Betis - Sevilla 1/+2,5/2:1
9. Girona - Celta X/-2,5/1:1
10. Real - Getafe 1/-2,5/2:0

0

@Wizz777 150 masz na Lewego, Kounde i Raphinha. Yamal, Fermin, Cubarsi,Balde, Casado, Bernal, Gavi za darmo bo la masia. Joan 25 baniek, Pedri i Franio jakieś 110 baniek. Araujo i Martin sprawy groszowe, Rashford wypożyczenie. Szczena za grosze. Ferran masz 50 baniek, Olmo 60.

3

Mi to wisi bo co nam los da będzie trzeba wyjść i grać, łatwo nie będzie z żadną z tych ekip bo to jest liga mistrzów, a bać się nie powinno nikogo co świetnie udowodniło choćby takie Bodo.

56

W przyrodzie nic nie ginie, wrócił Pedri i Raphinha to ktoś musi iść na szpital. Dobrze, że Bernal ostatnio łapał minuty i jest gotowy do gry. Niech się rozwija obok Pedriego.

0

Aż żal Monaco mieli szanse, ale teraz przez sędziego już nie mają na co liczyć

1

I po monaco niestety

2

Czuczumeni raz na sezon odpali to musiał akurat dziś xd

0

Trzeba odpalić multilige bo tak sam real to może człowiek usnąć

3

Atalanta robi to, dwumecz zaczyna się od zera, włoski honor może zostać uratowany

0

BVB wylew będzie ciekawie

0

Blisko to my jesteśmy od lat, ale przynajmniej będą tematy do grzania przez prasę, a i kandydaci nie omieszkają obiecać jaką to topową dziewiątkę do nas sprowadzą jak wygrają.

1

I te wszystkie łby madryckie co spamiły w każdym zakątku Internetu, że Beltran był szybciej przy piłce i nie miał gdzie stopy postawić wyjaśnione i okej.

1

@VamoSBarca88 nawet trzeba

3

Nie wiem co gorsze interwencja Mignoleta czy komentarz kredzidły

1

Bruggia ma dzisiaj potencjał by sprawić niespodziankę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?