Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bruggia ma dzisiaj potencjał by sprawić niespodziankę
18
Tak prewencyjnie o Negreirze już wspominają jakby jutro się powinęła noga z Benficą xD
3
Kwestia tik toków, rolek na insta czy youtubie. Teraz już nie tylko młodzież, ale często też dorośli marnują na to swój czas i przy okazji zabijają w sobie umiejętność skupienia się i poświęcenia czemuś uwagi. Wszystko musi być szybkie, dynamiczne bum bum bum dopamina, albo jest nudne, więc myślę po części zmiany zaszły w nas samych. Ja tam nudny meczyk traktuję jak czytanie książki, a i lepiej się docenia takie momenty jak przez większość czasu nic się nie dzieje, a tu nagle piękna brameczka.
1
Czyli nie mają pojęcia jakie są problemy i kopią się po czole z kolejnymi pomysłami nic nowego w sumie.
9
To tak jakby dostać bana na rambli za „*” bo się wcisnęło przypadkiem po pijaku, a ilość znaków pokrywała się z niedozwolonym słowem xD
1
@lajcior u mnie pomaga po spłukaniu zwykłą wodą użycie wosku i nabłyszczania i nie muszę wtedy wycierać nie robią mi się smugi na ciemnym lakierze.
0
Wchodzisz rano w robocie na śniadaniu na stronę: Laporta skacze na siedząco
Wchodzisz po robocie do obiadku na stronę: Laporta pozwany.
Typowo xd
1
Ciekawe czy te totki się w tym sezonie utrzymają xD
1
Gabriel xDDDDDDD
0
Ale dupnął Ferminek pięknie tego mi było trzeba w tym meczu
3
Lewy pięknie promuje Polską polszczyznę xD
0
Jeszcze kilka minut i nam Pedri ten mecz rozkręci
0
Mamy dzisiaj golę defensywnych pomocników i fajnie i teraz już meczyk ustawiony
2
Bernal ma ułożoną nóżkę
1
Fajnie, że Lewy sobie dzisiaj postrzela. W obronie zmiany ale chyba zamiast Cancelo bym dał Martina na lewą, a do środka Araujo, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Trzeba pewnie wygrać i tyle.
4
Za wcześnie by oceniać, tutaj dostał szansę bo słaby przeciwnik, zobaczymy dalej czy Lucho będzie na niego stawiał. Jeżeli tak to znaczy, że Dro zrobił dobry krok dla swojej kariery.
1
@Eklerek wychowanek Chelsea ratuje Arsenal pięknie
1
Ładnie przymierzył i huknął młody lewy obrońca obywateli. Pope bez szans.
0
Czas na pojedynek wagi ciężkiej Big Nick vs Potężny Norweg
3
Real przegrywający po karnym i golu w końcówce dla przeciwnika to jeden z piękniejszych widoków jaki może sobie człowiek wymarzyć xd
1
@tbas a jednak xd
1
Brak doliczonego czyli gramy aż real strzeli dwa jeszcze
1
Brawo Osasuna jesteście wielcy
0
Trent w czepku urodzony xD
3
Oho niezłe wylewy się zaczynają xd
0
Dobra remis też jeszcze akceptowalny xd
0
Mbappe mina zdziwienia niczym Krisztianu
0
No jeszcze tak z 20 minut i zacznę się łudzić xD
1
@Remi70 serio tak powiedział? Bo wyszedłem do kibla xD
0
Munoz ciagle czuje sie madryciokiem