1

Bruggia ma dzisiaj potencjał by sprawić niespodziankę

18

Tak prewencyjnie o Negreirze już wspominają jakby jutro się powinęła noga z Benficą xD

3

Kwestia tik toków, rolek na insta czy youtubie. Teraz już nie tylko młodzież, ale często też dorośli marnują na to swój czas i przy okazji zabijają w sobie umiejętność skupienia się i poświęcenia czemuś uwagi. Wszystko musi być szybkie, dynamiczne bum bum bum dopamina, albo jest nudne, więc myślę po części zmiany zaszły w nas samych. Ja tam nudny meczyk traktuję jak czytanie książki, a i lepiej się docenia takie momenty jak przez większość czasu nic się nie dzieje, a tu nagle piękna brameczka.

1

Czyli nie mają pojęcia jakie są problemy i kopią się po czole z kolejnymi pomysłami nic nowego w sumie.

9

To tak jakby dostać bana na rambli za „*” bo się wcisnęło przypadkiem po pijaku, a ilość znaków pokrywała się z niedozwolonym słowem xD

1

@lajcior u mnie pomaga po spłukaniu zwykłą wodą użycie wosku i nabłyszczania i nie muszę wtedy wycierać nie robią mi się smugi na ciemnym lakierze.

0

Wchodzisz rano w robocie na śniadaniu na stronę: Laporta skacze na siedząco
Wchodzisz po robocie do obiadku na stronę: Laporta pozwany.
Typowo xd

1

Ciekawe czy te totki się w tym sezonie utrzymają xD

1

Gabriel xDDDDDDD

0

Ale dupnął Ferminek pięknie tego mi było trzeba w tym meczu

3

Lewy pięknie promuje Polską polszczyznę xD

0

Jeszcze kilka minut i nam Pedri ten mecz rozkręci

0

Mamy dzisiaj golę defensywnych pomocników i fajnie i teraz już meczyk ustawiony

2

Bernal ma ułożoną nóżkę

1

Fajnie, że Lewy sobie dzisiaj postrzela. W obronie zmiany ale chyba zamiast Cancelo bym dał Martina na lewą, a do środka Araujo, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Trzeba pewnie wygrać i tyle.

4

Za wcześnie by oceniać, tutaj dostał szansę bo słaby przeciwnik, zobaczymy dalej czy Lucho będzie na niego stawiał. Jeżeli tak to znaczy, że Dro zrobił dobry krok dla swojej kariery.

1

@Eklerek wychowanek Chelsea ratuje Arsenal pięknie

1

Ładnie przymierzył i huknął młody lewy obrońca obywateli. Pope bez szans.

0

Czas na pojedynek wagi ciężkiej Big Nick vs Potężny Norweg

3

Real przegrywający po karnym i golu w końcówce dla przeciwnika to jeden z piękniejszych widoków jaki może sobie człowiek wymarzyć xd

1

@tbas a jednak xd

1

Brak doliczonego czyli gramy aż real strzeli dwa jeszcze

1

Brawo Osasuna jesteście wielcy

0

Trent w czepku urodzony xD

3

Oho niezłe wylewy się zaczynają xd

0

Dobra remis też jeszcze akceptowalny xd

0

Mbappe mina zdziwienia niczym Krisztianu

0

No jeszcze tak z 20 minut i zacznę się łudzić xD

1

@Remi70 serio tak powiedział? Bo wyszedłem do kibla xD

0

Munoz ciagle czuje sie madryciokiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?