Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Święty na majku to od razu lepiej się ogląda
0
Nie no ale to jest ćwierćfinał, a nie półfinał drogą redakcjo :D
W końcu Cancelo sobie pogra i fajnie.
2
Laporta jedzie z madryciokami do spodu i to się szanuje.
1
Typowa polityczna gadka, powie co chce zrobić, ale już jak chce to zrobić to ani słowa.
0
@clyde a ja jak gra ma język Polski to odpalam po angielsku dla klimatu xd
8
Poklepał się z Rudym na losowaniu grup Mundialu i wszystko jasne.
0
@Fog_W_1899 ogólnie popieram twoje argumenty, które tu wypisałeś, natomiast umysł ludzki jest tak skonstruowany, że nie ma uja, że kiedykolwiek wszyscy będą w każdym temacie uważać i odczuwać tak samo, więc to normalne, że są osoby którym odpowiada coś co innym sprawia straszny dyskomfort.
6
My: Dobra każdy klub wali grube transfery, my tam ledwo na paczkę fajek mamy ale walić to idziemy się z nimi nawalać na najwyższym poziomie.
Krysztianu: Łeeee rywal ściąga sobie podstarzałego Benzeme w lidze pastuchów zaorać tą ligę w cholerę.
14
Tydzień to nie kontuzja, poprostu pan Kapitan ładuje mane na wiosnę i nie będziemy mu dupy zawracać jakimś Albacete.
6
Ta, a Negreira założył pierścień i będąc niewidzialnym kopnął Brahima, a sędzia Sauron wszystko widział.
1
United jak walec aktualnie
0
Ale jaja na Old Trafford niesamowite
0
Noi w pizdu nie ogoli się ten ziomek xDDD
4
@Kapitan hawk pewnie sędzia by uznał, że nie ma co dobijać psychicznie Rayo i skończył równo w 90 xD
4
Prawda jest taka, że takimi meczami i głupimi decyzjami sędziowskimi real nieświadomie sam sobie kopie grób. Oni tam zbytnio inteligentni nie są, uwierzą w Arbeloe znowu, a przyjedzie taka Benfica i ich wywali z ligi mistrzów. Także nic tylko się cieszyć moi mili.
1
Oho czyżby comeback Fulham?
0
Cunha w formie, wreszcie gra jak za czasów w wolves
1
Nie ma co się denerwować, jak na bernabeu potrzebują karniaka w 99 by ograć Rayo to znaczy, że dalej tam jest kibel. Ja jestem spokojny.
6
Ale zobaczcie jak idealnie sędzia wyliczył w której minucie będzie karny xD
2
Casemiro kończy centrę Bruno i maszyna Carricka wychodzi na prowadzenie
0
@Eklerek z nimi to nigdy nie wiadomo xd
0
@kamiVeB ciężka przeprawa przed ekipą Carricka
0
No zobaczymy czy dzisiaj United podtrzyma zwycięską passę
1
Rashfordowi to trzeba dać ciężką sytuację bo im prostsza tym większa szansa na pudło, dziwne ale już chyba 3 czy 4 taka sytuacja w tym sezonie, a jak lutnie z daleka to nie ma co zbierać
0
Ale trzeba docenić w końcu dobrze wyszliśmy na mecz i to wyjeździe, fakt że przeciwnik się nie muruje, ale jednak. Brakuje jedynie skuteczności, ale przy tylu okazjach zawsze coś wpadnie.
0
No widać ładnie la bamba pocisnęła po Ferranie bo teraz podanko i strzał pierwsza klasa
0
Ferran ty się weź bo cię tu zajadą chłopie xd
1
Hahaha 200% szans, a i tak nie wpadło xD
0
Chłop co się poczuł z tą cieszynką xd
0
Faulu może nie było, ale to jak długo Balde patrzył jak rywal wychodzi na czystą pozycję i przy swoich możliwościach motorycznych nie decydował się go wyprzedzić by piłka do niego nie doszła jest straszne.