Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro co innego jak nie musisz wygrać 4 bramkami, a co innego jak musisz xd, bo takiej sytuacji, że musieliśmy też nie było za Cholo
3
I tempo mamy na 100 punktów jeżeli do końca byśmy wszystko ugrali za 3. Małe szanse, ale trzeba docenić.
16
Ja bym zaryzykował i zaskoczył przeciwnika z Olmo na 9, co jak co ale w zdrowiu to jest techniczna bestia i potrafi narobić biedy przeciwnikowi. Ferranowi jakoś nie ufam.
26
To, że wymienili Xabiego na tego dzbana to jest dla nas profit niesamowity xD
0
No to jeszcze Gabrielowi zostało załadować gola po rożnym i cała linia obrony z golem. Pytanie czy do bramki przeciwnika czy do swojej?
1
@Kgorecki2500 Leona trzecia osoba, a Grace początek grałem z pierwszej, ale potem przełączyłem na trzecią i tak mi się bardziej podoba.
0
Hattrick z różnego i okej
0
@clyde na tym tak naprawdę polega ten gatunek survival horroru, ale faktycznie w tej części pojechali po całości, teraz siedzę Grace w tych podziemiach co ta maszkara wielka goni także jest grubo
2
Arsenal ginie od własnej broni
1
I po co Caicedo takie zachowanie jak dzban totalny?
0
Taktyka? Rzut rożny xd
2
Sanchez dzisiaj chyba po kilku głębszych xD
0
Typowo jedna decyzja sędziego ustawia mecz, Crystal już nie ma nic do powiedzenia
1
@mrboom nooo ja ci powiem, że już sam czasami nie wiem, mimo że oglądam ten sport od 20 lat xD
1
@mrboom czerwona może być za to, że wychodził sam na sam
1
No ten karny dla United taki mięciutki, ale powiedzmy, że może być bo jednak coś go tam trzymał
0
United wraca do ustawień fabrycznych xD
56
Wielka szkoda miałem przeczucie, że Lewy może jakąś ważną cegiełkę dołożyć w rewanżu, zdrowia panie Robercie.
8
@Krzyniu Bilbao jest cienkie w tym sezonie jak dupa węża, więc na spokojnie.
0
Dobrze, że Lamine łapie formę na kluczową część sezonu, jeszcze musi Raphinha wrócić do pełni dyspozycji, Pedri już wczoraj pokazał, że jest gotowy na 100%, Kounde i Cubarsi w końcu grali jak w zeszłym sezonie noi co Balde narazie ława na długo bo lipę gra potężną i się trzeba modlić o tą obronę.
0
Schloterbeck ładuje Bayern i 1:0 BVB
0
I cyk Yamal wyprzedza Ferrana w klasyfikacji strzelców
0
Pedri piękna piła, Yamal hattriczek niesamowite
0
Hattrick przeleciał mi przed oczami ale partidazo Yamala
2
ale bezbek Ołłowskiego z tym Mazurkiem xDDDDD
0
Chłop co się odpalił od tego Ramadanu brawo Yamalek klasa
0
Brawo Yamalek jedziemy z nimi !!!!!!!!!!!!!
0
Rozumiem, że obrońca, ale mimo wszystko xDDDDDD
0
@JacekM Nie chodzi o wady tylko o wczucie się w motywacje Xaviego.
0
Oby Balde jakiegoś kopa motywacyjnego dostał po ostatnim meczu Cancelo i się wziął to będzie przyzwoicie. Trzeba nastrzelać bo pewnie nam coś wpadnie za plecy też, ale wierzę w chłopaków robimy to i nie zostawiamy madrylom złudzeń.