0

@Comentateiro co innego jak nie musisz wygrać 4 bramkami, a co innego jak musisz xd, bo takiej sytuacji, że musieliśmy też nie było za Cholo

3

I tempo mamy na 100 punktów jeżeli do końca byśmy wszystko ugrali za 3. Małe szanse, ale trzeba docenić.

16

Ja bym zaryzykował i zaskoczył przeciwnika z Olmo na 9, co jak co ale w zdrowiu to jest techniczna bestia i potrafi narobić biedy przeciwnikowi. Ferranowi jakoś nie ufam.

26

To, że wymienili Xabiego na tego dzbana to jest dla nas profit niesamowity xD

0

No to jeszcze Gabrielowi zostało załadować gola po rożnym i cała linia obrony z golem. Pytanie czy do bramki przeciwnika czy do swojej?

1

@Kgorecki2500 Leona trzecia osoba, a Grace początek grałem z pierwszej, ale potem przełączyłem na trzecią i tak mi się bardziej podoba.

0

Hattrick z różnego i okej

0

@clyde na tym tak naprawdę polega ten gatunek survival horroru, ale faktycznie w tej części pojechali po całości, teraz siedzę Grace w tych podziemiach co ta maszkara wielka goni także jest grubo

2

Arsenal ginie od własnej broni

1

I po co Caicedo takie zachowanie jak dzban totalny?

0

Taktyka? Rzut rożny xd

2

Sanchez dzisiaj chyba po kilku głębszych xD

0

Typowo jedna decyzja sędziego ustawia mecz, Crystal już nie ma nic do powiedzenia

1

@mrboom nooo ja ci powiem, że już sam czasami nie wiem, mimo że oglądam ten sport od 20 lat xD

1

@mrboom czerwona może być za to, że wychodził sam na sam

1

No ten karny dla United taki mięciutki, ale powiedzmy, że może być bo jednak coś go tam trzymał

0

United wraca do ustawień fabrycznych xD

56

Wielka szkoda miałem przeczucie, że Lewy może jakąś ważną cegiełkę dołożyć w rewanżu, zdrowia panie Robercie.

8

@Krzyniu Bilbao jest cienkie w tym sezonie jak dupa węża, więc na spokojnie.

0

Dobrze, że Lamine łapie formę na kluczową część sezonu, jeszcze musi Raphinha wrócić do pełni dyspozycji, Pedri już wczoraj pokazał, że jest gotowy na 100%, Kounde i Cubarsi w końcu grali jak w zeszłym sezonie noi co Balde narazie ława na długo bo lipę gra potężną i się trzeba modlić o tą obronę.

0

Schloterbeck ładuje Bayern i 1:0 BVB

0

I cyk Yamal wyprzedza Ferrana w klasyfikacji strzelców

0

Pedri piękna piła, Yamal hattriczek niesamowite

0

Hattrick przeleciał mi przed oczami ale partidazo Yamala

2

ale bezbek Ołłowskiego z tym Mazurkiem xDDDDD

0

Chłop co się odpalił od tego Ramadanu brawo Yamalek klasa

0

Brawo Yamalek jedziemy z nimi !!!!!!!!!!!!!

0

Rozumiem, że obrońca, ale mimo wszystko xDDDDDD

0

@JacekM Nie chodzi o wady tylko o wczucie się w motywacje Xaviego.

0

Oby Balde jakiegoś kopa motywacyjnego dostał po ostatnim meczu Cancelo i się wziął to będzie przyzwoicie. Trzeba nastrzelać bo pewnie nam coś wpadnie za plecy też, ale wierzę w chłopaków robimy to i nie zostawiamy madrylom złudzeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?