1

@MesQueUnClub96 Messi strzelił dwa ciosy, jeden to nic… (jak masz na sobie białą koszulkę inaczej ta zasada nie działa)

1

@Filipem Nie wiem o czym oni czasem pierdzielą, to brzmi jakbym se przy piwku z kumplem gadał ironicznie o meczu a nie profesjonalny komentarz

5

Nie wiem co jest bardziej żałosne: ten komentarz, czy gra Realu. Krwawią oczy,
krwawią uszy, ale widok upokorzenia prześcieradeł to uleczy

4

Ja Wam powiem: abstrahując od meczu bo szkoda strzępić ryja na takie wałki, ale jakbym miał komentować ze Szpakowskim w duecie to bym chyba zażądał podwójnej pensji, albo odmówił. Nie wiem czy tylko mnie to irytuje, ale odkąd pamiętam to Darek nie daje normalnie dojść do słowa, wcina się co chwilę w pół zdania.

0

Cieszę się, że nie jestem kibicem United. Każdy zespół ma prawo być w gorszej formie, ale szczerze to taka sytuacja jak u nich to jest cyrk ze strony piłkarzyków. Skoro potrafią grać z topowymi drużynami to znaczy, że umiejętności są tylko co z tego skoro najwyraźniej banda gwiazdorów nie ma ochoty się przyłożyć do meczów ze słabszymi rywalami. Nie popieram patologii, ale może im przydałaby się taka klepka od kibiców jak to kiedyś w naszej E-klasie było.

0

Wchodzę sobie na stronę związaną z wiadomo jakim klubem i ciekawych rzeczy się dowiaduję. Carlo też chyba jest rasistą, bo zdjął męczennika w 75 minucie. Jak chłopak ma być spokojny i nie wybuchać jak nawet trener mu funduje takie atrakcje
:/

3

Zszedł męczennik i w 7 minut strzelili 2 gole xD

0

Jak to jest, że kiedyś byli tacy piłkarze jak Vieira, Gattuso, Keane i wielu innych i nie było miejsca na takie… nawet nie wiem jak nazwać to co odwalają tam brazol i Maffeo. A teraz to wszędzie mniejsze lub większe cwaniaki, symulanty i prowokatory

9

@Faro Nie no przecież bądźmy już poważni on mu nic totalnie nie zrobił xD

6

Mam nadzieję, że przy wyniku na styku nie wpadnie Hansi na to żeby dawać jakiekolwiek minuty temu blond sabotażyście w finale

0

Brawo Szczena ale interwencja

0

Nie wiem co się w tym meczu odwala ale brawo piękna bramka Yamala

2

Naprawdę Rafa z 13m uderzenie takie, że bramkarz to łapie w zęby?

0

Patrząc na burdel w tym klubie to się nie zdziwię jak grubas będzie chciał wywalić Raphę, ten pójdzie do Atletico (idealny profil piłkarza dla Cholo) i wtedy nas dopiero mocno zaboli. Chociaż po takiej ilości przeróżnych sytuacji w tym klubie to kolejna taka do kolekcji nie wiem czy zrobi jakąś różnicę.

2

Jeśli Salah zrobi w tym roku statystyki typu 30G 20A w PL a Liverpool wygra mistrzostwo, to Egipcjanin wejdzie do top 3 najlepszych piłkarzy w historii PL. Tak czy nie?

1

Znowu na fb się ten temat odświeżył i patrząc na komentarze to zastanawiam się jak upośledzone mamy społeczeństwo. „No skoro cel uświęca środki to dobrze zrobię kontuzjując najlepszego piłkarza rywali.”
Ten komentarz mnie chyba najbardziej rozwalił pod tematem ręki Suareza w meczu z Ghaną. Ktoś serio jest w stanie porównać takie zagranie, którym Luis nikomu krzywdy nie zrobił, dostał czerwoną a Ghana karnego do takiego sku[…]stwa które zrobił Ramos w finale z Liverpoolem. Nie wierzę w głupotę niektórych ludzi xD

3

No na co czekają? Żeby Krafcik miał najlepsze warunki a i tak można było dać +20 punktów i 5x 20?

0

@FcPortoFan1999 Wtedy by w ogóle dobrych skoków nie było :)

0

@zadafcb Asp baaaardzo dziwny wybór, rozumiem ćwierćfinał MŚ ale bardzo prosta droga do tego + bez większych osiągnięć wcześniej

0

@Criss18Barca Szczerze mówiąc to jak Kraft jest często pchany to mi obrzydziło skoki do reszty. Dziwnym trafem zawsze ma najwyższe noty i mnóstwo punktów dodawanych

6

@abram3k Nie wiem czy jest jakiś konkretniejszy powód, ale Bernal to młody chłopak, dla którego to nowe doświadczenie, nie ma jeszcze swojej rodziny więc jeszcze żyje tym wszystkim. Marc już trochę w życiu pobronił, nie może i tak pomóc drużynie to woli z rodziną posiedzieć.

1

@Coutinho007 No chyba już zdążył przebić Pepe czy Diego Costę - przed nim już chyba tylko Roy Keane

0

@FCBparasiempre Perfekcyjnie łysa glaca MvG i kebabowy brzuszek Littlera to lepsze widoki niż morda Viniciusa do oglądania :)

1

@jacobFCB Bo był już zarejestrowany za Christensena na okres jego kontuzji - teraz Andreas wraca, a nie można zawodnika dwa razy podczas jednego sezonu rejestrować

2

@FCBparasiempre Panie, co tam Real jakiś… Luke vs MvG w finale MŚ

2

@Lewy952468xx Jakby szwagry ogarnęli to przez ostatnie 4 miesiące to by zamieszania nie było. Ale się zabrali za to, gdy czasu było mało a przepisy to przepisy - małe szanse na zmianę tej sytuacji.

4

Bartek, teraz szwagry - jakbym miał powiedzieć kogo zazdroszczę Realowi to nie Mbappe czy Vini. Perez, mają faceta który ma łeb na karku jako prezesa i nie ma tam nawet najmniejszych cyrków, finansowo wszystko płynnie, trofea są.

0

Dobra, Olmo zapraszamy do Korony Kielce na pół roku a w lipcu wrócisz do Barcy. Trochę piłeczką pogracie z chłopakami, o mistrza Polski powalczycie.

0

@Firestone Nawet jej nie zakleił, bo zrobił wszystko parę dni za późno no ale… xD

1

@Sinirsey Oj zdecydowanie.
Ale nie wiem skąd mój mózg wziął pomysł na takie science fiction.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?