Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Yaya też fenomenalny piłkarz i to przez ponad dekadę brylował.
0
Na bramce na pewno nie widzę Valdesa, a MATS to jeszcze nie teraz takie opinie, ale wszystko przed nim. Tutaj widzę Casillasa lub ewentualnie Buffon/ Kahn
Na prawej obronie też raczej dałbym kogoś innego niż Dani Alves. Biorąc pod uwagę całokształt dałbym Cafu, chociaż jeżeli byłoby to wybieranie poszczególnych okresów to Maicon 2009-2011 niesamowity kot.
Na środku Puyol oczywiście ma miejsce, choć w tym miejscu pewnie wielu postawiło by na włoskich defensorów - Nesta, Maldini, Cannavaro.
Na lewej to nie widzę innej opcji niż Carlos :D
Środek pomocy ciężko wybrać, duży przepych ale Xavi Iniesta Busquets jak najbardziej mają prawo bytu.
Messi obowiązkowy, R10 pewnie też często by się pojawiał no ale przynajmniej dla mnie CR7 obowiązkowo.
0
Że niby od Neymara? Bądźmy poważni, nie róbmy sobie żartów - Neymar też jest obunożny, a chłodna głowa i wykończenie w szczególności to drugie jest u niego na ten moment na wyższym poziomie niż u Dembele. NJr jest jednym z trzech piłkarzy którzy w pojedynkę wygrywają mecze - on i Messi poprzez indywidualne akcje, dobry drybling i spokój przy wykończeniu, a Ronaldo poprzez umiejętne odnajdywanie się w sytuacjach, najlepszą grę głową na świecie i wiem że pewnie większość mnie wyśmieje, lecz przez swoją nieprzewidywalność bo to wciąż jest gość który potrafi przejść 2/3 piłkarzy albo uderzyć z 30m tylko udaje mu się to rzadziej niż kiedyś.
0
Śmiesznie jest w Madrycie - zamiast Isco na boisko za Kroosa wchodzi gość który nie zabłysnął niczym w Realu... No ale takie decyzje nas nie martwią.
4
Luka "Złota Piłka" Modrić XD
1
Panie Pepe ostatnie lata to bardziej symulant niż brutal, no ale 2010-2012 to była rzeź :D
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Karny ewident :)
1
Ostatnio grał Marcelo więc lewa to była autostrada, Reguillon to inna bajka, chłopak jest bardzo ogarnięty w defensywie. A ogólnie to co to za argumenty że nie mogą wygrać z 18 letnim chłopakiem na skrzydle lub gadka że starczy im siły na 10 minut? XD Wyjdą na nas jak lwy, będą walczyć o każdą pilkę, nogi nie cofną. Nie liczyłbym że zwycięstwo przyjdzie samo, mam nadzieję że w ogóle przyjdzie.
0
Mi się dzisiaj serio przyśniło ale się tym nie chwalę, bo mój sen polegał na tym, że w pierwszym składzie grali Puig Aleña i Oriol Busquets także no nierealny kompletnie sen.
0
Bednarek albo będzie miał IFa albo TOTSa MC
0
Tak samo jak nie wypada mówić, że sędziowie pomagają Barcelonie tak samo i Realowi. Bądźmy obiektywni, nie bądźmy tak ślepi bo szczerze mówiąc irytuje mnie wypominanie błędów tylko na korzyść Realu, gdy miały też miejsce na korzyść Barcy - może w mniejszej ilości ale miały. Przypomnijcie sobie mecz z Eibarem pod koniec sezonu, gdy mogliśmy stracić mistrzostwo i gdy dostaliśmy karnego i bodajże grę w przewadze po genialnej symulce Alby - po prostu poziom sędziowania w Hiszpanii jest żenujący i o ile ten mecz z Levante faktycznie wygląda jak ustawiony żart to na ogół nie tworzyłbym jakichś teorii spiskowych
1
O każdej porze dnia i nocy bym rozpoznał co jest czym ;)
0
Hahaha dobrych śmieszków mamy na La Rambli
0
I tak nie wiadomo czy się cieszyć - wynik ratuje Messi (standardowo), błąd rywala a gra nie powala... Na Sevillę i ligę starczy, ale nie jestem pewny czy starczy na zmotywowany Real i przede wszystkim LM
0
Złe porównanie, bo Krzysiu czasem schodzi na skrzydło będąc bardzo szybkim :D
0
Neuer VVD Ndombele Messi Ronaldo
Jak już trzeba tę ligue 1 i bundesligę wykorzystać to widziałbym to tak :D
2
Trochę Ronaldo stracił już na efektowności, ale biorąc pod uwagę całokształt nie określiłbym tego jako bycie ślepym - można tylko powiedzieć że przeskok między tą dwójką a resztą piłkarzy jest ogromny
0
Jeżeli kibicowanie danej drużynie byłoby zależne od sukcesów i wyników prawdopodobnie kibicował bym Bayernowi - co roku dublet, a i LM się trafiła :)
Nigdy w życiu bym nie pokochał Barcelony gdyby grała futbol taki jak Atletico, nawet w przypadku trypletu zdobywanego rok w rok
0
Bardzo ciężko się nie zgodzić, chciałbym polecić komentarz ale jeszcze 30 dni na LR nie jestem :D
Ale poza nim to w zasadzie cała obrona poza Gimenezem do przyjemnych nie należy, o Diego już nie mówiąc
4
Więcej biegania nie jest równoznaczne ładniejszej grze :)
4
Ale rzeź - wiem, że na zasadzie wróg mojego wroga jest moim przyjacielem w teorii tak nie powinno być, ale nie ma zespołu którego bardziej nie cierpię od Atletico, ich futbol jest wręcz obrzydliwy
1
Hahaha Alex Sandro = CR7, oj Szpaku Szpaku
0
Dziwi nieco wybór Messiego, przy popisie Denayer'a w obronie rywali - prawdopodobnie gdyby nie on w końcu coś byśmy wcisnęli :D
0
Wiem, że zaraz mogę zostać zwyzywany, ale jeżeli mecz z Gironą był wypadkiem przy pracy Realu to obawiam się że przy takiej grze te 9 punktów to mało - Sevilla wyjazd, Real wyjazd, Betis wyjazd i tak pięknie nasza przewaga może popłynąć
0
Szkoda słów na Valverde i naszą grę, ale co do zawodników Lyonu to mam wrażenie, że ci o których jest cicho sprawiają dzisiaj najlepsze wrażenie - fenomenalny do tej pory mecz Denayer'a, Traore Dembele przyjemnie dla oka grają.. Za to z tych o których jest głośniej to tylko Mendy nie zrobił na mnie złego wrażenia, przede wszystkim Aouar wygląda na bardzo przehype'owanego. No ale to tylko indywidualne odczucia na podstawie jednego meczu :D
0
Nie chcę go obrażać, ale przynajmniej na boisku Suarez nigdy do przyjemniaczków nie należał - symulacje, gestykulacje, pretensje - no ale bronił się grą, a ostatnio ciężko coś na plus znaleźć
0
Ja bym nie narzekał tylko korzystał :)
3
Ale VVD grał przeciwko Hazardowi - akurat jeżeli chodzi o drybling to dużo nie odstępuje Messiemu
0
Podbijam wypowiedź kolegi, wszystkie żarty żarciki z Benzemy są niesłuszne, gdyż czysto piłkarsko jest po prostu fenomenem co potwierdza fakt iż jest to 7 trener, który na niego stawia + wypowiedzi różnych ludzi ze środowiska piłkarskiego