Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gontex Dramat? Nasz mecz sprzed tygodnia
Kryminał? Mecze Premier League w tej kolejce (konkretniej decyzje sędziów)
A thriller to nie wiem
9
@BykFCB Może dlatego że z przeciętniaka stali się klubem regularnie walczącym o mistrzostwo i który doszedł do finału LM?
0
Po takiej kolejce w Premier League chyba trzeba szanować Lahoza czy info Mallenco - mem, myślałem że bardziej ewidentnego karnego niż wczoraj na Azpim być nie może - a jednak i znowu niwpodyktowany
1
@Witekk10 Kane wybiegał sam na sam, typ się rzucił w niego całym ciałem ale no - nie ma karnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Już pomijając fakt faworyzowania Busquetsa, bo to jest oczywiste tutaj - ale w kategoriach defensywnych stawianie na Pirlo czy przewaga Vieiry nad Matthausem trochę śmiesznie wygląda
0
@barcelonaLM Grają źle? Od kilku sezonów nie widziałem lepszego, a raczej ciekawszego Realu
1
@Kamil92 Didier, jak zaczynałem interesować się piłką (2006), uwielbiałem Drogbę i Henry'ego ale jednak Iworyjczyk zawsze był tym ulubionym
0
@KamQiX Zasadnicza różnica jest taka, że Hazard w Realu będzie grał na pozycji na której grał w Chelsea - Coutinho nie mógł znaleźć miejsca na boisku u nas
0
@Zodiac Więc to Ty... A niech Cię, a jako chore dziecko tak się cieszyłem tym szerokim +2
0
@ksobi Czyli mówisz że oczyszczony z zarzutów? :o
2
@8Iniestazo8 Teraz to przesadziłeś, jak się służby dowiedzą to życia nie masz
11
Dobra też się do czegoś przyznam: Otóż kiedyś goliłem się dwa razy jednorazówką. Wciąż się boję, że po mnie przyjdą
2
@BogFutbolu Nie no dorzuciłbym jeszcze z cztery krafty, wtedy to już się zgodzą bez wątpienia
1
@Zodiac Bezapelacyjnie widziałbym tam jeszcze Sancho i Havertza
0
@koziar Tottenham wyraźnie słabszy niż rok temu? Przecież się wzmocnili, chyba że chodzi o grę no to po pierwsze dopiero się sezon zaczyna, a paru graczy dopiero wchodzi do pierwszego składu, a po drugie no to z City na Etihad każda drużyna zostanie stłamszona
0
@malyras Piwerko po południu to zawsze
0
@bodzio10 Spokojnie, o tytuły krajowe wydaje mi się, że nie mamy konkurencji - chyba, że nowi gracze Atletico będą potrafili przełożyć formę ze sparingów na sezon. Mówisz nie z tym trenerem, Real ma jeszcze gorszego trenera i dużo słabszą kadrę. Chyba, że o LM chodzi to obawy są bardziej uzasadnione, no ale mimo słabszego trenera od Live, czy Tottenhamu, to kadrą dorównuje nam chyba wyłącznie City.
3
@Suzu ZZ to jest beton, po maksymalnie pół roku zostanie zwolniony, bo ani to taktyk, ani szans młodym nie daje, upatrzył sobie 12-13 piłkarzy i najchętniej tylko z nich przez cały sezon by korzystał
0
@KamQiX Nie rozśmieszaj mnie, to że potrafi lepiej dryblować nie znaczy że daje więcej drużynie - w każdym innym aspekcie gry Ronaldo go zjada
0
@Kredon Bernardo, Aguero i Cancelo na ławce, bo akurat jego występu się nie spodziewałem
3
@Grubson06 Fajne to City, takie niedające zbyt dużo punktów w FPL :(
0
@Chwytliwy Juve, Inter, Napoli, Milan
Brescia, SPAL, Lecce
Cagliari, Nandez
CR7
Rabiot
Wojtek
Ronaldo, Paqueta
Koulibaly
Napoli
Juve
0
@gloin12 djqr49, niech mnie ktoś poprawi jak się pomyliłem
0
@olej3012 Strzelił przecież w zeszłym roku i to nie wiem czy nie dwie bramki, jedną na pewno
1
@El dominatore Fabinho na DP by pasował
0
@student97r Ja gram Mane i Aguero też bez tamtych
0
@patrykzmc2000 Ndombele to pewniak do pierwszego składu, ale Barkley'a bym wziął bo też raczej powinien grać a jest ofensywny. A w drugim przypadku to Gylfi 100%
0
@MesQueUnClub96 Zgłaszam kandydata: Korona Kielce
1
@JaSzymon Raz na pół sezonu możesz to zrobić za darmo, inaczej płacisz za to bodajże punktami ale nie jestem do końca pewny