0

@gontex Dramat? Nasz mecz sprzed tygodnia
Kryminał? Mecze Premier League w tej kolejce (konkretniej decyzje sędziów)
A thriller to nie wiem

9

@BykFCB Może dlatego że z przeciętniaka stali się klubem regularnie walczącym o mistrzostwo i który doszedł do finału LM?

0

Po takiej kolejce w Premier League chyba trzeba szanować Lahoza czy info Mallenco - mem, myślałem że bardziej ewidentnego karnego niż wczoraj na Azpim być nie może - a jednak i znowu niwpodyktowany

1

@Witekk10 Kane wybiegał sam na sam, typ się rzucił w niego całym ciałem ale no - nie ma karnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Już pomijając fakt faworyzowania Busquetsa, bo to jest oczywiste tutaj - ale w kategoriach defensywnych stawianie na Pirlo czy przewaga Vieiry nad Matthausem trochę śmiesznie wygląda

0

@barcelonaLM Grają źle? Od kilku sezonów nie widziałem lepszego, a raczej ciekawszego Realu

1

@Kamil92 Didier, jak zaczynałem interesować się piłką (2006), uwielbiałem Drogbę i Henry'ego ale jednak Iworyjczyk zawsze był tym ulubionym

0

@KamQiX Zasadnicza różnica jest taka, że Hazard w Realu będzie grał na pozycji na której grał w Chelsea - Coutinho nie mógł znaleźć miejsca na boisku u nas

0

@Zodiac Więc to Ty... A niech Cię, a jako chore dziecko tak się cieszyłem tym szerokim +2

0

@ksobi Czyli mówisz że oczyszczony z zarzutów? :o

2

@8Iniestazo8 Teraz to przesadziłeś, jak się służby dowiedzą to życia nie masz

11

Dobra też się do czegoś przyznam: Otóż kiedyś goliłem się dwa razy jednorazówką. Wciąż się boję, że po mnie przyjdą

2

@BogFutbolu Nie no dorzuciłbym jeszcze z cztery krafty, wtedy to już się zgodzą bez wątpienia

1

@Zodiac Bezapelacyjnie widziałbym tam jeszcze Sancho i Havertza

0

@koziar Tottenham wyraźnie słabszy niż rok temu? Przecież się wzmocnili, chyba że chodzi o grę no to po pierwsze dopiero się sezon zaczyna, a paru graczy dopiero wchodzi do pierwszego składu, a po drugie no to z City na Etihad każda drużyna zostanie stłamszona

0

@malyras Piwerko po południu to zawsze

0

@bodzio10 Spokojnie, o tytuły krajowe wydaje mi się, że nie mamy konkurencji - chyba, że nowi gracze Atletico będą potrafili przełożyć formę ze sparingów na sezon. Mówisz nie z tym trenerem, Real ma jeszcze gorszego trenera i dużo słabszą kadrę. Chyba, że o LM chodzi to obawy są bardziej uzasadnione, no ale mimo słabszego trenera od Live, czy Tottenhamu, to kadrą dorównuje nam chyba wyłącznie City.

3

@Suzu ZZ to jest beton, po maksymalnie pół roku zostanie zwolniony, bo ani to taktyk, ani szans młodym nie daje, upatrzył sobie 12-13 piłkarzy i najchętniej tylko z nich przez cały sezon by korzystał

0

@KamQiX Nie rozśmieszaj mnie, to że potrafi lepiej dryblować nie znaczy że daje więcej drużynie - w każdym innym aspekcie gry Ronaldo go zjada

0

@Kredon Bernardo, Aguero i Cancelo na ławce, bo akurat jego występu się nie spodziewałem

3

@Grubson06 Fajne to City, takie niedające zbyt dużo punktów w FPL :(

0

@Chwytliwy Juve, Inter, Napoli, Milan
Brescia, SPAL, Lecce
Cagliari, Nandez
CR7
Rabiot
Wojtek
Ronaldo, Paqueta
Koulibaly
Napoli
Juve

0

@gloin12 djqr49, niech mnie ktoś poprawi jak się pomyliłem

0

@olej3012 Strzelił przecież w zeszłym roku i to nie wiem czy nie dwie bramki, jedną na pewno

1

@El dominatore Fabinho na DP by pasował

0

@student97r Ja gram Mane i Aguero też bez tamtych

0

@patrykzmc2000 Ndombele to pewniak do pierwszego składu, ale Barkley'a bym wziął bo też raczej powinien grać a jest ofensywny. A w drugim przypadku to Gylfi 100%

0

@MesQueUnClub96 Zgłaszam kandydata: Korona Kielce

1

@JaSzymon Raz na pół sezonu możesz to zrobić za darmo, inaczej płacisz za to bodajże punktami ale nie jestem do końca pewny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?