Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekajcie, czekajcie - co się stało?
0
@Triv44 To nie na tygodniu i nie o tak wczesnej godzinie :P
1
Są piłkarze chaotyczni,
Są jeźdźcy bez głowy,
Jest i Vinicius.
Przy tym chłopaku Sterling z Liverpoolu i Salah z Romy to byli wirtuozi futbolu.
0
@sebo939 A najśmieszniejsze jest to, że Ronaldo machał w 95% przypadków wtedy gdy ktoś zepsuł akcję, a mógł mu dograć na pustą, albo na inną bardzo dobrą okazję. Suareza zachowań nie trzeba komentować - bezapelacyjnie jest pierwszym do wyrzucenia ze składu tylko problem jest taki, że w tym sezonie nie ma kto go zastąpić.
0
@Baaarca95 Nie wiem jak to z wiadomością jest, ale możesz spokojnie się wybrać - zamówiłeś to będziesz miał.
1
@mikael Wydaje mi się, że automatycznie wszystko dostaniesz.
0
Myślę, że dzisiejszy mecz to będzie idealny sprawdzian czy to mecze wyjazdowe nam tak bardzo nie leżą czy po prostu jesteśmy beznadziejni. Valencia i Betis są gorsze od nas w tym sezonie więc ciężko stwierdzić czy te mecze to pojedyncze wybryki, bo nie chce mi się wierzyć, że przy takim zespole jak Barcelona to robi aż taką różnicę.
0
@Bruttal Za najlepsze afro
0
@Explode No Hazard póki co jak magik, znika totalnie.
0
@dominik127pl Jak dla mnie to samemu jest sobie winny, że nie zagrał 90 minut wczoraj bo grał totalne dno.
0
Tyle było głosów, że Real kupuje gorszego LO niż my za większą cenę, a Mendy niedość że zjada Firpo to myślę, że dość szybko wygryzie Marcelo w Realu - póki co najlepszy transfer Realu.
2
@garbovski Nowe konto musisz założyć, nie ma żadnej możliwości.
2
@Grzesior667 Cały czas to jest, tylko inaczej się zdobywa.
0
@Karzel Nie no na ten sam poziom, już bez przesady.
0
@dafik85 Drobny szczegół..
0
Milan i Barca łeb w łeb - w niemal tym samym momencie stracili gola na 0:2 XD
0
Spokojnie, Milan wygląda jeszcze gorzej - tak, o dziwo da się :)
0
@KaJoFCB Navas to jest top, od Kurtuła to dużo lepiej Diego Lopez bronił ;)
0
@Explode Z jakiego karnego znowu? Ja p***ę, to już jakaś paranoja.
0
Ależ Courtois to jest ręcznik, aż współczuję Realowi.
0
@Szpadla Zazdroszczę fantazji - przewidujesz Brugge czy Galatę w 1/8? :D
1
@Phatro Jak już chcesz tak na to patrzeć to Ronaldo powinien dostać w zeszłym roku, a Messi nie powinien za 2010, bo co więcej miał zrobić Sneijder? To samo tyczy się ZP dla Ronaldo w 2013, gdzie nie wiadomo co Ribery mógł zrobić więcej. Było, minęło - każdy ma prawo do swojego zdania kto z nich jest lepszy.
0
@Kubix93 Przegrali z Unionem 3:1
4
@Wajper Alba doznał kontuzji, jaki to jest plus?
0
Masakra co Coquelin zrobił Mountowi - oby obyło się bez poważnej kontuzji, bo świetnie pokazywał się w tym sezonie.
1
Strzelec 9 bramek w jednym meczu młodzieżowych mistrzostw świata - pochodzący z Norwegii Hâland tymczasem strzela hattricka w swoim debiucie w LM. 11 goli w 7 meczach w lidze a teraz udowadnia wartość na arenie międzynarodowej - nieprawdopodobne.
0
@fcbarcafan19 Obie drużyny strzelą ;)
1
No i musiało prąd wywalić, a taki fajny meczyk, bo widać było, że Borussia nie zamierza się bronić.
2
@alexis21 Borussia-Barcelona btts
1
@barcowy1899 Tak, w Fifę grać już można od czwartku także za tydzień już normalnie nagrody.