10

Niestety, gdy zbliżyli się do 4 punktów myślałem, że to może się udać. Teraz już raczej pozamiatane, ale i tak należy się ogromny szacunek, bo już wykonali 200% celu.

2

Mówcie co chcecie, ale Milik musi grać w pierwszym składzie, jak nie ma kontuzji.

1

Jeżeli w zespole nie ma przebojowego piłkarza to potrzeby jest trener, który potrafi ustawić zespół, w taki sposób, aby nie było to odczuwalne. Mamy bardzo dobrego bramkarza niezależnie od tego czy mowa o Wojtku czy o Łukaszu, obronę dość solidną, dobrego defensywnego pomocnika w postaci Krychowiaka, bardzo dobrego Zielińskiego, fenomenalnego Lewego. Poza tym kilku solidnych zadaniowców jak Góralski czy Klich. Jednak nie mamy gościa, który potrafiłby samemu zrobić akcję z niczego, zdobyć kilkadziesiąt metrów dla drużyny, a przy tak siermiężnym trenerze ma to skutek taki, że jedyną taktyką jest obrona + nadzieja, że coś wpadnie ze stałego fragmentu, albo z przypadku.

0

@Bamek94 Paczek powitalnych może nie, ale no te dzienne prezenty zawsze spoko, dostaniesz 5k i można się pobawić handlem :D

0

@Bamek94 10 września demo, 18 web app, 19 można grać z EA Access przez 10 godzin, no i 24 premiera gry.

1

Nie umniejszając Nadalowi, który zagrał świetnie, trzeba sobie otarcie powiedzieć, że Medvedev przegrał na własne życzenie - niepotrzebnie czasami za wszelką cenę próbował bardzo efektownych zagrań. Na pewno nie brakło mu umiejętności, bardziej szczęścia i doświadczenia. Wielkie brawa dla obu panów za fenomenalne widowisko.

0

@MessiTheBesst Ten jeden przegrany z Djokoviciem?
Edit: dość odległe czasy, porażka z Fogninim

0

@Encore Jakby czyimś pierwszym meczem był ćwierćfinał Monfils - Berrettini to w sumie mógłby tak pomyśleć. No ale dzisiaj to jest kwintesencja tenisa.

0

@Colon Nie wiem czy bardziej oznaki irytacji czy zmęczenia, ale z każdym gemem siada coraz wyraźniej.

1

@Colon Teraz Medvedev przełamie i 6-4 dla niego

0

@GilManzano Ligi Mistrzów ostatnio nie wygrali, w przeciwieństwie do nas. A w ostatnim sezonie skończyli swój udział na 1/8, podczas gdy my odpadliśmy w półfinale, więc nie mają lepszych wyników. No ale faktycznie Borussia jest lepszym przykładem.
@MrKubano Jak najbardziej, gdyby nie te niespodzianki sport nie byłby uwielbiany tak jak jest.

0

@MrKubano Wiadomo, przecież zdarzyło się, że Atletico pokonało nas czy to w lidze, czy w LM. A jeszcze bardziej dobitnymi przykładami będą dwumecze Realu z Ajaxem czy Barcy z Romą, gdzie średniaki europejskie sprawiły olbrzymie sensację.

0

@GilManzano Może niekoniecznie na równi, ale wiadomo o co chodzi - kluby z czołówki, ale jednak nie ze ścisłego topu.

0

Medvedev i Nadal to jak klub pokroju Borussi/ Atletico i Barca - niby różnica nie jest ogromna, Rosjanin jest w stanie Hiszpanowi zagrozić, ale są detale które powodują, że w większości spotkań Nadal przechyli szalę korzyści na swoją stronę.

0

Medvedev utrzymuje się przy życiu - choć wydaje mi się, że nawet jeśli wygra seta całego to i tak nie pokona tak grającego Rafy.

0

@ricardo0705 Piękne statystyki, kiedy go zakupiłeś?

0

@Arkon Co do trójki to nie ma żadnej wątpliwości - myślę, że wyżej od DDG można postawić Edersona, Navasa, Cillesena i Neuera. Także w moim rankingu DDG zająłby 8 miejsce.

6

@amanter W którym momencie jest ten nieudany drybling? Ja widzę przedryblowanie dwóch Serbów, zablokowany strzał, następny strzał zablokowany i nieczyste trafienie w piłkę (po spalonym).

25

@_catalan Ronaldo w meczu z Serbią:
- 94% celności podań
- 100% udanych dryblingów
- 2 kluczowe podania
- 1 bramka
No ale faktycznie, akcja mu nie wyszła to można ją wrzucić i ktoś kto nie oglądał meczu będzie się z niego nabijał.

0

I szybka odpowiedź, słaby mecz ale dużo bramek

1

@MesQueUnClub96 Rashford, nikt nawet podbicia do niego nie ma.

0

@D10SLEO Nie no, zbyt piękna nie jest, ale budową kobietę przypomina

0

No i kończy się piękna seria :(

0

@Khajio Z Unionem cały zespół delikatnie mówiąc nie błyszczał, wcześniej mi się podobał - zobaczymy co będzie dalej.

0

@Khajio 2 gole i 3 asysty w 3 meczach + ta łatwość w dryblingu - chciałbym być tak pod formą :(

0

@Encore Ronaldo - pewniak

3

@Chwytliwy A przypadkiem nie złapał urazu pod koniec sierpnia?

2

Z przecieków wynika, że Mustafi w nowej Fifie ma dostać upgrade względem 19 i być ocenionym na 83 overalla - dla porównania Matip według przecieków overalla ma mieć 82. Jeżeli okaże się to prawdą będę musiał przyznać, że polityka przyznawania ocen kartom piłkarzy w wykonaniu EA jest bardzo ciekawa.

0

@Crakitic Jakby tylko od tego napastnicy byli to nikt by nie stawiał wśród najlepszych napastników Firmino czy Benzemy

0

@olej3012 Oglądam Napoli i uważam, że Piotrek gra lepiej od Fabiana co często ma przełożenie w ich ocenach za mecz - jakimś dziwnym trafem Ancelotti też zawsze ściąga kogoś innego niż Zielińskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?