Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś niżej pisał, że Benzema nie ma podjazdu do Lewandowskiego. Ja to widzę tak, że Lewandowski jest lepszym napastnikiem od Benzemy, podobnie jak Ronaldo jest lepszym napastnikiem od Messiego. Zaś Messi jest lepszym piłkarzem jeśli chodzi o całokształt od Ronaldo i to samo jest z Benzemą i Lewandowskim.
0
Reguilon niby z Madrytu, a dzisiaj jakby z naszej akademii był.
1
Mówcie co chcecie, Suarez jest mniej pożyteczny od Griezmanna na ten moment.
0
Cóż za wieczór się dzisiaj szykuje, najpierw Korona, a potem Barcelona. Oby tylko nie było podwójnego rozczarowania, bo w obu przypadkach nie są to łatwe mecze (dla Korony w sumie takie pojęcie nie istnieje XD).
0
@DanielOOL A to nie jest ten gość, którego tak bardzo ubóstwiają na górze Valencii? Bo z tego co wiem to właśnie przez to, że na niego nie stawiał Marcelino to został zwolniony.
3
@FCMichalo Nie ma co mówić po 1 sezonie, bo wiadomo jak było choćby z Modriciem, ale ten drugi Luka wygląda na niewypał.
6
Ramos w takiej formie jak dzisiaj jest półkę wyżej od każdego obrońcy na chwilę obecną. Niesamowity mecz, szkoda tylko, że głowa nie taka jak trzeba.
5
@LuisSalvano Ty się o Real nie martw ;)
0
Pan Złota Piłka i po meczu
0
No z tym Kazkiem to serio cyrk jakiś
1
@Kompletny Był spalony, w czym macie problem?
3
@tristan87 Dostał żółtą kartkę za to wejście.
1
Ale ten Davies jest szybki :o
0
@FCB24 Gra tak jak formacja i taktyka mu pozwala. Myślę, że ostatnie Clasico i to co robił w nim "beznadziejny w obronie" Marcelo z naszymi napastnikami to idealny przykład na to.
3
@DonMatteo901 Szanujmy się, Fabian jest dużo słabszym piłkarzem od Zielińskiego. Ma większe przestoje, jest piłkarzem opierającym grę tylko na jednej nodze, a dynamiki to nie ma co porównywać (wiem, że to nie jest wyznacznik ale Hiszpan nie jest ani szybki ani silny).
0
@KapitanFCB Jakbyś skończył zdanie na wyrazie "młodszy" w końcu byś napisał coś z sensem...
3
@Nano22 Jeżeli ktoś uważa, że w 2017 było bardziej stronnicze sędziowanie niż w 2009 to brak mi słów. Vidal powinien wylecieć w 7 (!) minucie, a Ramos strzelił samobója po tym jak na pozycji spalonej był Lewandowski. To prawda, że drugi gol dla Realu był z dość wyraźnego spalonego ale no bez błędów wcześniej na korzyść Bayernu do dogrywki by nie doszło.
Jedyny błąd na korzyść Chelsea był w końcówce meczu, gdzie Abidal nie powinien dostać czerwonej, ale powinien wylecieć wcześniej bo grał w piłkę ręczną parę razy szarpiąc i obalając Drogbę z czego raz w ten sposób pozbawił go pewnej bramki. Tu nie ma porównania jeśli chodzi o te dwa mecze.
0
@Oskar00 A jeżeli miałbym dać całą 11 to:
- Ederson (napisałem już dlaczego)
Na bokach obrony Cancelo i Marcelo (oceniając czysto przez pryzmat bycia obrońcą, bo mimo kapitalnych umiejętności technicznych nie robią tego co do obrońcy należy)
Ze środkowymi obrońcami miałbym większy problem, ale dla mnie Sanchez z Tottenhamu (gość robi masę baboli, a jest bodajże w top 10 najwyżej wycenianych obrońców) i na ten moment De Ligt (nie odbieram mu potencjału, ale na ten moment jego umiejętności nie są proporcjonalne do hype'u wokół niego)
W pomocy Arthur (strasznie nierówny, często razi mnie w oczy jego gra), James (gość nie ma nic poza ułożoną lewą nogą) i Pogba (kontrowersyjnie, bo gość jest świetny, ale robić z nieho najlepszego pomocnika jest grubą przesadą, a już w szczególności biorąc pod uwagę jego mentalność)
Na skrzydłach dałbym Perisicia (ewidentnie od dwóch lat jest mocno pod formą) i Viniciusa (jak De Ligt, potencjał ogromny ale na razie jest jak jest)
No i na napad nasz cel transferowy - Lautaro, który przeplata dobre mecze ze słabymi, a w Europie zbyt dużo nie postrzelał na ten moment
0
@Kajtek77 Courtois miał beznadziejny sezon poprzedni, ale każdy bramkarz ma gorsze momenty (Buffon czy Casillas też mieli gorsze momenty). Dla mnie mocno przecenionym bramkarzem jest Ederson.
0
@mikiiki Kante też pasuje
0
@KSSniper Ja dostałem Petita, zastanawiałem się bardzo nad wersją ja Optimus, więc traf mi bardzo odpowiada :D
0
@KSSniper Panie, paczuszka już wczoraj wleciała.
0
@Kamilos84 Jak online to większość ich elektoratu nie będzie umiała zagłosować więc się nie opłaca im.
3
@Katalonbar Ale Kane naprawdę nie jest wolny, często widziałem sytuacje, że jak już minął obrońców to nie byli w stanie go dogonić.
0
@Katalonbar Kane to jest bardzo podobny typ piłkarza, ale też raczej nie do wyjęcia.
0
@macio_944 Nie będzie już meczu za tydzień
0
@Rewolucja123 Będę musiał rzucić okiem potem
0
@Rewolucja123 No tak, wcale Correa nie zaczął XDDD
0
@SuperVegeta Jedyna opcja na zakończenie ligi to z wynikami po 19 kolejkach.
1
@Adriano99 U nas na UJK mamy dostawać materiały na maila