4

Nie no weźcie go proszę xD

1

Ta płotka na napadzie to jest jakiś żart xD Szybkości brak, techniki brak, siły brak, inteligencja boiskowa przeciętna - nie ma tu potencjału, kolejny mecz to pokazuje

0

XDDDDDD EA Fc 25 w prawdziwym życiu

0

Mam jakąś czujkę, że wygramy ale po tym jak będziemy gonić wynik. Mam nadzieję, że Kounde będzie dzisiaj nadążać bo że ze strony Balde może być groźnie to wiem. Jeżeli skrzydła Mallorci dostaną dużo luzu to będą olbrzymie ciężary - Muriqi jest bardzo ciężkim rywalem dla środkowych obrońców, im mniej będzie piłek na niego granych tym mniejsze zagrożenie

0

To gol Muriqiego wejdzie jak w masełko na kuponie

5

Nie ma większego mema w świecie piłki niż Tottenham - oni przebijają nawet Napoli i Arsenal xD Wygrać 4-0 z City, żeby u siebie stracić punkty z Fulham - złota zasada to nie stawiać ich meczów i nie ufać im w FPL

2

@Encore Przecież to stary schemat - nowy trener przychodzi, parę dobrych miesięcy Rashforda a potem wraca na swój poziom xD

2

@gaucho104 Chyba niestety polityka doprowadzi do upadku sportu, a myślę że nie tylko sportu. To co się dzieje teraz na świecie nie prowadzi do niczego dobrego i zapewne za 20-30-40-50 lat będzie znowu jeden, duży reset gdzie dużo ludzi straci przez to życie. Ale najwyraźniej taki jest los ludzki, bo schemat powtarza się od zawsze.

0

Z innych meczów: De Ketelaere 2 gole 3 asysty - kosmos

4

San Marino wygrywa swoją grupę w Lidze Narodów! Ale jajca, nikt by tego nie stawiał

1

@J4no W sobotę dostaną spokojnie :)

1

@escarabajo Oczywiście, ostatni mecz już go pogrążył stuprocentowo u Artety

0

@ikar34 Niekoniecznie symulowana, w podobnym okresie miałem podobny uraz stawu skokowego - zerwana torebka, naderwane więzadła i skręcona kostka. Po pół roku przyjąłem blokadę, miesiąc pracowałem nad wzmocnieniem stawu, poszedłem 3 razy pograć i mam spory dyskomfort w achillesie, w stopie - coś jest nie tak. No co prawda ja jestem zwykłym Kowalskim, który po pracy pojdzie do lekarza czy na boisko a nie pilkarzem którego obserwują ciągle i leczą, ale ciało ludzkie to ludzkie ciało.

0

@Faro Słabe? Najbardziej piłkę od paru lat przypomina, j się dobrze bawię

2

@LaKnightYeah2000 O, kolega po fachu :D Ja mam tylko o tyle lepiej, że uczę od 1 do 8 klasy, tak od 5 jest już spokój. Ale w 1-4 bez krzyku i uwag ani rusz, nie ma opcji xD

0

Smith doing Smith’s things, dobrze mu szło ale Littlerowi też więc psycha siadła i tyle xD

1

Odszedł od nas Gundogan Cancelo Felix a przyszedł Olmo - mówię o takich poważnych transferach z i do klubu. W teorii kadrowo na minus, ale to co Flick zrobił z chłopakami jest niesamowite.

8

@LeoMessiiBarcaPepa Już prędzej Gryzak nie pasuje do tego towarzystwa, FDJ pasuje tu idealnie

2

Spędziłem cały wieczór na dogłębnym studiowaniu różnych historii, fragmentów książek o George’u Beście, żeby skwitować to zobaczeniem jego zdjęcia tuż przed śmiercią podpisanego „Don’t die like me”. Niesamowicie przytłaczający widok, który przez najbliższe dni będzie mi towarzyszył, coś okropnego co alkohol może zrobić z człowiekiem. W tym temacie polecam bardzo piosenkę „Książę Życia Umiera” Myslovitz - cudowne połączenie muzyki i tekstu.

44

Vinicius to jest niesamowity przypadek xD Zazwyczaj Brazylijczycy nie utrzymują się na topie zbyt długo bo średnio im się chce trenować czy lubią imprezować (Neymar, R10), inni mają problem z kontuzjami (Nazario), jeszcze inni problemy psychiczne po stracie ojca (Adriano). Ten ma to wszystko, trenuje intensywnie, nie dręczą go kontuzje. Ale jak na przedstawiciela tej nacji przystało, musi mieć jakieś zaburzenia i prowadzi wyimaginowaną walkę z rasizmem zamiast grać xD

0

Miedwiediew zdobywcą US Open 2024, pewniaczek

1

7:0? Aż żałuję, że zapomniałem o godzinie meczu. Maszyna Flicka ruszyła porządnie.

1

Real stracił Niemca będącego mózgiem zespołu
My zyskaliśmy Niemca jako prowadzącego całą maszynę
Ta niemiecka jakość swoje robi, widać efekty. Śmiało możemy już mówić o mistrzu Hiszpanii. VAMOS!

1

Patrząc na męczennika i Mbappe to uświadamiam sobie jak piłkarze stają się coraz bardziej samolubni. Takiego ego to nawet u CRa nie widziałem, teraz w Realu jest takich dwóch. Nie zdziwię się jak na dłuższą metę Atleti będzie cięższym rywalem w walce o mistrzostwo.

0

Hahahah karny, ale te pokraki nawet z tap-ina nie potrafią strzelić xD

1

Im mocniejszy Real na papierze tym większe szanse na mistrza mamy

0

Tylko Legia mnie rozczarowała - wstyd nie wygrać z pastuchami co w 10 grają. Brawo dla Wisły i Las Palmas

1

Olmo w 50 minut zrobił lepsze wrażenie niż Mbappe w około 200

2

Ja nie mogę powinno być 0:3 xD

1

@A4ron Wystarczy skromne zwycięstwo, 0,25 punktow do rankingu zawsze na propsie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?