Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@John_Doe Ja się jaram szczególnie, że ostatnio byłem wręcz przebodźcowany nadmiarem obowiązków. Euro to Euro zawsze wzbudza emocje i choć nie oglądam już po 20 meczów na weekend podczas sezonu to taka impreza to nadal święto.
1
@TR3YWAY Ujdzie, coś po środku. Za niedużą cenę dobre uzupełnienie, ale oblicza gry nam nie odmieni.
0
@Sysia11 Nie będę wróżył z fusów jak to będzie wyglądać ale mogę powiedzieć jedno: Vinicius nie jest gorszym piłkarzem (na ten moment, bo Kylian już parę lat trzyma wysoki poziom) od Mbappe. I mam wrażenie, że sufit Mbappe jest już znany, Viniego jeszcze nie
0
@Szreko Vinicius, można go nie znosić ale piłkarsko gość jest fenomenem.
1
@Jakchcesz Neymara było tam tyle co nic i dodatkowo były kwasy. W PSG był brak dyscypliny, samowolka i inne formacje były co najwyżej dobre.
@MesQueUnClub_87 Z tym akurat się zgodzę, może być tak że się nie dotrą na boisku, choć Vini sprawia wrażenie kogoś bardzo oddanego barwom i wydaje się stawiać dobro drużyny ponad swoje ego
1
Przeraża mnie wizja Mbappe w Realu. Dwóch najlepszych atakujących świata w jednej drużynie, gdzie Vinicius nie jest graczem samolubnym i lubi wystawiać setki kolegom to coś co może być ciężko zatrzymać. Jednego takiego kozaka się podwoi/potroi i można go odciąć, ale przy dwóch jest to niemożliwe.
1
@GABVI36 W 2008 Carabao Cup (wtedy inaczej to się nazywało)
5
Jakby Ronaldo przeszedł do Bayeru to w Bundeslidze wystąpi błąd w matrixie. Kane w Bayernie, CR w Bayerze, Borussia to Borussia. Wychodzi na to, że mistrzostwo dla Lipska xD
3
@Mario96w Przecież Fury zje Usyka i to na spokojnie
0
Ale co Totki robią przy kontrach to jest dla mnie niezrozumiałe. Lepsza decyzyjność i mogli przynajmniej 2 razy ukąsić to City…
1
Jak Bayern dzisiaj wygra to albo Kane albo Reus wygra pierwsze duże trofeum… Oby o 23 nie trzeba było pisać „I wszystko by się udało gdyby nie ten wścibski Real…”
0
Hahahahah, Borussia ma takiego farta że czuję się jakbym oglądał Real ZZ
3
Klarowne czerwo nie ma innej opcji
0
Jestem w tym meczu zdecydowanie za Borussią, chociaż jako olbrzymi fan piłki nożnej nie powiem, że nie miałbym satysfakcji jakby PSG ich ukłuło. Nie cierpię takich zmian jakie zrobił Terzic, że od 60 minuty bardzo jasno pokazuje, że nie chce już grać w piłkę tylko się bronić.
2
Jak nasz ogrodnik ma zostać to może ta porażka to celowy plan. Liga Mistrzów jest, a w SPH unikniemy kolejnego łomotu od Realu :D (Chociaż wiem, że tak nie jest i chce mi się płakać oglądając taki mecz z Gironą)
1
Szczerze to ten wczorajszy mecz mnie bardziej grzeje niż ten wtorkowy. Borussia to jedyny zespół z tej 4, do którego czuję sympatię, zaś PSG najbardziej nie znoszę (tak, w starciu z nimi kibicowałbym nawet Realowi). Niech Borussia bierze całą LM, a jak nie to chociaż nie to PSG xD
1
Tutaj raczej wyrwiemy 3 punkty, powinno być dobrze - ale obawiam się meczu z Gironą i tego, że nie awansujemy do SPH. Mam nadzieję, że wygramy i będzie spokojne wicemistrzostwo, ale nie napawają optymizmem te błędy indywidualne.
27
Jak widzę jak niektórzy tu sprzedają Araujo to tylko czekam aż takie ananasy wpadną też na pomysł, żeby po słabszym meczu sprzedać Cubarsiego xD No chyba, że już sprokurowany karny z Realem to wystarczający argument…
0
Może jestem trochę pesymistą i nie do końca wierzę w zespół, ale patrząc na to jak ten wczorajszy mecz wyglądał to uważam, że nawet jeśli gol Yamala faktycznie był i byłby uznany to i tak byśmy przegrali. Jak tylko zdobywaliśmy bramki to Real wrzucał wyższy bieg i zaraz dostawaliśmy powrotnego gonga. Ten zespół ma potencjał, jednak potrzeba tu trenera który zamiast przynosić wstyd na konferencjach, będzie miał pomysł na grę.
1
Jak dla mnie to są karne nie tylko o awans do półfinału, ale o ostatnią LM w tym formacie. Nie widzę jednych ani drugich przegrywających z kimś.
9
16-0 w rożnych, co za dominacja
4
To jest niesamowite, że z taką grą oni mają dogrywkę z City o półfinał LM. W drugiej połowie wyszli może z 10 razy na połowę City, najbardziej fartowna drużyna na świecie
2
@JohnnySilverhand Z tej trójki co wymieniłeś tylko z jednym gościem jest problem. MATS był w zeszłym sezonie najlepszym bramkarzem na świecie i też było widać w tym jak nasza gra defensywna się posypała bez niego. Że po takim meczu Araujo nie wyszedł? Mógł wyjść, ale cokolwiek by nie powiedział to dałby pożywkę, w pełni rozumiem ciszę na ten moment.
5
Araujo zwalił, trzeba to wprost powiedzieć - ale to jest gość, który zostawia serducho na boisku, jest przywódcą i jeden mecz nic nie zmienia. Ale za to po takim dwumeczu nie mam już najmniejszych wątpliwości, że FDJ za odpowiednie pieniądze to sprzedać i podziękować. Tutaj nie ma nad czym się zastanawiać, on nawet nie to że jest słaby, ale jest tak niesamowicie nijaki i apatyczny na boisku, że aż mnie skręca.
3
@Zoker Ale, że Lucho jako nasz człowiek tak nam źle życzy?
0
City poprawcie proszę dzisiaj trochę humor. Oczywiście to łyżka miodu w beczce dziegciu, ale niech chociaż Pep wygra tę LM.
24
Jestem zły, a nawet wkurwiony (przepraszam, nerwy) po takim meczu. Tak fajnie zagraliśmy w Paryżu, tutaj też już było 1:0, jeden głupi błąd i trzeba najpewniej kolejny rok czekać na półfinał LM. Taka porażka frustruje jeszcze bardziej niż bycie zdominowanym piłkarsko, bo czuje człowiek, że było blisko…
17
Wirtz to jest typ talentu, który wręcz trzeba brać do siebie. Tak decydującego gracza w Bundeslidze nie było od czasów KDB w Wolfsburgu. To nie jest kot w worku, bo Bundesliga, to jest piłkarz który będzie rywalizował o ZP w najbliższych latach.
1
Brawo City, ciężko mi sobie wyobrazić żeby przy takim wyniku mieli odpaść na Etihad
0
Haaland nie wyjdzie z kieszeni Rudigera, nie ma opcji
Tu cos trzeba zmienić Pep