Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Lipsk-Real, akcja za akcję i w każdą stronę może pójść ten mecz
0
Ale byśmy dostali lanie od tego Lipska xD
0
Ten mecz wygramy i to nie jedną bramką, ale raczej nie będziemy stanowić zagrożenia dla Realu w walce o mistrzostwo.
1
Ktoś ostatnio pytał czy chcielibyśmy Viniego w Barcy. Jako naszego zawodnika na pewno patrzylibyśmy na niego inaczej, pewnie ktoś by w końcu dotarł do jego głowy. Ale no jak nie chcieć zawodnika tak kapitalnego piłkarsko? Nie mamy indywidualnie lepszego piłkarza, nie wiem czy dzisiaj piękniejszy był ten gol czy ta asysta do Bellinghama.
0
Jak Nole wygra tego seta to wygra cały mecz, jego mecze to jest ten sam przypadek co mecze Realu xD
0
O nie, nie brodacz - ja wiem jak to się skończy xD
6
No i za taki występ na AO należą się brawa. Ćwierćfinał i odpadnięcie po 5 setowym boju z Medvedevem to coś co može pozytywnie nakręcić na pozostałe szlemy w tym roku.
0
@Peciak Zdecydowanie 3, czasem robię sztukę dla sztuki, ale jeżdżę na mecze i gierki po to, żeby dryblować - najwięcej frajdy mi to daje
2
Geniusz taktyczny Xaviego - uśpił czujność rywala, poczuli się za pewnie i ich wypunktowaliśmy. Wodzu, prowadź.
0
@Mezocyklon87 City, Real, Bayern?
Czy chodzi o nasze kobietki, bo to akurat jest niemal pewne
8
To w dwumeczu mamy 5-4, dawać nam ten superpuchar. I co Vinicius, warto było prowokować?
0
Guimaraes? Z pomocą na papierze nie mamy żadnego problemu, raczej nie jest lepszy od nikogo z trójki FDJ Pedri Gundogan. Ale no trener jest do wywalenia i ewentualnie ktoś do przodu, chociaż i tam potencjał jest dużo większy niż to co na boisku widać.
3
Yamal? no i fajnie
Jest finał, jest El Clasico i gol młodziana - największe plusy
1
Jeżeli tutaj jeszcze będzie nerwowo (stracony gol) z tak beznadziejną Osasuną to mi braknie już określeń na to co oni grają
3
Lewandowski weź już zejdź i nie wracaj na boisko, co za drewniak to się patrzeć nie da
1
Myślałem w 2 secie, że taka gra Crossa spowoduje, że Littler będzie wymiękał, a tu wręcz przeciwnie. Niesamowity jest tu poziom.
0
@MesQueUnClub96 MvG leci z Humphriesem w półfinale
1
Dobey bierze w tym roku Mistrzostwa Świata. Trzymam kciuki za Littlera w meczu z Dolanem, bo mogą wykręcić niezapomniany półfinał, ale przeczucie mi mówi że Brendan może zaskoczyć i po prostu wypunktować młodego taką grą jak dotychczas (średnia koło 95 z bardzo dobrymi doublami). Wieczorem wygrana Chisnalla będzie sensacją, bo nie gra nic wielkiego a Humphries się rozkręca. Porażka MvG z Williamsem? Niemożliwe, tam przeczuwam szybkie 5:0.
9
@TR3YWAY Podkusili, żeby jednak postrzelać a miałem nie
3
@Herato Czy to nasz supertalent Deulofeu?
14
> Graj w 11 na 10
> Real totalnie bezbarwny, jakby wymęczony weekendowym spotkaniem
> Skup się na grze defensywnej zamiast spróbować ich dojechać
> Zesraj się metr przed kiblem
Większość klubów La Ligi to żart jakiś
3
Zastanawiam się po co ja ten mecz oglądałem. Znaczy jak Real straci punkty to zajebiście, ale no po tym meczu to zacznę nawet Xaviball bardziej doceniać xD
1
@barcelonaLM Masakra, niemiłosiernie szkoda mi Petera. Cały rok był średni, ale ten mecz to totalna porażka w jego wykonaniu.
0
Mistrzostwa Świata jeszcze przed świętami bez Petera Wrighta? Duża strata by była dla widowiska i dziwne doświadczenie (zupełnie jak oglądanie Barcy w ostatnich miesiącach)
1
@MesQueUnClub96 Trafi na rywala z dużym nazwiskiem i jeżeli tamten zagra na swoim poziomie to młody odpadnie. Małe szanse, żeby go trema nie zjadła.
4
@arsenallondyn0 Garrincha i jakiś jego fan
1
Oriol Krycha w Barcelonie… nie no uszczypnijcie mnie bo to się nie dzieje naprawdę xD
0
Lubię van Veena, ale niech Leung zostanie wynagrodzony za swoją grę. Niebywale go będzie szkoda jeżeli odpadnie, nawet bardziej niż Ilagana.
1
@Rewolucja123 hmm? czemu miałbym się wypowiadać na temat Realu?
@fart no nie wygląda to optymistycznie, ale w tej drużynie jest potencjał i liczę chociaż na ćwierćfinał
0
Na ten moment wydaje mi się, że najgorszym losowaniem dla nas byłby Inter/ Lipsk. PSG to jest gigant na glinianych nogach, są w podobnej sytuacji do nas, a Napoli jest po prostu cienkie. Oczywiście patrząc na naszą grę to nie bylibyśmy na wygranej pozycji nawet w starciu z PSV czy Kopenhagą, ale dla mnie Lipsk i Inter to gorsze opcje niż Napoli i PSG. Włosi zorganizowani, mający mocny skład na papierze, a Niemcy bardzo wybiegani i grający świetnym wysokim pressingiem.