Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Francuzi chyba za dużo w EA FC grają i próbują przekładać aerial metę na prawdziwe boisko - nic innego niż wrzuta nie grają xD
2
Yamal Nico ale by to chodziło - proszę niech nikt tam na górze nie myśli dwa razy nad transferem Nico
0
O kurna Yamalek coś Ty zrobił
1
Wiedziałem, mówiłem że Navas to będzie duży problem dla Hiszpanów
3
Pedro Porro, czy nawet Vazquez dzisiaj i byłby porządny PO. Dziadek Jesus Navas który już nawet w Sevilli nie był pierwszoplanowym graczem to wielka niewiadoma na taki mecz i mam nadzieję, że de la Fuente tym jednym wyborem nie zaprzepaści swojej pracy, bo Hiszpania wygląda najlepiej na turnieju, ale no właśnie…
0
@sen 4:2 Hiszpania, myślę że poczujemy w końcu magię
3
Guler to będzie fenomenalny piłkarz, ale on ma ułożoną stopę
0
Sane to ma boiskowe IQ tak nieprawdopodobnie niskie xD
2
Co sędzia teraz odwalił znowu? Wywala Czechów swoimi decyzjami z turnieju
0
Ale mu za***** karny jak nic
0
@emeu Pomyliłem sobie mecz z Węgrami, ale odpowiedź się zgadza :D
0
@emeu Ronaldo x2, Nani
0
Jeżeli Francuzi lub Anglicy wygrają to Euro to będzie to szok dla mnie - aż wstyd tak grać mając taki potencjał
0
@Kamiloza91 Jak Brazylia zajdzie daleko a Vinicius zagra dobrze to nie wiem co by Mbappe musiał w fazie pucharowej zrobić żeby wygrać
1
Nasza reprezentacja jest wyjątkowa! 24 drużyny, a tylko my straciliśmy matematyczne szanse na fazę pucharową :D
0
@KrychaFCB 19 letni chłopak który w 1 meczu na Euro strzelił 1 gola i zagrał od pierwszej minuty. Teraz rywal taki, że przyda się więcej doświadczenia
0
Włochy cienkie, ale Calafiori świetny obrońca
0
Ta Belgia w sumie nawet na papierze ogromnego wrażenia nie robi. KDB jest fenomenalny, ale tak to czy jest tu jakaś duża gwiazda? Onana i Doku jedni z najlepiej prosperujących młodych piłkarzy, ale wciąż nie jest to ścisły top. Lukaku i Trossard to przerost formy nad treścią. A obrona to już w ogóle nie na miarę topowej reprezentacji.
0
Nie mój problem, ale ci Ukraińcy wiedzą że to sport drużynowy? Banda samolubów i każdy gra pod siebie xD
1
@sen Zawsze tak wygląda ostatnia kolejka w grupie
2
@Lukikiki Siedzi koło mnie i załatwia jakieś papiery, a na ciekawsze mecze zerknie ze mną - nie ma powodu do narzekania :D
2
@bartekvisca A ja się nie zgodzę, bo wcale nie wyglądaliśmy na dużo gorszy zespół jak to zwykle bywa. Mogliśmy ten mecz wygrać i nikt by nie robił z tego sensacji stulecia, bo dzisiaj zagraliśmy świetny mecz.
1
@Encore Jak Vinicius wygra CA to pozamiatane, bez szans reszta
3
Zaczęli grać po golu na 1:1, nie można było przy 1:0?
1
Jeżeli zagramy tak jak na to wskazuje skład to jest to ostatnia rzecz której bym się spodziewał po Probierzu. Aż się trochę nakręciłem na dobre widowisko.
0
Ale partidazo Fabiana, to jest mecz na miarę tego wielkiego talentu jaki w nim widziano
1
@kanver_ Odnosił się kolega do typów ekspertów, gdzie jako odkrycie wymieniali ww piłkarzy
5
Myślałem, że Szkoci są słabi. Ale byli słabi na tle mocnych Niemców, tutaj Szwajcaria wygląda średnio, a Węgry… Beznadzieja xD
7
Bramki piękne, ale jeszcze piękniejsze są chyba całe akcje prowadzące do gola. Coś pięknego co Niemcy dzisiaj zagrali.
0
Chyba cały Ilkay, oby