0

Francuzi chyba za dużo w EA FC grają i próbują przekładać aerial metę na prawdziwe boisko - nic innego niż wrzuta nie grają xD

2

Yamal Nico ale by to chodziło - proszę niech nikt tam na górze nie myśli dwa razy nad transferem Nico

0

O kurna Yamalek coś Ty zrobił

1

Wiedziałem, mówiłem że Navas to będzie duży problem dla Hiszpanów

3

Pedro Porro, czy nawet Vazquez dzisiaj i byłby porządny PO. Dziadek Jesus Navas który już nawet w Sevilli nie był pierwszoplanowym graczem to wielka niewiadoma na taki mecz i mam nadzieję, że de la Fuente tym jednym wyborem nie zaprzepaści swojej pracy, bo Hiszpania wygląda najlepiej na turnieju, ale no właśnie…

0

@sen 4:2 Hiszpania, myślę że poczujemy w końcu magię

3

Guler to będzie fenomenalny piłkarz, ale on ma ułożoną stopę

0

Sane to ma boiskowe IQ tak nieprawdopodobnie niskie xD

2

Co sędzia teraz odwalił znowu? Wywala Czechów swoimi decyzjami z turnieju

0

Ale mu za***** karny jak nic

0

@emeu Pomyliłem sobie mecz z Węgrami, ale odpowiedź się zgadza :D

0

@emeu Ronaldo x2, Nani

0

Jeżeli Francuzi lub Anglicy wygrają to Euro to będzie to szok dla mnie - aż wstyd tak grać mając taki potencjał

0

@Kamiloza91 Jak Brazylia zajdzie daleko a Vinicius zagra dobrze to nie wiem co by Mbappe musiał w fazie pucharowej zrobić żeby wygrać

1

Nasza reprezentacja jest wyjątkowa! 24 drużyny, a tylko my straciliśmy matematyczne szanse na fazę pucharową :D

0

@KrychaFCB 19 letni chłopak który w 1 meczu na Euro strzelił 1 gola i zagrał od pierwszej minuty. Teraz rywal taki, że przyda się więcej doświadczenia

0

Włochy cienkie, ale Calafiori świetny obrońca

0

Ta Belgia w sumie nawet na papierze ogromnego wrażenia nie robi. KDB jest fenomenalny, ale tak to czy jest tu jakaś duża gwiazda? Onana i Doku jedni z najlepiej prosperujących młodych piłkarzy, ale wciąż nie jest to ścisły top. Lukaku i Trossard to przerost formy nad treścią. A obrona to już w ogóle nie na miarę topowej reprezentacji.

0

Nie mój problem, ale ci Ukraińcy wiedzą że to sport drużynowy? Banda samolubów i każdy gra pod siebie xD

1

@sen Zawsze tak wygląda ostatnia kolejka w grupie

2

@Lukikiki Siedzi koło mnie i załatwia jakieś papiery, a na ciekawsze mecze zerknie ze mną - nie ma powodu do narzekania :D

2

@bartekvisca A ja się nie zgodzę, bo wcale nie wyglądaliśmy na dużo gorszy zespół jak to zwykle bywa. Mogliśmy ten mecz wygrać i nikt by nie robił z tego sensacji stulecia, bo dzisiaj zagraliśmy świetny mecz.

1

@Encore Jak Vinicius wygra CA to pozamiatane, bez szans reszta

3

Zaczęli grać po golu na 1:1, nie można było przy 1:0?

1

Jeżeli zagramy tak jak na to wskazuje skład to jest to ostatnia rzecz której bym się spodziewał po Probierzu. Aż się trochę nakręciłem na dobre widowisko.

0

Ale partidazo Fabiana, to jest mecz na miarę tego wielkiego talentu jaki w nim widziano

1

@kanver_ Odnosił się kolega do typów ekspertów, gdzie jako odkrycie wymieniali ww piłkarzy

5

Myślałem, że Szkoci są słabi. Ale byli słabi na tle mocnych Niemców, tutaj Szwajcaria wygląda średnio, a Węgry… Beznadzieja xD

7

Bramki piękne, ale jeszcze piękniejsze są chyba całe akcje prowadzące do gola. Coś pięknego co Niemcy dzisiaj zagrali.

0

Chyba cały Ilkay, oby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?