Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pnog37 Nie ogarniam do końca jak to ma wyglądać, ale byle nie AV z czwartego koszyka xD
1
@daniel32778 Ronaldo? Żartem jest ocena Neymara, CR chociaż w tej Arabii miał jakiekolwiek liczby
2
@Faro Valverde i Camavinga by grali w pierwszym składzie każdego klubu, poza City. Tchouameni też może w 3 klubach by nie grał.
3
Powodzeni Gundo w City, trypletu życzę. A sobie i nam wszystkim życzę żeby nasz kolejny prezydent był chociaż w połowie tak kompetentny jak Florek. Tylko tyle i aż tyle, mamy piękny klub, najlepszych wychowanków na świecie, potrzebujemy tylko porządnego prezydenta.
4
Widzę, że gruby postanowił rzucić rękawice Bartomeu i nie chce łatwo odpuścić bycia najgorszym pasożytem dla klubu - no no, nie sądziłem że to możliwe
0
Greenwood 2 gole w debiucie w Marsylii a trwa dopiero 1 połowa. Zwalił sobie PR bardzo mocno, ale jeśli tak będzie grał i nie odwali już nic to może wrócić na salony do wielkiego grania.
2
@Pawel13sz Mimo wszystko obrzydzenie człowieka łapie:
- Sprowadzają Victora Roque za 40 mln w dobie kryzysu żeby go wypychać z klubu
- De Jong jest jaki jest, ale te próby wywierania na nim presji też byly obrzydliwe
- Całe zamieszanie z Xavim, proszenie żeby został po czym wywalenie go
- No i takie potraktowanie kogoś kto z maszyny Pepa przyszedł do nas za mniejsze pieniądze
Brak mi słów na to wszystko
4
Jeżeli z Gundoganem to prawda, to chyba odpuszczę oglądanie i przejmowanie się Barceloną dopóki grubas będzie u koryta. Coś obrzydliwego co się dzieje z klubem.
1
W sumie to źle źe obronił, tak to chociaż byłyby punkty, tak to pewnie bez punktów i awansu xDD
0
@Culer9002 Jezu ale fail xD Żałuję, że teraz to zobaczyłem bo zbłaźniłem się konkretnie
0
@Culer9002 Można już uzupełnić o złoto Jamajki
0
Chyba nigdy nie widziałem tak drewnianego Imaza. W normalnej formie miałby tu gola minimum.
0
Ożesz kurna, zwątpiłem i chyba życie skrócone parę miesięcy. Brawo Panowie, co za mecz. NIE-SA-MO-WITE
0
Nie mamy lepszego rozgrywającego niż Łomacz? Zawsze go widzę na dużych turniejach jako rezerwowego, a jakość w porównaniu do Janusza spada niesamowicie
1
Fornal nasz najlepszy zawodnik, oddaje chłop całe serducho na boisku
0
Za te sabotaże personalne Grbić powinien wylecieć po IO
2
Jak Zator wyjdzie na 4 seta to można wyłączyć
0
Set raczej na straty, oby się w czwartym obudzili
1
Huber - w zimę austriacki skoczek, przez resztę roku polski siatkarz
0
@mmaciass Szeremeta nie zrobi złota, trzeba trzymać kciuki za nią dzisiaj, ale faceta w finale nie pokona
3
@blakkudium Sorloth to raczej gość pasujący do starego stylu gry Atleti, ale na pewno ciekawa opcja do zmiany taktyki, czy jako rezerwowy przy zlym wyniku
4
Le Normand, Callagher, Alvarez a pozbycie się Savicia, Saula, Moraty - mam wrażenie, że Cholo może chcieć grać w nieco inny sposób niż dotychczas. Zamiana typowych drwali na piłkarzy świetnie czujących się z piłką, do tego Griezmann i Lino, którym też piłka przy nodze nie przeszkadza
0
Panowie rewanż za panie i będzie przynajmniej srebro - kobietki i tak by chyba medalu nie ugrały
1
@Pawlusek Chiesa to skrzydłowy więc pasowałby do nas na lewe skrzydło. Ale z minusów to jego kontuzje i mała odpowiedzialność taktyczna - nie wiem czy by się sprawdził
1
@PatrykBarca Z ławki? Griezmann i Alvarez mogą grać razem i stworzyć najlepszy duet w Hiszpanii
1
@HERORICH2 Same naprawdę porządne transfery, Atletico może naprawdę się liczyć w walce o mistrzostwo
3
Po 3 secie człowiek wiedzioł
1
Katzberg chyba złoto pierwszym rzutem sobie zapewnił
2
@Yamal_Williams Wystarczy do Rapidu wysłać Tsitsipasa i dadzą radę
0
O kurna Chokeros to zrobił - przewalił jeszcze z 5:2 xDD