3

@macio_944 O co chodzi? KMŚ mają być co 4 lata więc zamiast tego to będzie co roku

2

@ViscaelBarca2007 Takie cyrki za Laporty? Stare, znałem

3

Co Wy o jakimś Mistrzostwie Świata Argentyny gadacie? Jakby byli aktualnymi mistrzami to rozumiem, ale oni nawet rok tego nie utrzymali bo przegrali w listopadzie 2023 z Urugwajem i to Urusy zostały mistrzami…

0

Obawiam się o Yamala - wiadomo, ja nie mam profesjonalistów ciągle wokół siebie i takich sprzętów do wykorzystania, ale sam po sobie wiem jak uciążliwy jest uraz stawu skokowego. Też słyszałem, że góra 2 miesiące i wróci do normalności - mija 9 miesiąc i dalej po wysiłku mnie boli i nie mam pełni stabilności w stopie. Trzymam kciuki za chłopaka, żeby wrócił bo to absolutnie wyjątkowy talent dla którego się ogląda mecze (nawet nie będąc kibicem Barcy).

2

1/19 na doublach xD No jeżeli Huybrechts świeżo po meczu marudził, że przeciwko niemu grają mecz życia to nie wiem co on dzisiaj przeżywa. Wczoraj Barry grał jak z nut, a dzisiaj chyba przysłowiowo obsrał zbroję.

1

@Astad No ja na przykład zastanawiam się co masz na myśli. Bo dla mnie to nie przykład Giroud, który jako najlepszy strzelec Francji w historii jest piłkarzem co najwyżej dobrym tylko Karima można spokojnie podpiąć pod top 10 napastników w XXI wieku. Henry, Suarez i Lewandowski lepsi, ale już Ibra, Eto’o, czy Shevchenko to podobny poziom piłkarski.

0

@MesQueUnClub96 Śledzisz darta na
bieżąco? Tak bez ofensywy pytam, ale dziwię się że postrzegasz to jako niespodziankę. Wattimena jest w takim gazie, że nie tylko nie dziwi mnie zwycięstwo, ale także to że wygrał 3-0.

0

Szkoda, że City ostatni mecz gra z Brugge u siebie. Nie wyobrażam sobie straty punktów w takim meczu, a 3 punkty spokojnie im dadzą awans. Za to PSG jak nie wygra z City to będą w Niemczech grali o życie, a Stuttgart gra fajną piłkę.

0

@Who_you_mam Ciężko żeby nie dograł jak to się stało w ostatniej akcji meczu byku :D

12

Polski internet jest żałosny. Wszędzie widzę informację, że Peña zawalił drugą bramkę i jak karygodnie się zachował. No jak lubię Wojtka i chciałbym żeby bronił to takie coś to zwykłe chamstwo, bo drugiego gola to zawalił w 100% Cubarsi, a Peña wczoraj parę piłek obronił.

0

Mamy to! Wygraliśmy w pojedynku na bycie mniejszymi przegrywami, co to był za cyrkowy mecz xDD

1

Płotka z dubletem, ale co któryś piłkarz BvB napędził akcje to jego ;D

1

Frenkie parodysta xD

0

Nie Peña tylko głównie to 2 gol na konto Cubarsiego

1

Płotka z golem!!

0

Rzadko oglądam ligę niemiecką i myślałem, że ten Guirassy to porządny napastnik a to takie drewno że szok xD

1

Przy Ancelottim żaden nasz młodzian: ani Gavi ani Yamal ani Cubarsi ani Balde ani Casado nie byłby tu gdzie jest. Świat by w ogóle o nich nie słyszał.

0

Ale bym obejrzał takiego Durana u nas - za rok/ dwa za Lewego jak znalazł

0

Ancelotti to niesamowity beton, posadzenie Asencio i granie Viniciusem który po paru kontaktach z piłką widać że nie jest sobą to jest cyrk. Większy niż to co Flick robi ze Szczęsnym

16

Genialnie się ogląda Lookmana - bardzo efektowny i przy okazji efektywny piłkarz

0

Niestety, ale kluczowi piłkarze Realu wyglądają dużo lepiej z meczu na mecz. Przede wszystkim Jude wrócił na swój poziom i zaczynają wyglądać coraz lepiej jako całość. Trzymam kciuki, żebyśmy my grali cały sezon jak na początku to może być najciekawsza walka o mistrza od lat.

0

Ja to się nie zdziwię jak on skończy jako rezerwowy xD Ja nie myślałem że możliwy jest tu drugi Hazard, a on wychodzi na jeszcze większego flopa xD

0

Nie no tak szczerze to ten Real jest tak mierny, że mimo wszystko nie widzę tego żebyśmy przegrali majstra
Super timing, ale zdanie podtrzymuję xD

0

Rzadki ten Real xD Męczennik jest jaki jest, ale w tym sezonie to jest przynajnniej 50% ich siły ofensywnej

2

@PW27 Ale umiejętności to dwie jak nie trzy półki niżej

0

To jakiś żart że w ogóle nad tym myślą? xD

1

Nawet Frenkie z golem xD

2

Brawo Rapha i brawo Yamal, super że chyba zgarniamy 3 punkty ale i tak mnie martwi ten mecz. Nie oglądam Mallorci co tydzień, ale dzisiaj wyglądają jak drużyna która okupuje miejsce gdzieś tam w strefie spadkowej. Dobrze dla nas, w końcu udało się przełamać.

0

Jak Mallorca wyjdzie bardziej skupiona na drugą połowę i nie wygramy to tylko pogratulować Hansiemu tego cudownego pomysłu na wystawienie szprotki na napad

0

@abram3k Otóż nie, daleko do ofsajdu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?