Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 O co chodzi? KMŚ mają być co 4 lata więc zamiast tego to będzie co roku
2
@ViscaelBarca2007 Takie cyrki za Laporty? Stare, znałem
3
Co Wy o jakimś Mistrzostwie Świata Argentyny gadacie? Jakby byli aktualnymi mistrzami to rozumiem, ale oni nawet rok tego nie utrzymali bo przegrali w listopadzie 2023 z Urugwajem i to Urusy zostały mistrzami…
0
Obawiam się o Yamala - wiadomo, ja nie mam profesjonalistów ciągle wokół siebie i takich sprzętów do wykorzystania, ale sam po sobie wiem jak uciążliwy jest uraz stawu skokowego. Też słyszałem, że góra 2 miesiące i wróci do normalności - mija 9 miesiąc i dalej po wysiłku mnie boli i nie mam pełni stabilności w stopie. Trzymam kciuki za chłopaka, żeby wrócił bo to absolutnie wyjątkowy talent dla którego się ogląda mecze (nawet nie będąc kibicem Barcy).
2
1/19 na doublach xD No jeżeli Huybrechts świeżo po meczu marudził, że przeciwko niemu grają mecz życia to nie wiem co on dzisiaj przeżywa. Wczoraj Barry grał jak z nut, a dzisiaj chyba przysłowiowo obsrał zbroję.
1
@Astad No ja na przykład zastanawiam się co masz na myśli. Bo dla mnie to nie przykład Giroud, który jako najlepszy strzelec Francji w historii jest piłkarzem co najwyżej dobrym tylko Karima można spokojnie podpiąć pod top 10 napastników w XXI wieku. Henry, Suarez i Lewandowski lepsi, ale już Ibra, Eto’o, czy Shevchenko to podobny poziom piłkarski.
0
@MesQueUnClub96 Śledzisz darta na
bieżąco? Tak bez ofensywy pytam, ale dziwię się że postrzegasz to jako niespodziankę. Wattimena jest w takim gazie, że nie tylko nie dziwi mnie zwycięstwo, ale także to że wygrał 3-0.
0
Szkoda, że City ostatni mecz gra z Brugge u siebie. Nie wyobrażam sobie straty punktów w takim meczu, a 3 punkty spokojnie im dadzą awans. Za to PSG jak nie wygra z City to będą w Niemczech grali o życie, a Stuttgart gra fajną piłkę.
0
@Who_you_mam Ciężko żeby nie dograł jak to się stało w ostatniej akcji meczu byku :D
12
Polski internet jest żałosny. Wszędzie widzę informację, że Peña zawalił drugą bramkę i jak karygodnie się zachował. No jak lubię Wojtka i chciałbym żeby bronił to takie coś to zwykłe chamstwo, bo drugiego gola to zawalił w 100% Cubarsi, a Peña wczoraj parę piłek obronił.
0
Mamy to! Wygraliśmy w pojedynku na bycie mniejszymi przegrywami, co to był za cyrkowy mecz xDD
1
Płotka z dubletem, ale co któryś piłkarz BvB napędził akcje to jego ;D
1
Frenkie parodysta xD
0
Nie Peña tylko głównie to 2 gol na konto Cubarsiego
1
Płotka z golem!!
0
Rzadko oglądam ligę niemiecką i myślałem, że ten Guirassy to porządny napastnik a to takie drewno że szok xD
1
Przy Ancelottim żaden nasz młodzian: ani Gavi ani Yamal ani Cubarsi ani Balde ani Casado nie byłby tu gdzie jest. Świat by w ogóle o nich nie słyszał.
0
Ale bym obejrzał takiego Durana u nas - za rok/ dwa za Lewego jak znalazł
0
Ancelotti to niesamowity beton, posadzenie Asencio i granie Viniciusem który po paru kontaktach z piłką widać że nie jest sobą to jest cyrk. Większy niż to co Flick robi ze Szczęsnym
16
Genialnie się ogląda Lookmana - bardzo efektowny i przy okazji efektywny piłkarz
0
Niestety, ale kluczowi piłkarze Realu wyglądają dużo lepiej z meczu na mecz. Przede wszystkim Jude wrócił na swój poziom i zaczynają wyglądać coraz lepiej jako całość. Trzymam kciuki, żebyśmy my grali cały sezon jak na początku to może być najciekawsza walka o mistrza od lat.
0
Ja to się nie zdziwię jak on skończy jako rezerwowy xD Ja nie myślałem że możliwy jest tu drugi Hazard, a on wychodzi na jeszcze większego flopa xD
0
Nie no tak szczerze to ten Real jest tak mierny, że mimo wszystko nie widzę tego żebyśmy przegrali majstra
Super timing, ale zdanie podtrzymuję xD
0
Rzadki ten Real xD Męczennik jest jaki jest, ale w tym sezonie to jest przynajnniej 50% ich siły ofensywnej
2
@PW27 Ale umiejętności to dwie jak nie trzy półki niżej
0
To jakiś żart że w ogóle nad tym myślą? xD
1
Nawet Frenkie z golem xD
2
Brawo Rapha i brawo Yamal, super że chyba zgarniamy 3 punkty ale i tak mnie martwi ten mecz. Nie oglądam Mallorci co tydzień, ale dzisiaj wyglądają jak drużyna która okupuje miejsce gdzieś tam w strefie spadkowej. Dobrze dla nas, w końcu udało się przełamać.
0
Jak Mallorca wyjdzie bardziej skupiona na drugą połowę i nie wygramy to tylko pogratulować Hansiemu tego cudownego pomysłu na wystawienie szprotki na napad
0
@abram3k Otóż nie, daleko do ofsajdu