1

To City to wygląda jak żart, tutaj Korona Kielce by pokazała więcej

2

Asencio Cubarsi to będzie przerażająco mocny środek obrony w reprezentacji

0

Kto z kim przystaje takim się staje - sory Paulinka, ale choke konkretny

1

Jedna niespodzianka już się odbyła
Jedna jest gotowa w 90%
Jedna (ta największa) jest bardzo możliwa
No i mimo wszystko awans Monaco w Portugalii też byłby małą niespodzianką (szybko się zestarzało xD)

6

Milan historia prawdziwa:
- Miej 1/8 LM na wyciągnięcie ręki, przegraj w ostatnim meczu przez czerwoną kartkę z Dinamem które nie weszło nawet do 1/16
- Grasz w 1/16, przegrywasz pierwszy mecz, odrabiasz w 1. minucie straty i odpadasz znowu przez czerwoną kartkę

0

@brzucho Nie rzuca się bardzo w oczy - ale na pozycji DP to dość dobrze świadczy:)

0

Jakby na PS w Feyenoordzie grał piłkarz na poziomie Paixao to już byłby mecz rozstrzygnięty. Ten Hadj Moussa bardzo niechlujny, niedokładny i wolno myślący.

0

Theo, Felix, Leao - trzech piłkarzy niby bardzo dobrych piłkarsko, ale każdy ma jakiś olbrzymi minus przy sobie. Albo jest głupkiem, albo mu się nie chce harować na boisku - trzy takie primadonny to wartość ujemna

0

Ten Hadj Moussa czy jakkolwiek się to pisze to niesamowity jeździec bez głowy

0

O, Real stracił punkty a kolejny gwiazdor z czerwem - pięknie.
A Carlitos to jednak dobry chłopak, wygra turniej tenisowy, potem mecz Evertonowi wygra.

0

Uff dobrze, że mało jest zawodników a w tym sporo egzotyki bo i Paweł by nie był pewny awansu

1

@Arkon Real, Barca na pewno
A na trzeci mam czterech kandydatów: Milan, United, Liverpool, Bayern

0

Legia Jagiellonia w 1/8 i gwarancja jednego zespołu w ćwierćfinale, no i punktów do rankingu
Czy jednak Jaga - Cercle Brugge i Legia - Molde/Shamrock i brak gwarancji czegokolwiek, ale możliwa nagroda dwa razy większa?

0

Frantz i Embacher w swojej lidze, Polacy bez szans na medal. Jakby była inna pora obejrzałbym drugą serię z ciekawością, tak to mi się nie chce zarywać kolejnej godziny spania gdy nasi walczą co najwyżej o „10”.

1

@gumaz Byłby tyle warty, zjawiskowy piłkarz

0

@MesQueUnClub96 No to powiedz mi koleżko, kiedy mieli lepszy skład ostatnio

0

Ale ładnie ten Feyenoord gra, Milan na papierze skład najlepszy od dawna a wcale nie muszą wygrać dwumeczu

0

Ale wielbłąd Maignana

0

@Marcelinho99 Byli lepsi w tym meczu, nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Dla mnie wciąż ta pierwsza bramka City wątpliwa, chyba nie pokazali nawet linii

1

Ło panie co ten Pep - nie wiem czy bardziej ten Grealish zaskakuje czy granie 5 gościami co najlepiej się czują na środku obrony

4

@Comentateiro I tak i nie, Real też w tym sezonie pokonał tylko Atalantę z mocniejszych drużyn. I trzeba szczerze powiedzieć, że City totalnie im nie leży. Ja się nie zdziwię jeśli zobaczymy dzisiaj wysokie zwycięstwo Obywateli

0

Jakieś ciekawsze te mecze dzisiaj w LM. Pomijając już ten główny hicior, to czy Sporting Borussia, czy Juventus PSV brzmi jak ciekawsze widowisko do oglądania niż Monaco Benfica czy Bayern Celtic.

3

@VeB 1899 Prawda jest taka, że trzeba być totalnym ignorantem, żeby choćby porównywać Barcę Xaviego i tę Flicka. Za Xaviego nie mieliśmy alternatywnych pomysłów na grę, albo się udało albo nie. Za Pana Flicka jesteśmy jak perfekcyjnie naoliwiona maszyna, która potrafi wbić po 5 goli nawet rywalom z wyższej półki.

0

@tadzik447 Wąsek też uważam, że mógłby zostać dopracować detale - trochę się rozregulował ostatnio i trening przed MŚ mógłby przynieść lepsze efekty

5

Chyba Ivan de la Peña nie wróci już do naszej bramki…

1

Ale ładnie pojechane z nimi, a człowiek myślał że nic dwa razy się nie zdarza. Dożyliśmy czasów, gdzie Alaves czy inne Las Palmas stawia dużo większy opór niż taka marka jak Valencia.

0

Potężny Triple H zniszczył swojego rywala

3

Dobra wygrały te leszcze to wygrały. Lepiej się cieszmy teraz grą wielkiego Triple H’a skwitowaną dwoma tie-breakami (zapewne przegranymi)

0

Mam nieoczywistą tezę, ale odnoszę wrażenie że pewien pajac (w tym jest najlepszy, chyba nawet w historii futbolu) jest głównym źródłem mierności Realu. Oni strzelają dużo goli, ale jak jego na boisku nie ma. Z nim cała ich gra siada xD

0

Chyba jutro postawię na streamy - Darek już z 10 lat powinien być na emeryturze, a ten drugi to zupełnie dno. Słuchanie tego to jakby siedział człowiek w barze i słuchał gadki jakichś dziadków-Januszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?