Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To City to wygląda jak żart, tutaj Korona Kielce by pokazała więcej
2
Asencio Cubarsi to będzie przerażająco mocny środek obrony w reprezentacji
0
Kto z kim przystaje takim się staje - sory Paulinka, ale choke konkretny
1
Jedna niespodzianka już się odbyła
Jedna jest gotowa w 90%
Jedna (ta największa) jest bardzo możliwa
No i mimo wszystko awans Monaco w Portugalii też byłby małą niespodzianką (szybko się zestarzało xD)
6
Milan historia prawdziwa:
- Miej 1/8 LM na wyciągnięcie ręki, przegraj w ostatnim meczu przez czerwoną kartkę z Dinamem które nie weszło nawet do 1/16
- Grasz w 1/16, przegrywasz pierwszy mecz, odrabiasz w 1. minucie straty i odpadasz znowu przez czerwoną kartkę
0
@brzucho Nie rzuca się bardzo w oczy - ale na pozycji DP to dość dobrze świadczy:)
0
Jakby na PS w Feyenoordzie grał piłkarz na poziomie Paixao to już byłby mecz rozstrzygnięty. Ten Hadj Moussa bardzo niechlujny, niedokładny i wolno myślący.
0
Theo, Felix, Leao - trzech piłkarzy niby bardzo dobrych piłkarsko, ale każdy ma jakiś olbrzymi minus przy sobie. Albo jest głupkiem, albo mu się nie chce harować na boisku - trzy takie primadonny to wartość ujemna
0
Ten Hadj Moussa czy jakkolwiek się to pisze to niesamowity jeździec bez głowy
0
O, Real stracił punkty a kolejny gwiazdor z czerwem - pięknie.
A Carlitos to jednak dobry chłopak, wygra turniej tenisowy, potem mecz Evertonowi wygra.
0
Uff dobrze, że mało jest zawodników a w tym sporo egzotyki bo i Paweł by nie był pewny awansu
1
@Arkon Real, Barca na pewno
A na trzeci mam czterech kandydatów: Milan, United, Liverpool, Bayern
0
Legia Jagiellonia w 1/8 i gwarancja jednego zespołu w ćwierćfinale, no i punktów do rankingu
Czy jednak Jaga - Cercle Brugge i Legia - Molde/Shamrock i brak gwarancji czegokolwiek, ale możliwa nagroda dwa razy większa?
0
Frantz i Embacher w swojej lidze, Polacy bez szans na medal. Jakby była inna pora obejrzałbym drugą serię z ciekawością, tak to mi się nie chce zarywać kolejnej godziny spania gdy nasi walczą co najwyżej o „10”.
1
@gumaz Byłby tyle warty, zjawiskowy piłkarz
0
@MesQueUnClub96 No to powiedz mi koleżko, kiedy mieli lepszy skład ostatnio
0
Ale ładnie ten Feyenoord gra, Milan na papierze skład najlepszy od dawna a wcale nie muszą wygrać dwumeczu
0
Ale wielbłąd Maignana
0
@Marcelinho99 Byli lepsi w tym meczu, nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Dla mnie wciąż ta pierwsza bramka City wątpliwa, chyba nie pokazali nawet linii
1
Ło panie co ten Pep - nie wiem czy bardziej ten Grealish zaskakuje czy granie 5 gościami co najlepiej się czują na środku obrony
4
@Comentateiro I tak i nie, Real też w tym sezonie pokonał tylko Atalantę z mocniejszych drużyn. I trzeba szczerze powiedzieć, że City totalnie im nie leży. Ja się nie zdziwię jeśli zobaczymy dzisiaj wysokie zwycięstwo Obywateli
0
Jakieś ciekawsze te mecze dzisiaj w LM. Pomijając już ten główny hicior, to czy Sporting Borussia, czy Juventus PSV brzmi jak ciekawsze widowisko do oglądania niż Monaco Benfica czy Bayern Celtic.
3
@VeB 1899 Prawda jest taka, że trzeba być totalnym ignorantem, żeby choćby porównywać Barcę Xaviego i tę Flicka. Za Xaviego nie mieliśmy alternatywnych pomysłów na grę, albo się udało albo nie. Za Pana Flicka jesteśmy jak perfekcyjnie naoliwiona maszyna, która potrafi wbić po 5 goli nawet rywalom z wyższej półki.
0
@tadzik447 Wąsek też uważam, że mógłby zostać dopracować detale - trochę się rozregulował ostatnio i trening przed MŚ mógłby przynieść lepsze efekty
5
Chyba Ivan de la Peña nie wróci już do naszej bramki…
1
Ale ładnie pojechane z nimi, a człowiek myślał że nic dwa razy się nie zdarza. Dożyliśmy czasów, gdzie Alaves czy inne Las Palmas stawia dużo większy opór niż taka marka jak Valencia.
0
Potężny Triple H zniszczył swojego rywala
3
Dobra wygrały te leszcze to wygrały. Lepiej się cieszmy teraz grą wielkiego Triple H’a skwitowaną dwoma tie-breakami (zapewne przegranymi)
0
Mam nieoczywistą tezę, ale odnoszę wrażenie że pewien pajac (w tym jest najlepszy, chyba nawet w historii futbolu) jest głównym źródłem mierności Realu. Oni strzelają dużo goli, ale jak jego na boisku nie ma. Z nim cała ich gra siada xD
0
Chyba jutro postawię na streamy - Darek już z 10 lat powinien być na emeryturze, a ten drugi to zupełnie dno. Słuchanie tego to jakby siedział człowiek w barze i słuchał gadki jakichś dziadków-Januszy