Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 Ten sam piłkarz Żalgirisu dwa razy karnego nie trafił w serii jedenastek - psycha sitting
1
@JohnKennedy Zaraz jak Jannik zacznie to się mecz skończy w 1,5h - raczej to tylko miłe złego początki dla Dimitrowa
3
Minotaur to prawdziwy raj dla osób, które lubią bukmacherkę - niemal na 100% pokona tenisistów niżej w rankingu i niemal na pewno dostanie na dziurę od wszystkich z topu xD
4
Nie patrząc na to czy to Real, czy ktokolwiek inny ale czy ktoś na serio ocenia Alonso na podstawie dzisiejszego meczu? Przecież on zdążył ze 3 treningi przeprowadzić z większością piłkarzy to przecież wiadoma sprawa, że w takim meczu nie będzie widać ręki trenera xD
1
@Pawci023x 196 cm i 91 kg
5
Obejrzałem powtórkę wczorajszego meczu i jestem pod olbrzymim wrażeniem Nuno Mendesa. Wyłączył totalnie Salaha w LM, Yamal też sobie przy nim nie pograł i dodatkowo jest kocurem w ofensywie - Lucho uwolnił jego potencjał w całości
0
Zamiast Probierzówki wybrałem tenis i nie narzekam :D Novak dał z siebie wszystko, ale to za mało na Sinnera - myślę, że Carlos podzieli jego los
5
Doue Olise Dembele Mbappe - co za ofensywa
1
Niesamowity jest Sinner, skąd w tym chudziutkim ciele jest tyle siły to dla mnie jedna wielka niewiadoma
4
Fajna sytuacja przed ostatnią kolejką w Premier League: 5 zespołów walczących o 3 miejsca w Lidze Mistrzów. Najlepsza pozycja wyjściowa? City, dwa mecze do rozegrania chociaż żaden nie będzie spacerkiem. Newcastle u siebie z nieprzewidywalnym Evertonem, Aston Villa jedzie na Old Trafford, a Nottingham z Chelsea bezpośredni mecz.
0
Duma z zespołu, chwała wielkiemu Hansiemu, a Yamal i Pedri to kolejne wcielenie Messiego i Iniesty. Dziękuję drużyno za ten piękny sezon!
0
Szykuje się dzisiaj mecz prawdziwych geniuszów na bokach obrony xD W takim gronie Eric, którego wielu wywalało z klubu swego czasu, jest jak Kyle Walker w prime (no nie będę przesadzał z Cafu czy Alvesem)
2
Już nawet Collins robi się za mocna na Igę i to w Rzymie xD Piękna ta zmiana trenera i trzymanie “pani psycholog” - jeszcze jest młoda, może wrócić do formy ale w bardzo złym kierunku to idzie
1
@maroon Ba, nawet można sprecyzować i powiedzieć że Londyn by był w finale wszystkich rozgrywek. No ale odpadli i nie ma takich rzeczy.
0
Littler robi co może, żeby Asp wygrał i wywalił MvG z top 4, ale ten ma opory żeby to wykorzystać xD
0
Nie pojmuję gry Arsenalu - strasznie dziwnie i niechlujnie według mnie grają
0
@esem91 Nie wiem czy mam jakieś złe wspomnienie, ale chyba było żółtko za to
6
Araujo mógłby się uczyć od dziadka De Vrija jak się zachować w takiej sytuacji. Końcówka dogrywki, podobna piłka i Holender bez cienia zawahania, odważnie wskakuje przed napastnika i broni sytuację. Ciężko jest bronić Ronalda po tym meczu, niestety…
1
Na chłodno po meczu: Szkoda, wielka szkoda, ale taka jest piłka. Czy mam wątpliwości co do kilku decyzki Marciniaka i ekipy VAR? No mam.
Ale czasu się nie cofnie, przegraliśmy w półfinale LM będąc drużyną lepszą - przed sezonem wszyscy byśmy to brali w ciemno. Mam nadzieję tylko, że tak intensywne 120 minut zwieńczone porażką nie podziała źle na chłopaków i nie przegramy z Realem. Bo wypuszczenie ligi na ostatniej prostej z tak beznadziejnym w tym sezonie Realem to już byłby powód do smutku (chociaż wiem, że jeszcze nawet przy porażce punkt zapasu będzie, ale mecze ciężkie).
0
Dzisiaj szczególnie uwaga na wahadła, bo ani Inigo, ani Eric, który dodatkowo rzadko grał w pierwszym składzie, nie są bocznymi obrońcami i najbardziej obawiam się tego, że Dimarco i Dumfries mogą tam zrobić przewagę. Niech Araujo dojedzie też z głową na mecz i będzie dobrze. O ofensywę martwić się nie musimy, tam jesteśmy najlepsi na świecie.
1
@lucca87 Trzeba mieć nadzieję, ale jakby to takie proste było to już byśmy mieli awans w kieszeni. Nie zawsze lepsza drużyna wygrywa, a na pewno we Włoszech niezły kocioł na trybunach będzie. Aczkolwiek drużyna dała dużo powodów, żeby w nich wierzyć i właśnie to robię :)
9
@Piotr,1985 2 gole i asysta (od drugiej asysty go długość paznokcia dzieliła)
0
Oczywiście doceniam Raphę i to jaki progres zaliczył, ale jakby jakimś cudem się udało sprowadzić Douè… Obrońcy wszystkich rywali to by chyba płakali już miesiąc przed meczem
3
Yamal jest przepiękny, w takim wieku być tak decydującym i bezczelnym w pozytywnym tego słowa znaczeniu… Czapki z głów
5
Rice to kawał grajka, ale bym go pooglądał obok Pedriego w naszej linii pomocy
1
Potencjalne karne mogą być ciężkie. Doświadczenie po ich stronie i Tibo lepiej broni karne od Wojtka
0
Rapha sabotażysto, drugi raz taka setka
2
Yamal nie idź w tę stronę chłopaku…
0
Ale bombazo tego się nie spodziewałem - coś pięknego
0
Wielki Hubert Dziurkacz typowo ma problem w pierwszym meczu - jedyne w czym jest pewny to w tym, że przerżnie mecz z zawodnikami z TOP 15 xD