0

E, jedni i drudzy - nie z karnego też się liczy

1

Już to widzę, że się spełni czarny scenariusz - 3 gole to za mało

1

@Herato Bale ;D

18

Plusy:
- Podmęczone psychicznie i fizycznie Atletico na niedzielę
- Większa szansa na dłuższy pobyt Ancelottiego w Realu
- Po dzisiaj to pewnie i jakaś część kibiców Realu złapie stosunek do Viniciusa taki jaki ma przeciętny kibic piłki
Minusy:
- Ileż ku*** można wygrywać w taki sposób, ten mecz przebił chyba wszystkie które pamiętam

1

@macio_944 @karci0 jestem stuprocentowo pewny, w tym roku są tak słabi jak w 2018/19 - w ostatnich latach człowiek i tak czuł że mogą coś zrobić nawet jak nie błyszczeli
@masa11 porównaj sobie kadry naszą i Realu i jaka jest przepaść w grze - odpowiedź jest prosta (choć doceniam jego osiągnięcia, mówię o chwili obecnej)

0

Ja tam trzymam kciuki za Real - i tak LM nie wygrają nie ma na to szans, a im dalej zajdą tym większa szansa, że Ancelotti zostanie kolejny rok. Trzeba myśleć przyszłościowo, po co kopać kilka malutkich dołków jak można jeden największy

0

@Kow_aLL Jakieś szanse na to są, ale szczerze to uważam że max dla Realu to półfinał. Jeżeli dadzą radę dzisiaj, to tym bardziej przejdą Arsenal, ale PSG jest w tym sezonie poza ich zasięgiem. Za to trzymam kciuki za naszą LM - w ćwierćfinale mamy potencjalnie prostą przeprawę, a dopiero w półfinale czeka nas rywal z topowej półki. Dla nas lepszy byłby Bayern, ale zobaczymy co przyniesie czas.

0

Dembele dzisiaj poza fartownym golem to każdym kontaktem zaprzepaszcza pracę kolegów - takiego właśnie go pamiętam xD

7

W końcu można wejść na LR normalnie. Raphinha to jest dla mnie najbardziej szokujący przypadek jaki w życiu widziałem. Z gościa, który nie potrafił kiwnąć nawet obrońcy Leganes stał się kluczowym zawodnikiem takiej maszyny jaką obecnie jesteśmy. Liczby? W marcu ma lepsze niż „Pan Złota Piłka” po sezonie życia. Co za gość, życzę mu ZP po tryplecie drużyny.

0

@Rewolucja123 Tam sędzia podobny cyrk odwalił jak u nas wczoraj, ale dla nas finał był lepszy niż dla PSG. W tych dwóch meczach była ewidentna czerwona dla Konate, czerwona dla tego zawodnika Benfici, a Pau dostał kartkę w akcji której nie powinno być.

0

Za 4 miesiące prawie będą KMŚ i mam takie mieszane uczucia apropo naszej nieobecności. Wiadomo, ogromne pieniądze nas omijają (czytałem że nawet około 200 mln euro może być dla zwycięzcy), no ale… Czy taki turniej nie rozwala przygotowań do sezonu? Przecież po zagraniu 70+ meczów przez niektórych piłkarzy potem będzie im przysługiwać ze 3 tygodnie przerwy przed kolejnym sezonem. A przez te 3 tygodnie muszą odpocząć i przygotować się do nowego sezonu - nie dziwota, że tak często oglądamy mecze grane na pół gwizdka.

0

@Cule2013 Nie jest, myślę że Real nawet Atleti nie przejdzie

0

Alisson i Szczena byli wczoraj jak Mundialowy Ochoa i Kameni z meczów z Realem i Barcą. Jak Butland i Begović w starych fifach i jak Casillas w najnowszej. Kosmiczny występ obu bramkarzy, oby nam Wojtula został jeszcze na kolejny sezon.

1

Ale cyrk w meczu PSG - przecież to ewidentna czerwień jest
Skupię się bardziej na tamtym meczu mając nadzieję, że wywieziemy przyzwoity rezultat po czerwonej

2

Szkoda, że dzisiaj się takie mecze na siebie nakładają - Bayern Bayer bym sobie mógł odpuścić przy naszym meczu, ale przy Liverpool PSG to obowiązkowo telewizor i laptop wchodzą w ruch i oglądamy oba mecze

46

Przewiduję scenariusz na rewanż:
- Atleti w pierwszej połowie strzela gola na 1:0
- Carlo, żeby bronić przyzwoitego wyniku wpuszcza Alabę żeby zabezpieczyć tyły
- Gol na 2:0 około 80 minuty
- Radość, perspektywa odpadnięcia Realu
- Zmiany, zmiany, dużo zmian - wchodzi Guler, Endrick i jeszcze jakiś randomowy wychowanek ze szkółki
- Alaba strzela w 90 minucie po uderzeniu z 30 metrów prosto w środek, ale Oblakowi przepaliły się styki w mózgu
- W 96 minucie chłopak który zagrał 15 minut w seniorskiej piłce wali główkę z różnego bitego przez Gulera
Nie zaskoczysz już mnie piłko, wszystko w życiu już widziałem

5

@Criss18Barca Nie wiem jak ustawy, ale tyle policji co teraz na drodze widzę w tydzień to te parę lat temu widziałem przez pół roku ;D

2

@mekston Zapłacić 25 złotych za 4
porządne pączki z pączkarni :D

2

Wczoraj to było meczycho a dzisiaj to jakaś popierdówka - ciężko się to ogląda

0

Szkoda, że Łunin nie jest na poziomie tego Musso co wczoraj z nami grał - Real ma dwóch bramkarzy z naprawdę wysokiej półki

0

Mogą gadać ile chcą o tym, że dla nich sezon się zaczyna od lutego, że szykują formę na drugą część sezonu. Dla mnie taka jest prawda, że ogólnie mają więcej szczęścia niż rozumu. Nie podoba mi się futbol grany przez Real, a ostatnio kiedy Real przez dłuższy okres czasu grał ładnie to było za Mourinho (ale o ironio losu wtedy nie zdobyli za dużo pucharów)

7

Pamiętam zachwyty nad Camavingą i mówienie jaki to nie jest talent. A szczerze to nie wiem czy kiedykolwiek widziałem tak głupiego i nieodpowiedzialnego piłkarza na tak wysokim poziomie.

1

@jeonek Trochę odklejka, bo to są właśnie tacy piłkarze żeby trochę odciążyć pierwszy skład. Na dłuższą metę niemożliwym jest posiadanie w składzie 22 piłkarzy na jednakowo wysokim poziomie, bo nie dałoby się każdego zadowolić odpowiednią ilością minut. Eric i Ferran to właśnie piłkarze, którzy nie będą płakać o to że nie grają u nas po 90 minut.

2

Ja proszę tylko o zdrowie dla Pedriego, bo wiem że nic nam więcej nie trzeba. Co ten chłopak gra to się czuję jakbym oglądał Xaviego i Iniestę w jednym ciele

0

Jezu grać taki mecz i takiego paralityka na napadzie mieć…

0

To wygląda jakbyśmy odpalili tryb ultra ofensywny, pressing całym zespołem i jeszcze nawalali bez przerwy pułapki ofsajdowe - to co tu się dzieje to serio przypomina mecz fify

1

Co to jest za mecz xD Brawo Cubarsi

0

Część grzechów odpuszczona Kounde

4

Hahahahah to jest właśnie ten „Rekin” którego znam

1

Yyyyy ja się tylko 5 minut na mecz spóźniłem co to ma być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?