Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czerwo? Ja to bym się wstydził tak pajacować przy tylu kamerach i VARze, przecież on go ledwo dotknął xD
2
@blakkudium Ale ten chłopak to jest talent przeolbrzymi
0
Jak można taką amatorkę odwalić przy dobrym wyniku?
0
Fajny meczyk, podobała mi się gra i w nosie mam, że Valencia wyglądała jak wyglądała. Ze słabości rywala też trzeba umieć skorzystać.
1
@Herato Brzmi jak Essien
0
@malypuzon Ale już zrzygać się idzie od tego - Littler, Littler, Littler. Rywalowi idzie? Cyk średnia 105-110 i 50%+ na doublach
A jak nie idzie to na luzie może go dojechać, kto jak kto ale myślałem że Gerwyn tego nie zepsuje
3
Jak Price to przegrasz to mi chyba do końca dart zbrzydnie… Dobrze, że od razu maszyna Flicka będzie mi mogła humor poprawić
5
Przeglądam sobie FB i nagle widzę post o tym, że Abidal nie żyje z tysiącami reakcji, głównie przykro mi. Uderzyło mnie to chwilę, po czym zweryfikowałem informacje i okazało się, że to jakiś totalny fejk. Za takie rzeczy to powinni namierzać twórcę newsa i porządną karę wymierzyć, bo to jest coś obrzydliwego.
0
My z tą Mołdawią ugraliśmy w ostatnich eliminacjach punkt w 2 meczach…
1
Kto by pomyślał, że w kilka lat tak się zmieni sytuacja, że przed ostatnią kolejką eliminacji, Boliwia bedzie w grze o MŚ a Chile i Peru nie. Przecież Chile tak cudowną piłkę parę lat grało.
2
Widać, że nasi - nos rozwalony Holendrowi i Finowi też nie popuścili
0
Nie udało się Szwedom - szkoda, ale skoro oni ledwo wychodząc z grupy potrafili postawić się Turkom to czemu nasi (jeżeli przejdą Bośnię) mieliby być bez szans?
2
Kobiecy tenis to jakby zupełnie inny sport niż ten męski. Każdy ma gorszy, lepszy dzień - wiadomo. Ale i tak nie wyobrażam sobie, żeby Sinner czy Alcaraz wygrał przykładowo w finale RG z Minotaurem czy Fritzem 6:1 6:1 6:0, a potem na Wimbledonie czy US Open dostał powrotne lanie. Z nimi jest w stanie tylko Djoković wygrać, lub pojedynczy tenisiści na konkretnej nawierzchni (np Zverev na mączce). A u kobiet to nie wiadomo czy Iga lub Sabalenka (chociaż ta jest wyjątkowo stabilna), nie przegrają nagle z jakąś tenisistką, która jest w rankingu gdzieś za 50 miejscem.
0
Nie, chyba dzisiaj się nie uda. To ten dzień, gdzie wyjatkowo Idze nie idzie
0
@JohnKennedy Felix jeszcze mógłby coś powalczyć, Minotaur standardowo by wyszedł na kort obskoczyć szybkie lanie. Ale racja, jak ktoś ma zaskoczyć to Musetti
0
@Criss18Barca 13 punktow xD
0
@Xxxbarca4ever @esem91 @stradomek @Matiasio ma rację, sugerowałem się flashscorem bo tam śledziłem, moj blad xD
0
2 piłki meczowe i przegrana 16:14 - no to chyba tylko nasze potrafią xD
1
Lech perfekcyjnie (z perspektywy LKE)
Jaga i Legia bardzo dobrze
Tylko ten Raków martwi, niby jest zaliczka ale nieprzekonująca przed wyjazdem
0
@Veysel Drżą o wynik to szczerze przesadne określenie. Mecz jest w cholerę nudny, ale Osasuna w ogóle im nie zagraża, kasują wszystko daleko od bramki
1
Haha tego francuskiego dzbana do karnych wyznaczyli - Tottenham will aleays be Tottenham
7
Tottenham się zesrał metr przed kiblem? Stare, znałem xD
2
Nie do poznania Lech w drugiej połowie - totalnie nic nie grają
0
Chyba nie było spalonego xD
0
Niestety szykuje się finał dwoch największych buców - Rocky miał mega poczatek, ale zgasł
0
@dybson95 PDC TV live
@JohnKennedy tak czułem, że młody dzisiaj za mocny
0
Rock z Pricem jak nie spuszczą z tonu to to może być mecz sezonu, co oni grają
0
Price idzie na rekordową średnią w Matchplay’u. 115 po 10 legach :O
0
@RoberDzik
La Liga: Barcelona
Ligue 1: PSG
Bundesliga: Bayern
Serie A: Napoli
Premier League: tu największy dylemat, postawię na Liverpool
Myślę, że to będzie wyjątkowy sezon gdzie w top 5 lig każdy obroni mistrzostwo
Ekstraklasa: Raków
3
Dawać Levski! Jest przewaga w karnych. Pewnie sędzia zostanie oskarżony o antysemityzm bo jak to tak dać czerwoną xD