1

@FcPortoFan1999 Mam wrażenie że Cicipas może powalczyć

0

Kolejna prosta piłka, masakra chyba psycha sitting

0

Wyobraźcie sobie takiego Miedwiediewa (nie mówię już o Alcarazie Sinnerze czy Djokoviciu) psującego raz za razem takie proste piłki. Kobiecy tenis to stan umysłu skoro numer 1 na swojej ulubionej nawierzchni tak gra.

6

Ten gem boli, proste piłki psuła Iga

2

@Encore Przegra, 6:4

1

Ale Iga słabo gra, jeszcze przegra tego seta

0

Kurde Chinka spędziła ze 2 razy więcej czasu na korcie, a Iga wygląda na jej tle jak amatorka

0

Schmiedlova odprawia z kwitkiem faworytkę za faworytką - widzę tu materiał na złoto IO, choć trzymam kciuki za Igę

1

@adamek20151 Ale jednak zdecydowanie najbardziej prestiżowego turnieju nie wygrał. W tenisie IO są drugoplanowe

0

@takisobiektos W tenisie IO nie umywa się do WS i takie są efekty

0

@mekston Łatwiejszy mecz niż ten potencjalny z Collins

2

@Arden Zabić starą babę na pasach i nie ponieść konsekwencji

1

@Barcasub Promowanie na siłę, ale to nie zawsze popłaca. To jest beznadziejny bramkarz, kokosów na nim nie zbiją, a mecze już im popsuł

1

@mordini123 Idealnie, dla mnie Święcicki to najlepszy komentator do Serie A więc fajnie, że mecze dalej na Eleven

3

@mordini123 Beznadziejne losowanie dla Legii, reszta przyzwoicie

0

@BARCA1899Messi Nie będę używać tych słów, bo dostałbym bana xD

0

Humphries jest genialny, szacun dla Dimy i tak że w miarę równo idzie

2

@Luciano99 Chyba, że Laporta stwiedzi potrzymaj mi piwo i weźmie Luisa Diaza czy innego Gakpo xD

2

@TheNekro94 Z takimi skrzydłami to myślę że i Robercik by miał fajny last dance. W obronie nawet bez Araujo jesteśmy mocni, a pomoc nie wygląda źle (ze zdrowymi Pedrim i FDJ powiedziałbym że wygląda bardzo dobrze)

1

Jeżeli do tego klubu nie zawita Nico, tylko ktokolwiek inny to ciężko mi będzie zaufać Laporcie. Jestem spokojny, że duet Lamine Nico na skrzydłach mógłby nam pozwolić na rywalizację z Realem naszpikowanym gwiazdami. Tylko potrzebujemy tego chłopaka za wszelką cenę.

19

@sidi12843 Nie, sam nie nadużywam alkoholu a marihuany nie ruszam ale mogę stwierdzić po ziomkach, że ci co jarają dużo mniej ogarniają od tych co „tylko” piją

2

Byłem za Holandią przed meczem, bo ładniej do tej pory grali ale bardzo dobrze że Anglicy w finale. Koeman to trenerskie dno, mieć Frimponga, Maatsena, Zirkzee i wpuszczać takich piłkarzy na ogony, albo wcale po takich sezonach to jawny sabotaż. Dzisiejsza gra byla beznadziejna, a i z Turkami dużo szczęścia mieli.

0

Nie wiem jaki będzie na to kurs, ale chyba leci tysiak na Hiszpanię w finale. Nie ma opcji, że któraś z tych drużyn jest w stanie ograć Hispanów

3

Ale ten Rice jest przehypowany, jak większość Anglików zresztą

2

@dafik85 Nie no Kean się nawet do kadry Włoch nie załapał, z Anglikami nie ma nic wspólnego

0

Anglicy dużo lepsi niż w poprzednich meczach, ale też Holendrzy jakby nie dojechali.

0

@xVENUMx Kane, wali nie do obrony. Lewego jak bramkarz wyczeka to broni bez problemu, coraz częściej się to zdarza

0

Nie żeby mnie to martwiło, ale obiektywnie to Camavinga jest dużo lepszym piłkarzem niż Rabiot. Nie rozumiem taktyki Deschampsa z wyjściem Rabiot w pierwszym składzie

0

@Sulimo Zdecydowanie jeden z kandydatów - on, Nico, Fabian to kandydaci z samej Hiszpanii

0

I Mike kontuzjowany - nie kojarzę bardziej podatnego na kontuzje bramkarza xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?