Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Mam wrażenie że Cicipas może powalczyć
0
Kolejna prosta piłka, masakra chyba psycha sitting
0
Wyobraźcie sobie takiego Miedwiediewa (nie mówię już o Alcarazie Sinnerze czy Djokoviciu) psującego raz za razem takie proste piłki. Kobiecy tenis to stan umysłu skoro numer 1 na swojej ulubionej nawierzchni tak gra.
6
Ten gem boli, proste piłki psuła Iga
2
@Encore Przegra, 6:4
1
Ale Iga słabo gra, jeszcze przegra tego seta
0
Kurde Chinka spędziła ze 2 razy więcej czasu na korcie, a Iga wygląda na jej tle jak amatorka
0
Schmiedlova odprawia z kwitkiem faworytkę za faworytką - widzę tu materiał na złoto IO, choć trzymam kciuki za Igę
1
@adamek20151 Ale jednak zdecydowanie najbardziej prestiżowego turnieju nie wygrał. W tenisie IO są drugoplanowe
0
@takisobiektos W tenisie IO nie umywa się do WS i takie są efekty
0
@mekston Łatwiejszy mecz niż ten potencjalny z Collins
2
@Arden Zabić starą babę na pasach i nie ponieść konsekwencji
1
@Barcasub Promowanie na siłę, ale to nie zawsze popłaca. To jest beznadziejny bramkarz, kokosów na nim nie zbiją, a mecze już im popsuł
1
@mordini123 Idealnie, dla mnie Święcicki to najlepszy komentator do Serie A więc fajnie, że mecze dalej na Eleven
3
@mordini123 Beznadziejne losowanie dla Legii, reszta przyzwoicie
0
@BARCA1899Messi Nie będę używać tych słów, bo dostałbym bana xD
0
Humphries jest genialny, szacun dla Dimy i tak że w miarę równo idzie
2
@Luciano99 Chyba, że Laporta stwiedzi potrzymaj mi piwo i weźmie Luisa Diaza czy innego Gakpo xD
2
@TheNekro94 Z takimi skrzydłami to myślę że i Robercik by miał fajny last dance. W obronie nawet bez Araujo jesteśmy mocni, a pomoc nie wygląda źle (ze zdrowymi Pedrim i FDJ powiedziałbym że wygląda bardzo dobrze)
1
Jeżeli do tego klubu nie zawita Nico, tylko ktokolwiek inny to ciężko mi będzie zaufać Laporcie. Jestem spokojny, że duet Lamine Nico na skrzydłach mógłby nam pozwolić na rywalizację z Realem naszpikowanym gwiazdami. Tylko potrzebujemy tego chłopaka za wszelką cenę.
19
@sidi12843 Nie, sam nie nadużywam alkoholu a marihuany nie ruszam ale mogę stwierdzić po ziomkach, że ci co jarają dużo mniej ogarniają od tych co „tylko” piją
2
Byłem za Holandią przed meczem, bo ładniej do tej pory grali ale bardzo dobrze że Anglicy w finale. Koeman to trenerskie dno, mieć Frimponga, Maatsena, Zirkzee i wpuszczać takich piłkarzy na ogony, albo wcale po takich sezonach to jawny sabotaż. Dzisiejsza gra byla beznadziejna, a i z Turkami dużo szczęścia mieli.
0
Nie wiem jaki będzie na to kurs, ale chyba leci tysiak na Hiszpanię w finale. Nie ma opcji, że któraś z tych drużyn jest w stanie ograć Hispanów
3
Ale ten Rice jest przehypowany, jak większość Anglików zresztą
2
@dafik85 Nie no Kean się nawet do kadry Włoch nie załapał, z Anglikami nie ma nic wspólnego
0
Anglicy dużo lepsi niż w poprzednich meczach, ale też Holendrzy jakby nie dojechali.
0
@xVENUMx Kane, wali nie do obrony. Lewego jak bramkarz wyczeka to broni bez problemu, coraz częściej się to zdarza
0
Nie żeby mnie to martwiło, ale obiektywnie to Camavinga jest dużo lepszym piłkarzem niż Rabiot. Nie rozumiem taktyki Deschampsa z wyjściem Rabiot w pierwszym składzie
0
@Sulimo Zdecydowanie jeden z kandydatów - on, Nico, Fabian to kandydaci z samej Hiszpanii
0
I Mike kontuzjowany - nie kojarzę bardziej podatnego na kontuzje bramkarza xD