Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT No jesteśmy w dołku, ale mecz nie miał większego ciśnienia. Mamy 1 miejsce w grupie i jesteśmy w grze o ligę, może gra się poprawi i będziemy inaczej patrzeć.
0
Mecz o pietruchę, wiadomo trochę wstyd ale trudno, zdarza się. Szkoda, że Newcastle sfrajerzyło, bo mogli wywalić PSG za burtę, a tak to grają dalej i znając życie trafimy ich w 1/8.
2
Oglądam sobie United z Bayernem, to nie pierwszy mecz MU który oglądam w tym sezonie i szkoda mi tego Hojlunda. Naprawdę dobry z niego napastnik i w zorganizowanym zespole uważam, że miałby super statystyki. Ale no w takim klubie ciężko jest funkcjonować będąc napastnikiem, bo tam nic nie współgra ze sobą dobrze
2
@HavertzKai Kai weź się lepiej za granie, bo tutaj to nie jest FM ani inna kariera w Fifie
10
Luis jak ja tęsknię za Tobą… Ten chłop w prime był poza konkurencją wszystkich napastników w tym wieku - może R9 i Henry byli na podobnym poziomie, ale też uważam że Suarez 2015/16 był lepszy i od nich. Lewy? Poza wykańczaniem akcji to nie ma w ogóle porównania, zupełnie inna półka.
0
Wygrać z City (potencjalnie) to jedno, ale żeby tak ich zdominować? Czapki z głów przed Panem Emerym i jego ekipą.
1
Ostatnia akcja to jedno wielkie xD, ale mecz na plus mimo gorszej drugiej połowy
4
I właśnie o taką Barcelonę nic nie robiłem… Fajnie się to ogląda, byleby nie był odwrotny schemat, że po fajnej 1 połowie nie wyjdą na drugą
0
Ogólnie to tak powinny wyglądać mecze z dołem tabeli tak samo Barcelony jak i Realu. Strzelić parę bramek, nie dopuszczając rywali do stworzenia zagrożenia i i nie mówić, że sędzia to czy tamto. Poziom sędziowania w Hiszpanii jest bardzo mierny i każdy na to narzeka, ale przy obecnym Xaviball to robi nam to wielką różnicę bo z Rayo, Alaves czy z Granadą gramy jak równy z równym.
4
@RoberDzik Poszedłbym w innego Brazylijczyka - Adriano dzik nad dzikami, potencjał na jeszcze lepszego R9
3
Nasz Luuk przy tym Joselu to był prawdziwy piłkarski fenomen
0
Z tych wszystkich meczów to najbardziej mnie śmieszy chyba Union. Grać 11 na 10, strzelić na 1:0 i… dać się zdominować. Jest 1:1 i Braga ma o ponad 1 wyższy współczynnik xG. Braga, a nie żaden gigant.
1
Z DDG na bramce by sobie w ostatniej kolejce grali bez ciśnienia z pewnym awansem, ale woleli kombinować no to mają
0
Lewandowski jest tak słaby, że pewnie nie zauważylibyśmy różnicy jakby na jego miejscu był jakiś Szymczak, Rosołek czy inny Polak z Ekstraklasy
2
Brawo Felix za gola, ale znowu Cancelo odwalił kapitalną robotę
0
Obiektywnie to teraz Orsato jakby ślepy, z całym impetem w pełnym biegu mu się Inigo władował w nogę i cisza XD
5
Cancelo gra dzisiaj prawdziwy koncert… drugi Joao na drugim końcu bieguna
1
Przy takiej pladze kontuzji u nas i Realu, nie zdziwię się jak Atletico zdobędzie mistrza. Girona? Taka sytuacja jak z Leicester pare lat temu to się zdarza bardzo rzadko, nie wierzę bardzo w taką możliwość.
1
Przecież Sinner dobrze wie, że porażka w tym meczu jest bardziej opłacalna niż zwycięstwo :D
2
No kilka niedociągnięć jest…
3
Do teraz się zastanawiam co autor miał na myśli sprzedając Gryzaka po sprzedaniu Messiego. Ten chłop jest genialny, tylko akurat w jego przypadku prawdą jest, że obecność Leo go gasiła, bo podobnie się poruszają po boisku - a Leo jest lepszy.
0
Czy uważacie, że Bale (wybór taki a nie inny, bo powszechnie uważany raczej za najsłabszego zarówno z BBC jak i MSN) ten niepołamany, tylko w gazie bardzo by się wyróżniał w ataku obecnych:
a) Barcelony
b) Realu
2
@Deviler Uważam, że to naturalna kolej rzeczy. Nie jestem hejterem Lewego, uważam go za wyśmienitego napastnika, ale myślę też że trafienie w tym okresie w jakim trafił do Bayernu to było dla niego jak szóstka w totka. Kane jest wybitny, jest lepszym piłkarzem od Lewego więc ma dużą szansę na pobicie tego rekordu.
2
@DaPidejpi Messiego wciąż bardzo lubię, ale no jednak to Barca jest moim klubem któremu tyle lat już kibicuję więc bez zastanowienia LM.
1
Juz na chłodno po meczu powiem, że jestem dość zadowolony z dzisiejszego klasyku. Bez Pedriego i FDJ (szczególnie ta dwójka zmienia obraz naszej gry) wcale nie wyglądaliśmy źle na tle Realu. Nie będę mówił, że straciliśmy gole po farfoclu i strzale życia, bo nasz gol to też był farfocel, ale to był raczej mecz na remis. Pierwsza połowa nasza, druga ich - brakło trochę szczęścia. Ale do Viniciusa pytań żadnych już nie mam, bo talent ma olbrzymi ale woli się skupić na błaznowaniu i zgrywaniu męczennika. Wielki talent, ale chyba skończy jak typowy Brazol.
1
Mam nadzieję, że Xavi nie wystawi Lewego od pierwszej minuty. Tuż po kontuzji, gdy nie był on w genialnej formie to ciężko wyobrazić mi sobie, żeby nie został totalnie wyłączony przez Rudigera, który schował do kieszeni Haalanda czy Osimhena, czyli topowych napastników o podobnym stylu gry. Nie wydaje mi się też, żebyśmy mieli kontrolę w środku pola, bo wyjdzie tam przynajmniej 3 koni do biegania (może 4 nie wiem czy będzie grał Kroos czy Cama). Liczę na zwycięstwo, ale nie nastawiam się i remis też przyjmę z uśmiechem. VeB!
2
Brawo Legia… A z innej beczki to Leverkusen Xabiego w tym sezonie staje się moją druga ulubioną drużyną. Ależ oni grają w piłkę, coś pięknego - życzę mistrzostwa Niemiec.
0
@AlphaNumeric To nie jest kwestia niedoceniania Gaviego. Ale poza walecznością i wybieganiem to odstaje od tamtej dwójki dość wyraźnie.
0
Wynik cieszy, ale z taką grą to obawiam się, że topowy rywal może nam dać srogą lekcję futbolu
0
@Encore Suarez za Ronaldinho jak dla mnie, a w pomocy to jakkolwiek sie ja ułoży z 4: Xavi Iniesta Zizou Modric tak będzie dobrze