Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA90 Wiesz co, mi to gdzieś na Facebooku wyskoczyło. Dlatego pytam czy to może nie fejk, bo nie chcę tak ślepo wierzyć.
3
@MesQueUnClub96 Że wszystkie gole Ronaldo z wolnych to czyste szczęście
0
Te słowa Aguero o wolnych Ronaldo to nie jest fejk? Ja rozumiem, że przeciętny Kowalski może gadać głupoty o Messim czy Ronaldo, ale no jednak tak wielkiemu piłkarzowi to nie wypada takich głupot gadać.
7
Szczerze mówiąc to taka mała komedia z tą drabinką w LM. Bądźmy poważni no, przecież ktoś z dwójki City/Real (City raczej już pewne, a w Chelsea totalnie nie wierzę) w finale przejedzie się po Interze/Napoli/Milanie. City jakością piłkarską, a Real doświadczeniem i umiejętnością gry w finałach. Liczę, że to City dojdzie do tego finału i Pep sobie wygra w końcu LM, bo po prostu mu się należy.
1
Ale Lewy się drętwy zrobił, masakra
1
@wasacz @PatrychoO Nie wiem w jakich kategoriach myślicie. Jakbym ja usłyszał takie słowa od kogoś to bez zastanowienia by ode mnie po mordzie wyłapał - to jest totalna zniewaga
1
Ja bym poczekał w tej sprawie z jakimkolwiek osądzaniem. Jeżeli wyjdzie, że naprawdę Baena powiedział coś takiego, to liczę na to że dostanie taką karę jak i Valverde. Czy można pochwalać przemoc? Nie. Czy w takim wypadku ta przemoc byłaby uzasadniona? Tak i to bardzo.
4
Cóż mogę po tym meczu powiedzieć... Mistrzostwo wraca do domu :D
2
Vinicius jest irytujący, ale nie można mu odebrać jednej rzeczy. Jest piłkarskim gigantem - to jest ścisły top skrzydłowych, uważam że najlepszy w La Liga (niewiele lepszy od Dembele, ale trochę lepszy)
8
@kamiVeB Ta dwójka to akurat trafił swój na swego XD
6
Występami Lewandowskiego w Barcelonie jednocześnie jestem rozczarowany, ale też nie jestem zupełnie zaskoczony. Osobiście uważam, że piłkarze tego typu do Barcelony nie pasują zbyt bardzo. W Bayernie od dawna niesamowicie funkcjonowały skrzydła i wtedy taka typowa 9 wygląda jak król boiska, bo ładuje gola czy dwa co mecz. U nas gra się inaczej, tutaj sprawdziłby się napastnik lepszy piłkarsko - Benzema, Kane. Chłop, który pomoże w rozegraniu i oferuje dużo więcej w grze kombinacyjnej.
1
Obejrzałem sobie jeszcze raz wczorajszy mecz i będąc szczerym na boisku nie było tak bardzo widać straty Pedriego i FDJ. Naprawdę zagraliśmy dobrze w pomocy, ale to co zwróciło moją uwagę to fakt iż wczoraj Araujo miał olbrzymie ciężary z Viniciusem. Ciężko mu było wczoraj zatrzymać czysto Brazola i chyba tutaj trzeba szukać głównego powodu porażki. Wyłączenie z gry Viniego to jest w zasadzie zneutralizowanie 70% możliwości Realu w ataku - wczoraj się nie udało.
0
Środa o 21 to najgorsza pora na granie z białymi. No trudno, każdy czasem może wyżej wygrać nie ma się co załamywać. Ligę raczej mamy już w cuglach wygraną... Oby :D
1
@PatrychoO Wjeżdża z buta, szczególnie że jest szansa na 5/5
1
@pt9 Ja grając już rzadko, wbiłem do elitarnej dywizji a w FC robię 16-4 lub lepiej mając na napadzie Morientesa fantasy i Haalanda IFa także z odpowiednim skillem można wszystko :)
3
Dobrze, że prowadzimy - wynik bardzo na plus. Ale trochę razi w oczy, gdy widzę Barcelonę grającą jak Atletico Cholo.
0
Jest 20 minuta, a ten tak wyśmiewany tutaj Camavinga póki co schował całą naszą pomoc do kieszeni XD
0
@Kamiloza91 Ich gra mówi, że tak... Ale no jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tego, żeby Napoli było w stanie wygrać dwumecz z Realem
2
Przez tyle lat się chyba niektórzy nie nauczyli, że Real najgorszy okres ma zawsze w grudniu-styczniu. Naprawdę nie ma się co wtedy podniecać i śmiać, że o jacy słabi są, zaraz ktoś ich z LM wywali. Akurat mam dzisiaj trochę czasu obejrzeć mecz i jest dokładnie to czego się spodziewałem - Real teraz do końca sezonu będzie grał na wysokiej intensywności i będą ciężkim rywalem dla każdego.
1
W Serie A chyba właśnie poznaliśmy pierwszego mistrza wśród TOP 5 lig. Może i Napoli spuści trochę z tonu, bo raczej nie będą tak grali cały rok, ale taka przewaga w połączeniu z brakiem mocnego rywala raczej im zapewni mistrzostwo.
1
@Walker U mnie gorączka 38, brak sił ale nie ma przeproś. Trzeba zbić do rana i cyk na studia a potem do pracy.
Zdrówka byku!
3
Michael Smith pięknie. Jezu jak ja się cieszę...
0
Ja pier**** co oni teraz zrobili
0
Chciałbym, żeby Smith to wziął, ale przy takim MvG będzie ciężko. Stawiam 7:4 dla Holendra, ale chciałbym się mylić.
0
Dimitri myślę, że nawiąże walkę. Nie wydaje mi się, żeby wygrał z MvG, ale to nie będzie tak jednostronne widowisko jak wczoraj z Dobeyem.
3
Michael Smith już jedną nogą i prawie drugą wylądował w finale. C'mon Bully Boy, zrobisz to a potem już ostatni mecz.
0
Teraz jeszcze Dobey i fajne te półfinały by były. Co prawda wolałbym Claytona od VdB, ale tego już się nie zmieni.
0
@MesQueUnClub96 Chyba już nic z tym nie zrobi, będę w szoku jak wygra 4 sety z rzędu
0
Młody totalnie bez kompleksów z tak wyśmienitym darterem jak Clayton. Jak głowa wytrzyma to tutaj nie będzie co zbierać z Jonny'ego.
4
Nie będę mówił, że kibice Liverpoolu tęsknią za Mane bo to oczywiste. Ale dla mnie Nunez to jest bez podjazdu do Origiego.