1

@AFA90 Wiesz co, mi to gdzieś na Facebooku wyskoczyło. Dlatego pytam czy to może nie fejk, bo nie chcę tak ślepo wierzyć.

3

@MesQueUnClub96 Że wszystkie gole Ronaldo z wolnych to czyste szczęście

0

Te słowa Aguero o wolnych Ronaldo to nie jest fejk? Ja rozumiem, że przeciętny Kowalski może gadać głupoty o Messim czy Ronaldo, ale no jednak tak wielkiemu piłkarzowi to nie wypada takich głupot gadać.

7

Szczerze mówiąc to taka mała komedia z tą drabinką w LM. Bądźmy poważni no, przecież ktoś z dwójki City/Real (City raczej już pewne, a w Chelsea totalnie nie wierzę) w finale przejedzie się po Interze/Napoli/Milanie. City jakością piłkarską, a Real doświadczeniem i umiejętnością gry w finałach. Liczę, że to City dojdzie do tego finału i Pep sobie wygra w końcu LM, bo po prostu mu się należy.

1

Ale Lewy się drętwy zrobił, masakra

1

@wasacz @PatrychoO Nie wiem w jakich kategoriach myślicie. Jakbym ja usłyszał takie słowa od kogoś to bez zastanowienia by ode mnie po mordzie wyłapał - to jest totalna zniewaga

1

Ja bym poczekał w tej sprawie z jakimkolwiek osądzaniem. Jeżeli wyjdzie, że naprawdę Baena powiedział coś takiego, to liczę na to że dostanie taką karę jak i Valverde. Czy można pochwalać przemoc? Nie. Czy w takim wypadku ta przemoc byłaby uzasadniona? Tak i to bardzo.

4

Cóż mogę po tym meczu powiedzieć... Mistrzostwo wraca do domu :D

2

Vinicius jest irytujący, ale nie można mu odebrać jednej rzeczy. Jest piłkarskim gigantem - to jest ścisły top skrzydłowych, uważam że najlepszy w La Liga (niewiele lepszy od Dembele, ale trochę lepszy)

8

@kamiVeB Ta dwójka to akurat trafił swój na swego XD

6

Występami Lewandowskiego w Barcelonie jednocześnie jestem rozczarowany, ale też nie jestem zupełnie zaskoczony. Osobiście uważam, że piłkarze tego typu do Barcelony nie pasują zbyt bardzo. W Bayernie od dawna niesamowicie funkcjonowały skrzydła i wtedy taka typowa 9 wygląda jak król boiska, bo ładuje gola czy dwa co mecz. U nas gra się inaczej, tutaj sprawdziłby się napastnik lepszy piłkarsko - Benzema, Kane. Chłop, który pomoże w rozegraniu i oferuje dużo więcej w grze kombinacyjnej.

1

Obejrzałem sobie jeszcze raz wczorajszy mecz i będąc szczerym na boisku nie było tak bardzo widać straty Pedriego i FDJ. Naprawdę zagraliśmy dobrze w pomocy, ale to co zwróciło moją uwagę to fakt iż wczoraj Araujo miał olbrzymie ciężary z Viniciusem. Ciężko mu było wczoraj zatrzymać czysto Brazola i chyba tutaj trzeba szukać głównego powodu porażki. Wyłączenie z gry Viniego to jest w zasadzie zneutralizowanie 70% możliwości Realu w ataku - wczoraj się nie udało.

0

Środa o 21 to najgorsza pora na granie z białymi. No trudno, każdy czasem może wyżej wygrać nie ma się co załamywać. Ligę raczej mamy już w cuglach wygraną... Oby :D

1

@PatrychoO Wjeżdża z buta, szczególnie że jest szansa na 5/5

1

@pt9 Ja grając już rzadko, wbiłem do elitarnej dywizji a w FC robię 16-4 lub lepiej mając na napadzie Morientesa fantasy i Haalanda IFa także z odpowiednim skillem można wszystko :)

3

Dobrze, że prowadzimy - wynik bardzo na plus. Ale trochę razi w oczy, gdy widzę Barcelonę grającą jak Atletico Cholo.

0

Jest 20 minuta, a ten tak wyśmiewany tutaj Camavinga póki co schował całą naszą pomoc do kieszeni XD

0

@Kamiloza91 Ich gra mówi, że tak... Ale no jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tego, żeby Napoli było w stanie wygrać dwumecz z Realem

2

Przez tyle lat się chyba niektórzy nie nauczyli, że Real najgorszy okres ma zawsze w grudniu-styczniu. Naprawdę nie ma się co wtedy podniecać i śmiać, że o jacy słabi są, zaraz ktoś ich z LM wywali. Akurat mam dzisiaj trochę czasu obejrzeć mecz i jest dokładnie to czego się spodziewałem - Real teraz do końca sezonu będzie grał na wysokiej intensywności i będą ciężkim rywalem dla każdego.

1

W Serie A chyba właśnie poznaliśmy pierwszego mistrza wśród TOP 5 lig. Może i Napoli spuści trochę z tonu, bo raczej nie będą tak grali cały rok, ale taka przewaga w połączeniu z brakiem mocnego rywala raczej im zapewni mistrzostwo.

1

@Walker U mnie gorączka 38, brak sił ale nie ma przeproś. Trzeba zbić do rana i cyk na studia a potem do pracy.
Zdrówka byku!

3

Michael Smith pięknie. Jezu jak ja się cieszę...

0

Ja pier**** co oni teraz zrobili

0

Chciałbym, żeby Smith to wziął, ale przy takim MvG będzie ciężko. Stawiam 7:4 dla Holendra, ale chciałbym się mylić.

0

Dimitri myślę, że nawiąże walkę. Nie wydaje mi się, żeby wygrał z MvG, ale to nie będzie tak jednostronne widowisko jak wczoraj z Dobeyem.

3

Michael Smith już jedną nogą i prawie drugą wylądował w finale. C'mon Bully Boy, zrobisz to a potem już ostatni mecz.

0

Teraz jeszcze Dobey i fajne te półfinały by były. Co prawda wolałbym Claytona od VdB, ale tego już się nie zmieni.

0

@MesQueUnClub96 Chyba już nic z tym nie zrobi, będę w szoku jak wygra 4 sety z rzędu

0

Młody totalnie bez kompleksów z tak wyśmienitym darterem jak Clayton. Jak głowa wytrzyma to tutaj nie będzie co zbierać z Jonny'ego.

4

Nie będę mówił, że kibice Liverpoolu tęsknią za Mane bo to oczywiste. Ale dla mnie Nunez to jest bez podjazdu do Origiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?