Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonAndresFCB Obrona + FDJ na papierze wygląda wyśmienicie. Gakpo zjada totalnie ligę holenderską, ale do 4 Bergwijn, Janssen, Berghuis i ten bramkarz przekonany nie jestem.
1
@Janiama Senegal 1-1 Holandia
0
@MesQueUnClub96 jeszcze nie chcę nic mówić, ale no małe jest prawdopodobieństwo że przeczucie mnie zawiodło :D
2
Ale póki co jest pięknie, niech tylko ta głowa wytrzyma i będzie cudowny wieczór - Smith 7:3 Aspinall
0
@MesQueUnClub96 To jest ten wieczór, siadaj przed sprzętem na którym oglądasz i podziwiaj jak Michael wygrywa pierwszy raz turniej telewizyjny.
0
Jestem niemal stuprocentowo pewny, że to jest ten wieczór. Michael Smith dzisiaj w końcu wygra w finale majora.
0
Michael w finale - chłopie zrób to w końcu, przełam się...
2
Dzisiaj od 14 do około 16:30 półfinały Grand Slam, zaraz po tym mecz otwarcia Mundialu i wieczorem finał Grand Slam - bardzo rzadko ostatnio tak spędzam czas, często brak mi go nawet, żeby wejść na LR co przez parę ostatnich lat było nie do pomyślenia, ale dzisiaj zdecydowanie obejrzę to wszystko.
2
@MESSIah16 Dla mnie to pierwszy raz w życiu, gdy nie obejrzę 95% meczów na wielkiej imprezie, ale cóż... Połączenie dorosłego życia i Mundialu w zimę musiało się tak skończyć. Szkoda tylko, że to przeskok o około 70 punktów procentowych i to przy dobrych wiatrach.
2
Nie wydaje mi się, żeby Francja jakoś bardzo ucierpiała na stracie Benzemy. Przy całym szacunku do jego klasy piłkarskiej, ale tak mocnej reprezentacji naszpikowanej gwiazdami może nawet na dobre wyjść zastąpienie jednej z największych gwiazd na Giroud. Olivier to kapitalny piłkarz, który bardzo ułatwia grę innym zawodnikom z formacji ofensywnej, a i sam ma patent na strzelanie bramek.
2
Michael Smith kolejny raz wystąpi w decydującym dniu majora... Nie ma Price'a, MvG, Wrighta, Claytona, może to w końcu będzie ten wielki moment. Choć wydaje mi się, że Aspinall bierze całość i też nie będę narzekał.
1
@Criss18Barca Przenieś to tylko na początek zdania, będzie lepiej wyglądało. Tak to bez sensu trochę to zdanie.
2
@7black4 W obecnych czasach nie dziwi mnie to wcale, przy wszechobecnej poprawności i gdy w sumie nie wiadomo kto jest kim, bo często chłop się ma za babę czy na odwrót XD
0
Napędziłeś mi stracha Michael... Bully Boy w ćwierćfinale i pięknie :D
1
Ronaldo to pajac i tyle... Bardziej mnie interesuje, a raczej martwi to, że robią wszystko żeby Araujo zagrał na Mundialu. Wcale nie mieliśmy już książkowego przykładu co się dzieje, gdy piłkarz za wszelką cenę chce grać na Mundialu, wcale...
2
No niestety panie Soutar, jak się pudłuje 5 razy na doublach, aby zamknąć mecz to się z Wrightem nie wygrywa.
0
@yoodash W nalewaniu? Co to za konkurs dla dzieci?
14
Gil z dupy Debilzano - za każdym razem ten dzban jest 12tym zawodnikiem rywali. Większość sędziów w Hiszpanii jest po prostu słaba, ale to jest przekupczyk sędziujący antyBarca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Real traci pierwszy bramkę na początku meczu? I szanse na stratę punktów druzgocąco zmalały xd
1
Ciekawe bardzo losowanie LM, no i rzecz jasna nasz mecz w LE. Dawno na etapie 1/8 LM nie było sytuacji, gdzie większość meczów może pójść w obie strony i nie będzie to niespodzianka. A nawet ten niby najbardziej jednostronny mecz Lipsk - City wcale nie musi pójść tak bardzo w jedną stronę. Raczej City to weźmie, ale myślę że nie będzie to spacerek.
1
@BoreekxD Zmienił dyscyplinę na MMA, tylko boiskowe
3
O drogi Jezu - to jakie cyrki teraz Ronaldo teraz odwala to jest tak żałosne, że ciężko znaleźć na to określenie. Piłkarsko to odkąd odszedł z Realu starcił jakąkolwiek styczność z Messim - wcześniej można było coś porównać, od tamtej pory nikt ze zdrową głową by nie porównywał, bo nie ma czego. Ba, od tamtej pory myślę, że sporo zawodników grało lepiej, a w tym sezonie to tych zawodników znajdzie się setki jak nie tysiące. Olbrzymie ego, mentalność dziecka, ale umiejętności już dawno wyparowały.
0
@AlexDark00 Po co komuś kibicować w takim meczu? Ktoś odpadnie na pewno i to jest piękne :)
3
@Panpiwkarz Byku to Napoli jest mocne, ale dwóch dwumeczów to nie obskoczą.
3
@thorin Potem przeszli, bo Benzema, a potem bo wrzutki bla bla bla. Jeżeli znowu byłoby takie zestawienie to pewnie znowu by Real wygrał i nie zdziwiłby mnie podobny przebieg meczu.
0
@kamilop Ciężko w jego przypadku mówić o słabym zdrowiu. Zerwał więzadła, więc go długo nie było, ale poza tym nie kojarzę jakichś jego urazów.
12
@Barwindg O Dembele? Zgoda, wyjątkowo bystry chłopak
0
Patrząc na Barcelonę w LM nasuwa się jedno pytanie: czy nasi słysząc hymn Champions League mają od początku meczu pełne gacie, czy poziom ligi hiszpańskiej spadł na samo dno? W lidze bezproblemowo odprawiamy zespoły z górnej części tabeli, przychodzi LM i pokonuje nas średni Inter, a i z Czechami, których kadra jest warta mniej niż kadra Lecha wyglądamy mocno przeciętnie.
2
@MesQueUnClub96 Po dzisiaj widzę nadzieję - co by nie mówić, w końcu przegrał z rywalem, nie z samym sobą. Trzeba oddać Rossowi co jego, nawet komentatorzy mówili, że prawdopodobnie nigdy w życiu nie będzie grał takiego darta jak dzisiaj.