0

Vini znowu biegł do końca, gdy mógł się wywalić - czyżby ktoś mu przemówił żeby nie odwalał cyrków?

7

Ten mecz Realu to mi przypomina pewną gre. Kiedy prowadzisz, jesteś lepszy w meczu, ale Fifa stwierdziła, że w sumie to nie wygrasz xd

1

@Toretto Pewnie, że może. Dużo wskazuje na to, że będzie takim Nkunku Fify 23

0

Zachwyt nad MU i stwierdzenie, że Tottenham gra beznadziejnie? La Rambla wydała wyrok, Koguty wygrywają mecz.

1

@cris2706 Osasuna: Widzisz mnie?

6

@Criss18Barca Średnia opcja, nie stawiajmy na półśrodki

4

Fede Valverde i Alphonso Davies wydają mi się takimi piłkarzami z młodego pokolenia, którzy wyjątkowo uwielbiają grę z nami. Obaj są generalnie świetnymi piłkarzami, ale jak przychodzi mecz z Barceloną to grają jak TOP 1 na swojej pozycji.

9

Mam złe odczucia po wczorajszym El Clasico. Wstrzymałem się z komentarzem, żeby bardziej na chłodno to ocenić, ale no we wczorajszym meczu wyglądaliśmy po prostu słabo. I o ile jestem w stanie zrozumieć słabszą grę w defensywie to co się stało z atakiem? Mecz z Bayernem napawał optymizmem, bo na AA postawiliśmy trudne warunki Bayernowi. Wczoraj? Brutalnie to zabrzmi, ale Real się bawił z nami w kotka i myszkę. Zrobili to co lubią najbardziej - dwie brameczki i niech rywal sobie gra. Karny dla nich był oczywisty, stuprocentowy dlatego zareagował VAR. Ta sytuacja z Lewandowskim była do odgwizdania, ale nie był to tak oczywisty błąd i prawdopodobnie dlatego sędzia nie skorzystał z VARu. Chociaż prawdę mówiąc nawet przy wyrównaniu wtedy, Real by znając życie zgasił światło w końcówce, bo byli po prostu lepsi. Coś w tej drużynie musi ruszyć i oby jak najszybciej, aby liga nie zdążyła odjechać.

1

Brakuje dzisiaj Christensena lub Araujo niesamowicie. Jak na PO wyjdzie ktokolwiek inny niż Kounde to Vinicius będzie tam jeździł i pewnie coś się z tego wykluje. Za to jak damy jego na PO, a w środku będzie Eric-Pique/Alonso to Benzema będzie miał przedwczesny prezent świąteczny. Liczę, że zagramy po prostu tak, że obrona nie będzie miała dużo do roboty - jak będziemy chcieli prowadzić grę, a będziemy wolni i niedokładni czyli zagramy to co w ostatnich tygodniach to nam Real złoi dupsko.

0

Może jak dzisiaj sędziowie tak wyjmują błędy z rękawa to jutro będzie dobry mecz sędziego? Nie no, wstawaj Oskar zesrałeś się. Już prędzej będzie mecz 5-0 w którąś stronę

0

@MesQueUnClub96 Ilość moich coinsów się nie zgodzi z tą tezą :P

0

EA dodało jakiegoś Portugalczyka, którego nie było w przeciekach. Wybiła 19 i zamiast zobaczyć oficjalną drużynę, od razu wziąłem się za paczki. W pewnym momencie jest rulebreaker, Portugalia... Mam już zerwać się z łóżka i cieszyć, a tu jakiś Buta. No cóż, peszek :D

1

@Kamilos84 Nie ledwo, bo był lepszy :)

1

@kuz Skąd Ci się wzięło 2-1? Albo obie ręce gwiżdżemy, albo żadnej. W jednym przypadku jest 1-1, w drugim szansa na 1-1 bo karny to nie gol. Chyba że o czymś zapomniałem

2

@Bartek1817 Nie w tym sezonie, tylko w ostatnich meczach. Nie mamy przede wszystkim Kounde i Araujo, ale także Bellerin i Christensen są lepsi od piłkarzy, których obecnie mamy na ich pozycjach.

1

Do niedzielnego El Clasico to mi pasuje ten mem z dwoma Spidermanami. I my i Real jesteśmy w tak słabej formie, te ostatnie mecze tak nie przekonują, że totalnie nie wiem jakiego obrazu się spodziewać.

1

Zostaje liczyć, że wygramy z Bayernem, albo że Viktoria wygra z Interem - mało realne, ale zawsze ostatki nadziei zostają

0

@Vane W poprzednich latach już po golu na 1-2 by nasi siedli stuprocentowo

0

Ten mecz to nie na moje nerwy... Ale już niezależnie od wszystkiego - fajnie widzieć w końcu, że jest chociaż jakiś mental

0

@Comfortable_ Emocje, może nie powinienem go tak nazywać. Ale chłop jest naprawdę mało inteligentny

1

Jest 2-2, ale trzeba jeszcze jednego

0

@Comfortable_ No stary, jak można w takiej sytuacji przy takim wyniku i otoczce nie podać tylko kiwać? Podanie do Fatiego i jest stuprocentowy gol

1

Co ten idiota teraz zrobił?

0

Oszczędził Marciniak teraz Dembele, bo dla mnie to Roja directa bez dwóch zdań

1

Garcia XD Nie wiem co to za szkoła bronienia, ale na pewno jest beznadziejna

0

Chłopaki jak się nie otrząsną to jeszcze ten mecz przegramy. I o ile remis jest bardzo zły, ale nie fatalny bo zostaje nadzieja to porażka na 99% nam zamyka awans.

0

Oglądam od drugiej połowy - w pierwszej Lewy też był tak beznadziejny?

0

Chyba nawet największy fan Napoli nie przypuszczałby, że ich drużyna będzie aż tak rozpieszczać swoją grą i wynikami. Odeszło trzech kluczowych przez tyle lat piłkarzy, a w zasadzie z buta zostali zastąpieni, gdzie Kvara bym powiedział że zastępuje samoluba Insigne jeszcze ze sporą nawiązką. Zambo Anguissa i Zieliński weszli jeszcze poziom wyżej i mamy bardzo fajną drużynę z Neapolu.

0

@Rust_Cohle Mówiąc tylko o kwocie transferu, bo z prowizjami, dodatkami i wszystkim to będzie z cztery razy tyle

1

Nie no Panowie, nur Raphinhi jak nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?