Oskar00
Dołączył/a: luty 2019
Włocławek
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vini znowu biegł do końca, gdy mógł się wywalić - czyżby ktoś mu przemówił żeby nie odwalał cyrków?
7
Ten mecz Realu to mi przypomina pewną gre. Kiedy prowadzisz, jesteś lepszy w meczu, ale Fifa stwierdziła, że w sumie to nie wygrasz xd
1
@Toretto Pewnie, że może. Dużo wskazuje na to, że będzie takim Nkunku Fify 23
0
Zachwyt nad MU i stwierdzenie, że Tottenham gra beznadziejnie? La Rambla wydała wyrok, Koguty wygrywają mecz.
1
@cris2706 Osasuna: Widzisz mnie?
6
@Criss18Barca Średnia opcja, nie stawiajmy na półśrodki
4
Fede Valverde i Alphonso Davies wydają mi się takimi piłkarzami z młodego pokolenia, którzy wyjątkowo uwielbiają grę z nami. Obaj są generalnie świetnymi piłkarzami, ale jak przychodzi mecz z Barceloną to grają jak TOP 1 na swojej pozycji.
9
Mam złe odczucia po wczorajszym El Clasico. Wstrzymałem się z komentarzem, żeby bardziej na chłodno to ocenić, ale no we wczorajszym meczu wyglądaliśmy po prostu słabo. I o ile jestem w stanie zrozumieć słabszą grę w defensywie to co się stało z atakiem? Mecz z Bayernem napawał optymizmem, bo na AA postawiliśmy trudne warunki Bayernowi. Wczoraj? Brutalnie to zabrzmi, ale Real się bawił z nami w kotka i myszkę. Zrobili to co lubią najbardziej - dwie brameczki i niech rywal sobie gra. Karny dla nich był oczywisty, stuprocentowy dlatego zareagował VAR. Ta sytuacja z Lewandowskim była do odgwizdania, ale nie był to tak oczywisty błąd i prawdopodobnie dlatego sędzia nie skorzystał z VARu. Chociaż prawdę mówiąc nawet przy wyrównaniu wtedy, Real by znając życie zgasił światło w końcówce, bo byli po prostu lepsi. Coś w tej drużynie musi ruszyć i oby jak najszybciej, aby liga nie zdążyła odjechać.
1
Brakuje dzisiaj Christensena lub Araujo niesamowicie. Jak na PO wyjdzie ktokolwiek inny niż Kounde to Vinicius będzie tam jeździł i pewnie coś się z tego wykluje. Za to jak damy jego na PO, a w środku będzie Eric-Pique/Alonso to Benzema będzie miał przedwczesny prezent świąteczny. Liczę, że zagramy po prostu tak, że obrona nie będzie miała dużo do roboty - jak będziemy chcieli prowadzić grę, a będziemy wolni i niedokładni czyli zagramy to co w ostatnich tygodniach to nam Real złoi dupsko.
0
Może jak dzisiaj sędziowie tak wyjmują błędy z rękawa to jutro będzie dobry mecz sędziego? Nie no, wstawaj Oskar zesrałeś się. Już prędzej będzie mecz 5-0 w którąś stronę
0
@MesQueUnClub96 Ilość moich coinsów się nie zgodzi z tą tezą :P
0
EA dodało jakiegoś Portugalczyka, którego nie było w przeciekach. Wybiła 19 i zamiast zobaczyć oficjalną drużynę, od razu wziąłem się za paczki. W pewnym momencie jest rulebreaker, Portugalia... Mam już zerwać się z łóżka i cieszyć, a tu jakiś Buta. No cóż, peszek :D
1
@Kamilos84 Nie ledwo, bo był lepszy :)
1
@kuz Skąd Ci się wzięło 2-1? Albo obie ręce gwiżdżemy, albo żadnej. W jednym przypadku jest 1-1, w drugim szansa na 1-1 bo karny to nie gol. Chyba że o czymś zapomniałem
2
@Bartek1817 Nie w tym sezonie, tylko w ostatnich meczach. Nie mamy przede wszystkim Kounde i Araujo, ale także Bellerin i Christensen są lepsi od piłkarzy, których obecnie mamy na ich pozycjach.
1
Do niedzielnego El Clasico to mi pasuje ten mem z dwoma Spidermanami. I my i Real jesteśmy w tak słabej formie, te ostatnie mecze tak nie przekonują, że totalnie nie wiem jakiego obrazu się spodziewać.
1
Zostaje liczyć, że wygramy z Bayernem, albo że Viktoria wygra z Interem - mało realne, ale zawsze ostatki nadziei zostają
0
@Vane W poprzednich latach już po golu na 1-2 by nasi siedli stuprocentowo
0
Ten mecz to nie na moje nerwy... Ale już niezależnie od wszystkiego - fajnie widzieć w końcu, że jest chociaż jakiś mental
0
@Comfortable_ Emocje, może nie powinienem go tak nazywać. Ale chłop jest naprawdę mało inteligentny
1
Jest 2-2, ale trzeba jeszcze jednego
0
@Comfortable_ No stary, jak można w takiej sytuacji przy takim wyniku i otoczce nie podać tylko kiwać? Podanie do Fatiego i jest stuprocentowy gol
1
Co ten idiota teraz zrobił?
0
Oszczędził Marciniak teraz Dembele, bo dla mnie to Roja directa bez dwóch zdań
1
Garcia XD Nie wiem co to za szkoła bronienia, ale na pewno jest beznadziejna
0
Chłopaki jak się nie otrząsną to jeszcze ten mecz przegramy. I o ile remis jest bardzo zły, ale nie fatalny bo zostaje nadzieja to porażka na 99% nam zamyka awans.
0
Oglądam od drugiej połowy - w pierwszej Lewy też był tak beznadziejny?
0
Chyba nawet największy fan Napoli nie przypuszczałby, że ich drużyna będzie aż tak rozpieszczać swoją grą i wynikami. Odeszło trzech kluczowych przez tyle lat piłkarzy, a w zasadzie z buta zostali zastąpieni, gdzie Kvara bym powiedział że zastępuje samoluba Insigne jeszcze ze sporą nawiązką. Zambo Anguissa i Zieliński weszli jeszcze poziom wyżej i mamy bardzo fajną drużynę z Neapolu.
0
@Rust_Cohle Mówiąc tylko o kwocie transferu, bo z prowizjami, dodatkami i wszystkim to będzie z cztery razy tyle
1
Nie no Panowie, nur Raphinhi jak nie wiem