1

@Marcelinho99 Co Carlo zrobił z Camavingą? XD

1

@Sau_Ron Alliance

0

Spadek Wisły Płock to byłoby coś dziwnego biorąc pod uwagę ich początek sezonu. W 6 pierwszych kolejkach 16 punktów, gdzie jedyna strata punktów to remis w Szczecinie, gdzie Pogoń jest jedną z najlepszych polskich drużyn. W pierwszych kolejkach grali piękną piłkę, wszystkich gromili i pokonali między innymi Lecha w Poznaniu.

0

@Kengo Za to my pewnie kolejny sezon z rzędu dostaniemy Bawarczyków w grupie LM xD

3

@DonMatteo901 Ale chciałbym go u nas. Poza gorszym dryblingiem to piłkarz bardzo podobny do Suareza. Nie za szybki, ale dobrze grający ciałem, świetnie posługujący się obiema nogami, rozegranie, strzał z każdej pozycji. Idealny piłkarz do Barcelony, dużo bardziej kreatywny od Lewego.

0

Wydaje się, że City nie ma prawa nie wygrać LM w tym roku. Jeżeli przegrają z Interem to to naprawdę będzie jakaś klątwa czy już sam nie wiem co.

0

Jeżeli w tym meczu coś się jeszcze odwali to ja zwątpię po prostu w ten sport. To wygląda jak starcie drużyny z Ekstraklasy z dobrą drużyną z Premier League.

1

W darcie widzę jak w piłce. Caly świat boi się Price'a (Realu), ale ten boi się Smitha (Barcy)

1

@against_modern_football Mówię o takim dymie boiskowym, broń Boże że jest lepszym piłkarzem od Cristiano. Nie ma takiego uderzenia jak CR, ale szybkość i drybling to top topów.

0

Chciałbym w Barcelonie połowę takiego skrzydłowego jak Vini. Czy zachowuje się często jak skończony idiota? Tak
Czy piłkarsko jest największym asem Realu, siejącym nawet większy postrach niż siał Ronaldo? Tak

0

Ale ciśnie Inter, aż się wierzyć nie chce

0

@mate92 A po co mam dawać numery? Ja nie mówię, że Real wygra tylko, że na pewno nie ma najmniejszego logicznego powodu, żeby ich skreślać przed rewanżem.

14

Jeżeli ktoś jest pewny tego, że City wygra na Etihad to radzę się przygotować na możliwość rozczarowania. Z Realem w LM dzieją się rzeczy niewytłumaczalne i to, że do tej pory Obywatele tam wszystkich niszczyli to nic nie znaczy. Mi na zawsze utknął w głowie mecz z 2014 roku, gdzie Bayern był niesamowicie mocny, cisnął na SB i przegrali 0:1 po czym na Allianz dostali 4 od Realu.

1

Za taką pajacerkę to bym zawieszał, bo nawet żółta to za mało. A nawet tejże kartki nie było XD

1

Carvajal prawie jak Casemiro, irytujący typ

0

Ederson ze dwa wylewy, kontuzja KDB/ Haalanda czy co się będzie działo w dzisiejszym meczu?

7

Niby mistrzostwo, ale w stylu nawet gorszym niż Real czy Atletico. Człowiek się cieszy, ale duży niesmak zostaje, bo tutaj wiele zmian potrzeba żeby to zaczęło wyglądać.

3

@MOLESTA Na pewno taki piłkarz jak Busi nie ma żadnej wartości marketingowej, 14 w niedzielę a chłop już chyba przyjął pół litra

3

Oddałbym wszystkich naszych skrzydłowych za jednego Viniciusa będąc szczerym

4

@Faro Akurat ten tekst to najczystsza prawda, no są aktualnym mistrzem xD

4

Mam nadzieję, że Pep trochę inaczej ustawi zespół na Real. Jak Vinicius dostanie tyle miejsca na skrzydle to tam będzie co chwilę gorąco pod bramką City.

5

Upamecano po tym dwumeczu to chyba wywalą na zbity pysk z Bayernu - kolejna bramka na jego konto

1

Nie wiem czy to kwestia tego, że Real trafił z chłopakami, czy może to u nas zawodnicy gasną. Ale chciałbym chociaż połowę takiego skrzydłowego jak oni mają tych Brazylijczyków swoich. Była masa śmiechów, że biorą koty w worku po kilkadziesiąt milionów to teraz mają dwóch gości, każdy warty na obecnym rynku przynajmniej 100 milionów. Do nas przychodzi jeden, drugi, trzeci skrzydłowy za kilkadziesiąt milionów (jeden za trzycyfrową liczbę) i wiecznie jakieś urazy, czy totalnie bezjajeczna gra.

2

Jeszcze może być gorąco w Neapolu

1

To jak już Milan ma przejść Napoli to niech chociaż nie ulegną sąsiadom zza miedzy. Do nich czuję jakąś sympatię, do niebiesko czarnego klubu z Mediolanu nie bardzo.

0

@Gibbon_FCB Pogrom? To można w ciemno założyć, że czegoś takiego nie będzie. Może uda się City wygrać, ale w ciemno można stawiać że to będzie mecz na styku.

1

Ale ten Ndombele jest rzadki, dobrze że tu nie trafił swego czasu za te 80 czy coś koło tego milionów XD

0

Ale bym obejrzał tego Leao u nas, naprawdę kawał skrzydłowego

0

A może to jest zakład, że my jeszcze nie przegramy tej ligi? Ciągnęliśmy kilka tygodni po 1-0 to teraz zamienimy to na 0-0.

9

Ale Vinicius robi wiatrak - w każdym możliwym meczu. Nie kibicuję Realowi, wkurzają mnie jego zachowania, ale piłkarsko to dla takich piłkarzy się ogląda mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?