MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Explode uważaj bo @koziar zaraz się rzuci na ciebie że nazwałeś Pereza memem,przecież to topowy kierowca xD
0
@MesQueUnClub96 ty chłopie nawet nie masz argumentów,wyjeżdżasz tylko z tym że jestem fanboyem xD i jak tu z tobą dyskutować
0
@mekston przecież Max tak jeździł od początku sezonu xD Brazylia,Arabia,Monza, Hiszpania
Wszystkie te wyścigi łączy to że Max wyznawał zasadę albo jadę pierwszy albo oboje się rozbijemy
0
@mekston ale są granice,nie można tak jeździć jak to zrobił Max.
0
@MesQueUnClub96 klasyczny brak argumentów,też nie jestem fanboyem czy to na prawdę wasz jedyny argument obronny? Bo mam Hamiltona na profilowym?
0
@budel17 widzę że dyskusja usunięta ale odpowiem Ci na pytanie,oglądam f1 od 2006 jakby co
2
Niesamowite jaki tutaj jest kult Maxa xD ewidetnie zmienia kierunek 2 razy podczas obrony a tutaj zdziwienie że dostaję karę.Max tak samo jeździł na początku swojej kariery w 2016 ale też sporo sytuacji miał chociażby w 2021.Troche obiektywizm ludzie kochani
0
@mekston widzę że masz słabą pamięć i plakat Maxa nad lozkiem
0
@BorzyKrzys jakieś argumenty czy tylko chcesz sobie popisać?
0
@mekston zasłużone,oby były jeszcze punkty karne
0
@mekston No tak bo Max wogole nie wypierdalał Lewisa poza tor przy każdej okazji xD może trochę obiektywizmu
0
@TheNekro94 xDDDDDDDD
2
@Sulimo chłopie przecież Max zrobił 2 ruchy przy obronie,trochę obiektywizmu
0
Verstappen znowu odwalił jak co wyscig w 2021 xD karma szybko wrocila
0
Piastri to wygra
0
@koziar to ty masz ból dupy bo nazwałem Pereza ogórem xD i jeszcze pisałeś że w poprzednim sezonie tylko jeden czlwiel był w innej lidze,to cały zespół zapracował na taki sezon jaki mieli a nie tylko Max
0
@mekston Redbull miał dominujacy bolid w tamtym sezonie,nie mieli przez tyle ale mieli
0
@koziar no tak zapomniałem xD jak Hamilton wygrywal seryjnie to zasługa bolidu ale jak już Max wygrywa seryjnie to już zasluga Maxa xD jakim ty jesteś hipokrytami i tylko pieprzysz głupoty takie które bronią Pereza i pokazujesz że mało wiesz o tym sporcie
0
@koziar a Redbull w poprzednim sezonie nie był w innej lidze? Był i gdzie był Perez?
0
@mekston nie ma wielkiej różnicy między Bottasem a Perezem? Jest i to olbrzymia,Bottas nigdy nie miał takich problemów jak Perez.No i co z tego że rywalizuje z Maxem,Bottas rywalizować z Hamiltonem.Jakie to ma znaczenie
0
@koziar a nie jest? Przypomnij sobie jak jeździł w poprzednim sezonie mając bolid który był dominujacy,w tym też słabo jezdzi a w kwalach traci średnio pewnie ponad 0,5s do Maxa.Takiemu Bottasawi z czasów z Merca to może czyścić buty
0
No i 10s kary dla Alonso
1
Alonso ale puknal Zhou
0
@mekston Bo Perez to ogór,proszę nie porównywajmy tego ogora do Maxa czy reszty kierowców z top4 zespołów bo odstaje tam od każdego.Redbull ma w ten weekend najszybszy bolid i taka jest prawda
1
@takisobiektos redbull niestety znalazł lepsze ustawienia i koniec zabawy,mają zdecydowana przewagę
0
@FCB_dimiC no taki jest ten sport,na początku ryzyko mu się opłaciło ale aktualnie to jest dramatyczna sytuacja no i jeszcze podpisał nowy kontrakt w tym sezonie.
6
Aston Martin,pierwszy zespół który przywozi downgrady zamiast upgradow xD na początku poprzedniego sezonu byli 2/3 siła w stawce na początku poprzedniego sezonu żeby aktualnie być 8 siła,szybsi tylko od Williamsa i Saubera.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @Tasde @patrix211
0
Nie oglądałem Kwali ale widzę że Redbull zrobił najlpsza robote bo 0,4s na takim krótkim torze to spora przewaga,obyb w wyscigu było ciekawiej
1
@Vampir707 zawsze bawi jak arabscy Kibice pod takimi tweetami proszą o szacunek kiedy to oni nie szanują ludzi o innej orientacji
0
@Volk kurs 5 na Urugwaj to rozdawanie pieniędzy za darmo,chyba wjadę za 100/200