1


Podobno sprzedają bilety w jedną stronę,ciekawe...

0


No ciekawe,mieszane uczucia mam co do tego ruchu patrząc na jego historie w tym sporcie.Moze doczekamy się kolejnego crashgate xD wizerunkowo zdecydowanie strzał nie w kolano a w łeb sobie strzelili

7


Tak samo reaguje gdy widzę co robi Yamal na boisku haha

2

Włosi to maja piękny hymn,mógłbym go słuchać godzinami

1

@Encore a ktoś z Anglii się wyróżnia na tym euro? Tam każdy gra gowno

8

@blakkudium ale śmiesznie wygląda xD te otwory na oczy jakie duze

0

Ale jebnął, zasłużony remis

1

Chłop co podnosił ręce żeby mu podać to jak już dostał piłkę to ja wyjebał na aut xD

8


Piekny to był mecz,nie zapomnę go nigdy :)

9


W końcu zrobili coś pożytecznego

2

Ale teraz się zaczyna okres sportowy do oglądania,euro,copa i jeszcze 3 wyścigu f1 tydzień po tygodniu.Gdzie tu znaleźć czas na sen,masakra

0

@barca__rządzi z obecną Brazylia to byliby faworytami ale problem jest taki że Brazylii nie będzie w finale

1

Jednak kupon w grze haha

0

Co za patalachy,kupon do smieci

0

@michaleu remis starczy :)

1

@PatrychoO typowe ea,zamiast coś poprawić to oni to banują na pro eventach xD

0

@Kazragore jest bardzo op,pro gracze praktycznie tylko wrzutkami grali na poprzednich turniejach

0

@Kazragore styl gry,ten konkretny sprawia że piłkarze z nim lepiej grają w powietrzu,lepiej skaczą w powietrze/strzelają z główki jak dobrze kojarzę

1


Podsumowanie tej gry xD samo ea wie że coś jest za mocnego w grze ale pewnie i tak nie umią tego zrobić żeby było mniej skuteczne,ten kod gry trzeba zaorac i napisać od początku xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5


Śmiesznie że ludzie o prawicowych poglądach potrzebowali 3 pełnych sezonów i 3 odcinkow 4 sezonu the Boys żeby zrozumieć że ten serial wyśmiewa między innymi ludzi o takich poglądach albo też nie wiedzieli że Francuz jest bi xD oczywscie zaczęli już bombardowanie negatywnymi ocenami na rotten tomatoes

8

@Kubsoleon może dlatego że ma teraz ważniejsze sprawy na głowie jak np euro i nie będzie publicznie odpowiadał jakiemuś atencjuszowi,moze Nicola tak jak normalny człowiek zaczął to załatwiać prywatnie a nie na ig

1

Ale teraz Ronaldo zagrał piętka,pieknie

0

Sędzia pewnie ma babkę z argentyny i już utrudnia Goatowi

3

Kur... Kur... Co tam się dzieje!!!

6

Najlepszy meczyk na tym euro

2

Ale jebnął Arda

4

Fajny ten Guler,szkoda że poszedł do Realu

0

2

Ale brama,chyba ładniejsza od tej która strzeli Stanciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?