MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podobno sprzedają bilety w jedną stronę,ciekawe...
0
No ciekawe,mieszane uczucia mam co do tego ruchu patrząc na jego historie w tym sporcie.Moze doczekamy się kolejnego crashgate xD wizerunkowo zdecydowanie strzał nie w kolano a w łeb sobie strzelili
7
Tak samo reaguje gdy widzę co robi Yamal na boisku haha
2
Włosi to maja piękny hymn,mógłbym go słuchać godzinami
1
@Encore a ktoś z Anglii się wyróżnia na tym euro? Tam każdy gra gowno
8
@blakkudium ale śmiesznie wygląda xD te otwory na oczy jakie duze
0
Ale jebnął, zasłużony remis
1
Chłop co podnosił ręce żeby mu podać to jak już dostał piłkę to ja wyjebał na aut xD
8
Piekny to był mecz,nie zapomnę go nigdy :)
9
W końcu zrobili coś pożytecznego
2
Ale teraz się zaczyna okres sportowy do oglądania,euro,copa i jeszcze 3 wyścigu f1 tydzień po tygodniu.Gdzie tu znaleźć czas na sen,masakra
0
@barca__rządzi z obecną Brazylia to byliby faworytami ale problem jest taki że Brazylii nie będzie w finale
1
Jednak kupon w grze haha
0
Co za patalachy,kupon do smieci
0
@michaleu remis starczy :)
1
@PatrychoO typowe ea,zamiast coś poprawić to oni to banują na pro eventach xD
0
@Kazragore jest bardzo op,pro gracze praktycznie tylko wrzutkami grali na poprzednich turniejach
0
@Kazragore styl gry,ten konkretny sprawia że piłkarze z nim lepiej grają w powietrzu,lepiej skaczą w powietrze/strzelają z główki jak dobrze kojarzę
1
Podsumowanie tej gry xD samo ea wie że coś jest za mocnego w grze ale pewnie i tak nie umią tego zrobić żeby było mniej skuteczne,ten kod gry trzeba zaorac i napisać od początku xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Śmiesznie że ludzie o prawicowych poglądach potrzebowali 3 pełnych sezonów i 3 odcinkow 4 sezonu the Boys żeby zrozumieć że ten serial wyśmiewa między innymi ludzi o takich poglądach albo też nie wiedzieli że Francuz jest bi xD oczywscie zaczęli już bombardowanie negatywnymi ocenami na rotten tomatoes
8
@Kubsoleon może dlatego że ma teraz ważniejsze sprawy na głowie jak np euro i nie będzie publicznie odpowiadał jakiemuś atencjuszowi,moze Nicola tak jak normalny człowiek zaczął to załatwiać prywatnie a nie na ig
1
Ale teraz Ronaldo zagrał piętka,pieknie
0
Sędzia pewnie ma babkę z argentyny i już utrudnia Goatowi
3
Kur... Kur... Co tam się dzieje!!!
6
Najlepszy meczyk na tym euro
2
Ale jebnął Arda
4
Fajny ten Guler,szkoda że poszedł do Realu
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Muldur
2
Ale brama,chyba ładniejsza od tej która strzeli Stanciu