3

@Lucerfi a to lepiej być wiecznym gimbo-katolikiem?

20


Klasyk haha ale ten chłop co to nagrał to już nieźle wyprany łeb miał te ponad 10 lat temu

0

@esem91 z ciekawości dlaczego będzie Ci się ciezko go oglądać w barwach ferrari? Nie przepadasz za nim czy jakiś inne powody?

6


Ahh ten GOAT przed kontuzjom,Messi ma farta ze większasc kariery musiał grać na 50%

1

@VegetaPolska ale sorry takie coś w ogóle nie powinno mieć prawa istnieć,to nie ma nic związanego z rzeczywistością jeżeli chodzi o model jazdy a trzeba za to zapłacić ponad 300zl

2

@MesQueUnClub96 A wystarczyło tylko żeby ea się dorwało do tej serii i już gra jest beznadziejna jak ea fc

0


Fantastyczna gra,czas okrążenia szybszy o 5s od Leclerca w tym roku xD takie czasy to się kręciło w jakiś grach na telefon a nie w grze za ponad 300zl

1


Ale odklejony typek,nie wiem w jakim świecie chłop żyje że dla niego Hamilton nigdy nie był wybitnym kierowca to tak jakby powiedzieć że Xavi/Iniesta to nie byli genialni piłkarze,napisał totalna głupotę

2

@Arden że kosmici zbudowali piramidy

0


4 wyprzedzenia xD i to w sumie zasluga Strolla bo on był odpowiedzialny za 2 albo 3

1


Jakie macie zdanie o tym? uważacie ze taka osoba jest głupia czy głupia?

4

https://x.com/Radmanx23/status/1795177131275649422
No i tak już będzie,całe życie na plecach Negreiry

0

@TR3YWAY nie wiem,nie kojarzę jej w ogóle

4


Ale gówno xD ktoś kto wpadł na ten pomysł by chyba na kokainie

1

@NeroTFP1 oby tylko Kanary go nie zlapaly

1

@Popitek12 to nie jest sen Popitek

1


Niezła jaja by byly jak by do tego doszło xD

1


Czy warto tak ryzykować dla kilku zdjęć? Teraz może nikomu nic poważnego się nie stało ale następnym razem mogą mieć mniej szczęścia

0

@Ptasior zdecydowanie tak

1

@Pawlak1992 mysle że jest taka szansa jak najbardziej

6

Jedyny plus tego wyścigu to że Leclerek w końcu wygrał u siebie

0

@Marcin199310 nie maja po co zjeżdżać

0

Mógłby już ktoś z trójki Rus,Max,Ham zjechać i zrobić jakieś zamieszanie chociaż w alei xD

0

Alonso bez tempa,chyba że chce otworzyć okno pit stopowe dla Strolla

0

Ocon to taki sam kretyn jak Kevin czy Stroll.3 kierowców których chyba najczęściej odkleja

7


Tak to wyglądało xD

1

@ToWinaSedziego Dorzucił bym do tego grona Zhou,może nie wypalony ale po prostu nijaki.Jego w ogóle nie widać podczas wyscigow

1

Nie no gdzie ten ogór się wciskał xD to muszą być punkty karne dla Kevina

0

Ale Bolid Pereza rozwalony

0

No to oby Leclerc w końcu wygrał u siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?