0

2

Ale brama,chyba ładniejsza od tej która strzeli Stanciu

5

Już dzisiaj GOAT zaczyna drogę do finału w ktorym oczywiscie wygra bo on nie przegrywa finalow

7

No i kolejny raz Mbappe miał rację.Euro > MŚ, na 2 ostatnich mundialach to srebro i złoto a na euro odpadli ze Szwajcaria i dzisiaj ledwo wygrali z Austria.Dlatego Goatem jest Ronaldo a nie nakoksowany Messi

0

@V e B 96 normalne,wtedy był obok Mbappe największym talentem na świecie po udanym sezonie w bvb

0

Ale placek xDDDD

1

@Faro w fantasy się zalicza jako asysta

6

Jak on nie dał różnego xDDDD

1

@MesQueUnClub96 to nieźle zamknął na razie xD

5

@VegetaPolska A później się obudziłeś

1

Na razie najładniejsza bramka na tym euro

1

@MesQueUnClub96 scena z psem z domu bardzo nawiedzonego,polecam obejrzeć

0


Piękna to była scena haha

1

@BORO_12 na prawdę żałuję że taki ekspert jak ty nie pracuje w tym klubie

0

@TR3YWAY moze mieć problem żeby w ogóle wyjść z tej grupy

2

1

Jeszcze tylko trzeba wytrzymać 60 minut xD

1

@PatrychoO zazwyczaj jak oglądałem mecze z Xavim to komentatorzy mówi tak jak naszego Xaviego,także pewnie Borek znów sobie coś ubzdural

1

@kigani są 2 powody dlaczego Perez nadal jeździ w Redbullu.
1)nie jest zagrożeniem dla Maxa
2)wnosi bardzo dużo pieniędzy do zespołu

4


Niezła patola jak ojciec tak do syna się odzywa

9

@Arden Ochoa,zawsze na ms zamieniał się w prime Neuera czy innego Buffona

0

@maroon tak.

8

A pamiętacie jak ludzie wciskali zp Jorginho? To byłby już upadek piłki totalny xD

7


Jebany co oszukał przeznaczenie,gacie pewnie do wymiany

4

Yamal piękna asysta

2

Orban ale placek węgierski

2

Ale paralityk hahaha

3

@Aferzysta będę jadł chorizo

1

@PatrychoO wysłałem na priv

5

No i poleciało :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?