MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Muldur
2
Ale brama,chyba ładniejsza od tej która strzeli Stanciu
5
Już dzisiaj GOAT zaczyna drogę do finału w ktorym oczywiscie wygra bo on nie przegrywa finalow
7
No i kolejny raz Mbappe miał rację.Euro > MŚ, na 2 ostatnich mundialach to srebro i złoto a na euro odpadli ze Szwajcaria i dzisiaj ledwo wygrali z Austria.Dlatego Goatem jest Ronaldo a nie nakoksowany Messi
0
@V e B 96 normalne,wtedy był obok Mbappe największym talentem na świecie po udanym sezonie w bvb
0
Ale placek xDDDD
1
@Faro w fantasy się zalicza jako asysta
6
Jak on nie dał różnego xDDDD
1
@MesQueUnClub96 to nieźle zamknął na razie xD
5
@VegetaPolska A później się obudziłeś
1
Na razie najładniejsza bramka na tym euro
1
@MesQueUnClub96 scena z psem z domu bardzo nawiedzonego,polecam obejrzeć
0
Piękna to była scena haha
1
@BORO_12 na prawdę żałuję że taki ekspert jak ty nie pracuje w tym klubie
0
@TR3YWAY moze mieć problem żeby w ogóle wyjść z tej grupy
2
https://x.com/KenkenIsTaken/status/1801913543085744344
I to jest ten wasz idol?
1
Jeszcze tylko trzeba wytrzymać 60 minut xD
1
@PatrychoO zazwyczaj jak oglądałem mecze z Xavim to komentatorzy mówi tak jak naszego Xaviego,także pewnie Borek znów sobie coś ubzdural
1
@kigani są 2 powody dlaczego Perez nadal jeździ w Redbullu.
1)nie jest zagrożeniem dla Maxa
2)wnosi bardzo dużo pieniędzy do zespołu
4
Niezła patola jak ojciec tak do syna się odzywa
9
@Arden Ochoa,zawsze na ms zamieniał się w prime Neuera czy innego Buffona
0
@maroon tak.
8
A pamiętacie jak ludzie wciskali zp Jorginho? To byłby już upadek piłki totalny xD
7
Jebany co oszukał przeznaczenie,gacie pewnie do wymiany
4
Yamal piękna asysta
2
Orban ale placek węgierski
2
Ale paralityk hahaha
3
@Aferzysta będę jadł chorizo
1
@PatrychoO wysłałem na priv
5
No i poleciało :(