MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mmaciass no i co z tego że to jest internet? Poza tym już to zgłosiła
0
@mmaciass pod nawolywanie do nienawsci to jest to co zrobił Tomasz Sommer
0
@mmaciass ale piszesz o braku atencji u niej,dostała masę hejtu od prawicowych debili którzy się zesrali bo ma inny kolor skóry,banda owieczek pisała jej żeby wypierdala z Polski,że ja pobiją itp a ty piszesz ze jej brakuje atencji? To jest normalne?
1
@mmaciass serio? Myślisz że naprawde potrzebuje atencji wykorzystując takie teksty zjebow? To ewidetnie jest z tobą coś nie tak
1
@Arn3th w aktualnej sytuacji to jest najmniej ważna sprawa,takich podludzi trzeba pociągać do odpowiedzialności za to co piszą w internecie
0
@mmaciass tak wstawiła te screeny na swojego tiktoka by pokazać jakimi zjebami są ci śmiecie,mam nadzieję że ich dojedzie
7
https://x.com/TonyChin69/status/1807716708565549061
Ale trzeba być smieciem żeby uważać taki tekst za normalny czy jako ,,komplement''.Przerażajace jest jak takie ludzkie odpady czują się bezkarni w internecie
3
Haha jakie prawdziwe
1
@mekston żaden podryw,dwoje młodych utalentowanych ludzi sobie gratuluję/życzy powodzenia :)
3
@Popitek12 cwaniak ma dziewczynę od wielu lat,także jest zajęty
3
Takiego połączenia to się nie spodziewałem
2
@JimMorrisonFCB ale ona ma normalny strój na plaże,w takim jakim jest jej najwygodniej najwidoczniej
10
Niektorzy ludzie to takie totalne xD nie pozwoliłby by swojej dziewczynie założyć stroju kąpielowego na plażę,najlepiej to niech chodzi w bluzie i w dresach
0
Co to wogole za porównanie xD Lando to nadal nie ma podjazdu Lewisa i Vettela z ich Początków.6 lat w sporcie i chłop niby nie doświadczony w walce o pozycje xD to już Piastri pokazuje większe umiejętności wyprzedzania mimo mniejszego doswiadczenia
0
Nico wczoraj kapitalny wyścig,Zdecydowanie kierowca dnia ale pamiętajcie że jest ogórem bo nie zdobył podium w swojej karierze I Gutowski tak mówi xD
0
Tak się wlasnie zastanawiałem nagłym brakiem tempa u Lewisa,jak jeszcze był w drs za Russelem/Sainzem to nie było źle ale chłop to miał solidna dziurę w sidepodzie
0
@JohnnySilverhand to źle myślisz
3
@JohnnySilverhand Dobrze ze ty się znasz
0
@budel17 nie zgodzę się z tym że Lewis nie daje nic od siebie w słabszym bolidzie.Pokazywal to wielokrotnie w latach wcześniejszych jak 2009,10,11,12,13 czy też w poprzednim sezonie gdzie skończył 3 w generalce.Ten sezon też nie wiem jak ocenia za bardzo,może jest już całkowicie myślami w Ferrari a może jest po prostu wolniejszy w tym sezonie,trzeba pamietac że Lewis ma niestety już prawie 40 lat karku i może mieć wahania formy
0
@mekston wygrana w Malezji dałaby by prawdobodne mistrza Hamiltonowi,na koniec sezonu Nico miał przewagę 5 punktow i dojechał w Malezji na 3,bez szans na 2
0
@budel17 ale co z tego że obserwuję ten sport od 30 lat? Może i nawet 100 lat obserwować a zdania o nim nie zmienię
0
@budel17 Według mnie nie.Sezon 2016 to był taki jak 2021 dużo sprzeczek na torze między kierowcami i Nico w sumie wygrał tego mistrza początkiem sezonu gdzie Lewis przespał ten czas trochę bo w późniejszym etapie sezonu jak Lewis zaczal jeździć na swoim poziomie to Nico nie mial nic do gadania.Dnf w malezji też Lewisowi nie pomógł,bez niego to raczej on byłby mistrzem
1
@mekston No dobra był wolniejszy ale gutowski jak zwykle musi dostać niepotrzebnie swoje 3 grosze o uciesnionym.Dlatwgo uważam go za mało znaczącego dziennikarza choć nie do końca bym go nazywał tak bo to jest obraza dla prawdziwych dziennikarzy
0
@mekston nie no były komentarze że lando przesadził,może mniej ich było bo nie skończyło się to tak jak dzisiaj Lando i Max pokazali w 2 ostatnich wyścigach że potrafią się zagotowac
1
Gutowski po raz kolejny pokazuje że jest kretynem a nie dziennilarzem,ewidetnie Lewis kiedys musial mu odmówić podpisania czapeczki xD
0
@budel17 oczywiście zgodze się z tym że Lando też pokazał kryminal przy wyprzedzaniu,pokazał po prostu że jest jeszcze niedojrzalym dzieciakiem,była to wybuchowa mieszanka
0
@budel17 ale trzeba zrozumieć że pewnych granic nie powinno się przegraczal.Taka obrona jaka zaprezentowal Max dzisiaj to kryminał,zmienił sobie kierunek 2 razy podczas hamowania.Tutaj nie ma nic związanego z bycia pizda bo tak bronić się to potrafi każdy pierwszy lepszy kierowca ale tego nie robią.Wiesz czemu?
0
@mekston po prostu wymienilem lata w których Max jeździł na granicy albo ja po prostu przegraczal,wymieniłem też jak jeździł w 2016.czy to tak trudne do zrozumienia?
0
@budel17 ale przecież nie mówię że tylko Max tak odjebuje ale od początku kariery Max jeździł na granicy a często po prostu ja przegraczal i takie są fakty po prostu
0
@mekston nic mnie boli xD ale widzę że wiesz lepiej