MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston tak to prawda że Redbull zabił wyścig Perezowi wczoraj ale jednak powinien się kwalifikować wyżej niż to co prezentuje w ostatnim czasie.O uszkodzeniach to nic nie widzialem ale jak miał to to tłumaczy słabsze tempo w Austri.Chcialbym jeszcze przesłuchać szczegółowo komunikaty Pereza i Leclerca przed ich pit stopami i to jakie informacje dostawali nt pogody bo zjechali zdecydowanie za wcześnie i wtedy ich wyścig się zakonczyl
0
@against_modern_football ciekawe jaki bolid posiada teraz Nico a jaki Perez? ;)
2
Potężny Niemiec deklasuje amatora z Meksyku :) piękny Nico
@Kidd @mekston @Kessie @budel17 @Popitek12 @patrix211 @partymaker @Ptasior
1
@BorzyKrzys bo najlepszym miejscem dla Pereza to może być środek stawki a nie walka o czołowe miejsca będąc słabszym kierowca od każdego kierowcy z top4 zespołów.Redbull sam sobie robi problemy trzymajac Pereza,mogliby spróbować Tsunode w jego miejsce
1
@Kidd 1)Nor
2)Max
3)Mcl
4)Ham
5)Nor,Max,Pia
1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Str
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor
3
@Czajka90 ale Lehman ma pusto w tej swojej glowce jak mu kolor włosów przeszkadza xD
0
Gutowski co się złapał na fake newsa od nawet nie istniejącego dziennikarza xD
0
@BorzyKrzys oczywiście że jest to jego kariera i jego wybory ale po prostu szkoda ze taki kierowca się marnuje obecnie w Astonie.Projekt w Astonie może wypalić a może być klapa ale Merc jest zespołem ktory ma większą gwarancję że wrócą do walkę o 2 tytuly
0
Alonso to zdecydowanie jedna z najgorzej prowadzonych karier jeżeli chodzi ogólnie o sportowców.Troche tak jak Neymar,chociaż Neymar nie miał za bardzo wyboru ale samo odejście było złym ruchem
3
Ale to trzeba mieć smutne życie żeby chodzić i nagrywać randomowych ludzi i pieprzyc im jakieś głupoty,debili nie brakuje.Tacy ludzie już tylko do psychiatryka się nadaja
3
https://x.com/brndxix/status/1808621362027639102
Piękne xDDDD
0
@mekston oj tak ale w sumie ferrari to przez cały wyścig robiło Grande strategie,był moment po tym jak Max złapał gumę gdzie dyskutowali z Sainzem kilka okrążen o ile może pszyspieszyc bo Leclerc naciska i w tym czasie Lewis gonił ich niesamowitym tempem.To był w sumie pierwszy wyscig gdzie Merc pokazał tempo które mogło rywalizować z Ferrari i redbullem
0
Silverstone w ostatnich latach daje nam wiele emocji i pięknych pojedynków i mam nadzieję że tak samo będzie w ten weekend,jeden z moich ulubionych torów.
4
@FcPortoFan1999 to jak masz mieć takie podejście to lepiej nigdy nie bierz ślubu xD
0
Ale amatorka że nawet do pełna sobie nie polał xD
5
@tomek8756 Kobieta/mężczyzna - tak.
Chlop/chłop czy baba/baba - tak.
3
Pięknie wyjaśnione,tyle było pisane o jakiejs poprawności politycznej na Twitterze a Demiral okazał się po prostu dzbanem
2
Piękne są te memy Ronaldo z Homelanderem xD
11
Piękne xD
0
@MesQueUnClub96 no nie mów żebyś nie poleciał na Francuzika jakby zaczął do slciebie mówić po francusku
1
@FCB_dimiC żadne ale tutaj już wiele razy ktoś się zesrał o niego nie rozumiejąc że to jest kreacja i ja co dzień to normalny ziomek i robi dużo dobrego dla ludzi
7
@FCB_dimiC to ja współczuję ludziom którzy nie ogarniaja że jego postać/zachowania to zastały tylko wykreowane
0
@szymek029 nie wejdzie,lepiej postaw że strzeli hat-tricka
3
Kto to kur.. jest Leao? Ja znam tylko Lją
1
Ojciec Norrisa widzę że podobnie się zagotował jak Norris i Max xD
3
Jezu na taki mecz takich dwóch zamulaczy dali xD
0
@mekston Bo to jedyne na jakie może liczyć,nie ma miejsca dla niego w topowym zespole.Mclaren ma kierowców na lata,Redbullowi pasuje obecną sytuacja z Perezem a Merc dalej czeka na Maxa i wola przeczekać ten czas z Antonelli najwidoczniej
0
@priest9999 no to ryzykuje sporo bo jak nie znajdzie sobie miejsca na 25 to nie ma pewności że później ktoś go będzie chciał bez roku jazdy w f1
0
Carlos przez swoje zwlekanie to zostanie zaraz bez miejsca na następny sezon xD
1
@mmaciass no i co z tego że to jest internet? Poza tym już to zgłosiła