MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO no to nieźle,ja bym tych patalachow z piłeczki bym nawet na takie turnieje nie puszczal xD bo później i tak wyglądają gorzej od większości druzyn
35
xDDDD
1
@Popitek12 ,,wyscig"
1
@Ostatnikrwawygang niestety tez to widzialem
1
@TR3YWAY twoim jedynym dowodem na to że ta kobieta jest według ciebie chłopem jest to że zobaczyłeś rzekomo ,,wystającego siurka" na zdjęciu? No nie powiem grubo,ja tutaj też kończę dyskusje bo z takim argumentem nie wygram xD
1
@TR3YWAY z tego co widzę to ty żyjesz w bance i jest to dosyć smutne
1
@TR3YWAY nie wiem jakie masz zainteresowania ale ja nie szukam w zdjęciach wystający siurkow ale nic do ciebie nie mam,szanuje ze się otworzyłeś na takie wyznanie
1
@TR3YWAY to ja poproszę o dowód,powtarzam o dowód,że ta kobieta jest mężczyzna.Czekaj,chyba się akurat nie doczekam xD
1
@TR3YWAY no to jak zlapales się na jakieś fejka jak pelikan to nie jest już moja sprawa
0
@TR3YWAY no będzie walczyła przeciwko kobiecie,także nie wiem o co ci chodzi
3
@TR3YWAY no jak nie wiesz co ma kobieta miedzy nogami to szukalbym problemu w tobie :)
4
Typowa prawica,najlepiej oceniać tylko po wyglądzie kto jest mężczyzna a kto kobieta xD i jeszcze podawać dalej takie wysrywy bez żadnego potwierdzenia ku ucieszy swoich fanatyków
0
Komentarz usunięty
0
@Pnog37 no to niezła prawda jak nie ma na to dowodow xD
0
@juarez no i dobrze ze jej się dostało,będę jej kibicować ale niesmak pozostanie po jej zachowaniu
1
@Arden
Jeszcze jest wersja z ruchem xD
0
@Kidd Wenus(Max) mogę polecic bo nawet niezły byl
3
Tyle lat minęło a ci dalej się srają o tego Desta xD chłop sobie chillowal na plaży aż tu nagle zadzwonili do niego że ma przyjechać to przyjechał
0
@Roobo nigdzie nie napisałem że nie pisali ale ze bardziej skupiają się na rzeczach na których i tak są później wyjasniani
2
Trochę smutne ze prawicowe konta na Twitterze bardziej się przejmuja czy ktoś jest chłopem czy kobieta gdzie na końcu i tak zostają wyjasnieni a nie naglasniaja ważniejszego tematu jakim jest udział gwałciciela na IO
3
Mam nadzieję że ambasada jest już w drodze żeby się z nimi rozprawić xd
3
@speed1 żałuję że wszedłem poczytać komentarze,dawno tylu debili nie widziałem z zakutymi łbami
1
@mmaciass myślę że te choroby były zawsze,poprostu nasza świadomość o nich jest wieksza
0
A może weźmiemy Depaya za Lewego? Holender dalej szuka klubu także może nie będzie chciał dużego hajsu,za darmo to się napewno sprawdzi :)
0
Piękna akcja xD
1
@Bykunn Stroll to specyficzny przypadek,on lepiej jeździ słabszym bolidem niż kiedy ma do dyspozycji lepszy bolid
1
Ale to byłby dream team xD młody Stroll i Max
Co ty na to @Popitek12 ?
3
Myślę ze ten Endrick to będzie taki sam niewypał jak Roque,więcej widzę jego ,,popisow" pozaboiskowych niż tych które robi podczas meczow
12
Ale jebnął i to jescze na wagę zwycięstwa w 90 minucie
0
@messi564 jest madryciakiem