1

@Kidd i jeszcze Jos vs Max i rewanz za stacje benzynowa

1

@Popitek12 Max vs Lewis
Też bym to zobaczył,rewanz za 2021 xD

66


Dzień w którym te wszystkie freaki upadna na głupi ryj będzie pięknym dniem

4

@Arden w takich sytuacjach można zobaczyć klasę człowieka,kapitalny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek

1


O matko boska co tutaj się stanęło xD dawno głupszego twitta nie widziałem.Hamilton wybral ustawienie pod deszcz którego każdy się spodziewał w wyścigu i tylko dzięki temu wygral o ponad minute.Wcale Lewis w tamtym wyścigu nie był w innej lidze a zaryzykuje stwierdzeniem że nie tylko Lewis był ustawiony pod deszcz :) jak absurdalnie wygląda to sprowadzanie takiej wygranej tylko do ustawien

10


Ale pięknie wyjaśnil tych przegrywow xD

2

Mam nadzieję że dożyje czasów kiedy ten klub zostanie sprzedany jakiemuś inwestorowi z zewnątrz,obecnie jest dobra okazja na to według mnie bo Laporta z jego pionkami to zaczyna robić to co robił Bartomeu.Czas na nowy start

6


Typowa polska policja xD sprawa musiała zostać naglosniona to dopiero teraz mogą wziąć się do roboty

5

No i pięknie,teraz utrzymać ta przewagę jeszcze przez 37 kolejek i będziemy miszczem swiata

0

@mrboom ale to nie trzeba ryzykować swoim zdrowiem i życiem,nie popadajmy w skrajności xD da się zareagować na takie sytuacje z bezpieczniej odległości

2

@Bobo25 przeczytałeś cały post?ludzie obok tego zdarzenie przejeżdżali i nikt się nie zatrzymał,zachowanie policji też zalosne

3


Znieczulica ludzi w obecnych czasach jest przerażająca,chyba musi dochodzic do tragedii żeby się ludzie obudzili

3

Ale idiota z tego Maffeo

24

@Encore Sardine Torres xDDDD dobre

0

Dobrze ze mamy najlepszych lekarzy na la bambie i został już wydany wyrok w sprawie Balde,wcale to nie może być tylko mocno zbity mięsien po starciu 1 polowie.Sprzedac i zapomnieć

0

2


Ciekawa teoria która według mnie może być w 100% możliwa bo przewaga Redbulla zmalała właśnie od gp Miami.
@Kidd @mekston @Kessie @budel17 @Chaoss @Popitek12 @lucas/catalan @Ptasior @Tasde

1


Kolejny cwaniak się znalazł xd @Popitek12

4

@Lionel_Messi10 a jak Messi traktował klub? Chodzenie po podwyżki co rok/półtora jest według ciebie git? Gdzie i tak zarabiał wielkie pieniądze

33

@JanneAhonen przecież on jest przedwszystkim fanatykiem Leo,później dopiero kibicem Barcy.Kazdy Kibic wolałby żeby Leo został i skończył tutaj karierę a ten żałuję że nie odszedł xD

0



Alex i Lewis zaorali xD

1


No i biznes się kręci xD ale tak szczerze to nie pamiętam kiedy ostatni raz wrzucałem do takiej puszki hajs,wolę zdecydowanie wpłacić przez strony jak siepomaga itp na jakiś wybrany cel

0

@pawello10 widzę że nie wytrzymujesz ciśnienia,leczyć to ty się powienienies

1

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 nie będę miał szacunku to osób które nie mają do mnie i do innych,chłop mi pisze czy jestem pierdolniety bo nie łapie się na fejka także xD teraz oczekujecie szacunku

4

Komentarz usunięty

0

@pawello10 widzę że kultury w domu nie nauczyli,szkoda

0

@Kgorecki2500 a ty jesteś urodzonym modelem?

2

Ale tutaj się wylało szambo xD złapaliście się na jakiegoś ruskiego fejka o tym że ta kobieta jest niby mężczyzna a nie ma wogole dowodoe na toi jedynie czym chcecie to potwierdzić to jej wyglądem,szkoda słów na was

3

@Cvzx a to płec okreslamy po wyglądzie? Ciekawe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?