MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd i jeszcze Jos vs Max i rewanz za stacje benzynowa
1
@Popitek12 Max vs Lewis
Też bym to zobaczył,rewanz za 2021 xD
66
Dzień w którym te wszystkie freaki upadna na głupi ryj będzie pięknym dniem
4
@Arden w takich sytuacjach można zobaczyć klasę człowieka,kapitalny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek
1
O matko boska co tutaj się stanęło xD dawno głupszego twitta nie widziałem.Hamilton wybral ustawienie pod deszcz którego każdy się spodziewał w wyścigu i tylko dzięki temu wygral o ponad minute.Wcale Lewis w tamtym wyścigu nie był w innej lidze a zaryzykuje stwierdzeniem że nie tylko Lewis był ustawiony pod deszcz :) jak absurdalnie wygląda to sprowadzanie takiej wygranej tylko do ustawien
10
Ale pięknie wyjaśnil tych przegrywow xD
2
Mam nadzieję że dożyje czasów kiedy ten klub zostanie sprzedany jakiemuś inwestorowi z zewnątrz,obecnie jest dobra okazja na to według mnie bo Laporta z jego pionkami to zaczyna robić to co robił Bartomeu.Czas na nowy start
6
Typowa polska policja xD sprawa musiała zostać naglosniona to dopiero teraz mogą wziąć się do roboty
5
No i pięknie,teraz utrzymać ta przewagę jeszcze przez 37 kolejek i będziemy miszczem swiata
0
@mrboom ale to nie trzeba ryzykować swoim zdrowiem i życiem,nie popadajmy w skrajności xD da się zareagować na takie sytuacje z bezpieczniej odległości
2
@Bobo25 przeczytałeś cały post?ludzie obok tego zdarzenie przejeżdżali i nikt się nie zatrzymał,zachowanie policji też zalosne
3
Znieczulica ludzi w obecnych czasach jest przerażająca,chyba musi dochodzic do tragedii żeby się ludzie obudzili
3
Ale idiota z tego Maffeo
24
@Encore Sardine Torres xDDDD dobre
0
Dobrze ze mamy najlepszych lekarzy na la bambie i został już wydany wyrok w sprawie Balde,wcale to nie może być tylko mocno zbity mięsien po starciu 1 polowie.Sprzedac i zapomnieć
0
https://www.instagram.com/f1/reel/C-u4Uq0ty2N/
Polska Gurom
2
Ciekawa teoria która według mnie może być w 100% możliwa bo przewaga Redbulla zmalała właśnie od gp Miami.
@Kidd @mekston @Kessie @budel17 @Chaoss @Popitek12 @lucas/catalan @Ptasior @Tasde
1
Kolejny cwaniak się znalazł xd @Popitek12
4
@Lionel_Messi10 a jak Messi traktował klub? Chodzenie po podwyżki co rok/półtora jest według ciebie git? Gdzie i tak zarabiał wielkie pieniądze
33
@JanneAhonen przecież on jest przedwszystkim fanatykiem Leo,później dopiero kibicem Barcy.Kazdy Kibic wolałby żeby Leo został i skończył tutaj karierę a ten żałuję że nie odszedł xD
0
Alex i Lewis zaorali xD
1
No i biznes się kręci xD ale tak szczerze to nie pamiętam kiedy ostatni raz wrzucałem do takiej puszki hajs,wolę zdecydowanie wpłacić przez strony jak siepomaga itp na jakiś wybrany cel
0
@pawello10 widzę że nie wytrzymujesz ciśnienia,leczyć to ty się powienienies
1
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 nie będę miał szacunku to osób które nie mają do mnie i do innych,chłop mi pisze czy jestem pierdolniety bo nie łapie się na fejka także xD teraz oczekujecie szacunku
4
Komentarz usunięty
0
@pawello10 widzę że kultury w domu nie nauczyli,szkoda
0
@Kgorecki2500 a ty jesteś urodzonym modelem?
2
Ale tutaj się wylało szambo xD złapaliście się na jakiegoś ruskiego fejka o tym że ta kobieta jest niby mężczyzna a nie ma wogole dowodoe na toi jedynie czym chcecie to potwierdzić to jej wyglądem,szkoda słów na was
3
@Cvzx a to płec okreslamy po wyglądzie? Ciekawe xD